clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam wrażenie, że Leo sam sobie utrudnił, mógł strzelać jak był na wprost bramki...
1
Musimy zaatakować, bo takie bronienie dobrze nam nie wyjdzie.
2
Chyba dostał w pindolka :D
1
Widać kto ogląda na streamie, bo macie opóźnienia panowie xD
0
Jak Griezmann odpali na koniec sezonu i będzie regularnie strzelał i asystował, dając Nam punkty to myślę, że można uznać, że ten sezon w jego wykonaniu jest na 4+.
3
Emery złapał laga xD
1
Antoineeeeee :D juuuuuuu
1
Swoją drogą, ciekawe dlaczego Pique nie poszedł wślizgiem próbując wybić piłkę? Może by mu się nie udało ale nogi ma długie więc... Szansa istniała. Nie rozumiem.
0
No i wszystko zaczyna się od nowa. Teraz chłodna głowa, pilnować tyłów i wygramy :D
2
No i brawo, tak się kończy takie granie.
0
Messi pół sytuacji i prawie strzelił, a te łamagi marnują setki xD
0
Co on zrobił.... Nie wierzę
0
@lukaszbarca15 jedyny Friz jakiego znam to Frieza z DBZ.
1
@msmsms co to w ogóle jest ta Ekipa? XD
0
@Krzychu1010 zakłady bukmacherskie
1
@pride1899 biedny piesek. :(
0
@pride1899 jaki pies? Jakiś pies tam ucierpiał? :O
90
Ciotka 16-letniej czarnej nastolatki, zabitej przez policjanta po tym jak zaatakowała inną nastolatkę nożem:
"Była dobrym dzieckiem. Tak, miała problemy, ale nie zasługiwała, by zostać zastrzelona na ulicy jak pies".
Za to ta druga dziewczyna widocznie zasłużyła by ją zaszlachtować nożem na ulicy. :D dokąd ten świat zmierza...
3
No i Warcinka 2:0 już prowadzi. :) Świetnie!
1
@daniel32778 myślałam, że na babskich grupkach na FB na których jestem jest kult zdrowego jedzenia i nic nie można zjeść. Nawet parówek z majonezem. Okazuje się, że panowie z La Rambli mają podobnie ;p
0
@SelloutCrowd racja, jak zjem coś niezdrowego raz w miesiącu to na pewno będę mieć te wszystkie choroby. :)
13
Cieszę się, że moje życie obecnie na tyle się ustabilizowało, że jedynym moim problemem jest to czy zjeść pizzę, kebaba czy chińszczyznę... :D
1
@koksik2700 ja nigdy nie paliłam xD ale nie jestem przeciwniczką czy coś, po prostu lubię nad sobą panować :D
2
@!34RC3!_0N4 za bramkę z PSG i wyprowadzenie pilki w meczu z Realem przy bramce na 3:2, ma miejsce na zawsze w moim serduszku. No ale fakt, nie nadaje się obecnie do Barcy.
0
@!34RC3!_0N4 ja nie palę papierów ani zielonego, alkoholu też w ogóle nie piję. :D serio, serio.
1
@koksik2700 Ty narkomanie! Marihuane sobie wstrzykuje
0
@LoTo11 jak wdupimy, biorę to na klatę. :/
0
@saczers438 no już siedzę tu od 9 do 21 xd za późno
0
Dziś kolejny w tym sezonie mecz, który oglądam w pracy. Za każdym razem męczyli bułę, był remis albo przegrali. Mam nadzieję, że dziś będzie inaczej ;(
80
Nagle Puchar Króla i Liga stały się dla kibiców Realu pucharami Tymbarka, na których im w zasadzie nie zależało. xD