clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Haaland.
3
@BigVu żeby Espanyol spadł zanim wszedł.
1
Warta prowadzi 1:0 i w tym momencie znajduje się na 4 miejscu w Ekstraklasie. :D piąty Piast gra z Rakowem więc duża szansa, że wdupią. Czyżby Zieloni w pucharach europejskich? Piękna byłaby to historia. :D
4
@VamosRakieta Ivan Ty się Brazolem nie zajmuj tylko Realik dziś wypunktuj. ^^
6
Chciałabym by to podpisanie umowy przez Neymara całkowicie zakończyło jego temat na tej stronie. :D marzenia ściętej głowy
:(
1
@Wiktoria13 już od 2 lat słyszę, że PSG ma zdominować Europę. W zasadzie to od momentu kiedy pojawił się tam Mbappe, a jak już doszedł Neymar to już w ogóle postrach wszystkich klubów. Jak wychodzi każdy widzi. :D
1
@lukaszmatusiewicz Valencia.
0
@MichalZZZ o kurcze :D faktycznie jajka mają specyficzny zapach, może jeszcze kiedyś Ci się odmieni. :)
0
@Arczek2001 do póki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Nie takie rzeczy w footballu się działy. :)
1
@MichalZZZ na razie to najlepsza odpowiedź. :D nie znam nikogo kto nie lubi jajek.
0
Jest coś takiego, co większości ludzi smakuje a Wam wyjątkowo nie? :D ja nie lubię smaku piwa, rodzynek (ale w czekoladzie są pycha) i jabłek.
5
@Mathew86 dobra, Koeman wylatuje kto w jego miejsce cwaniaczku?
1
@Rastafarnianin w Poznaniu to samo... Ulica Święty Marcin kiedyś rosła trawa, drzewa, posadzone były kwiaty. A teraz?
https://ibb.co/f9KR9c5
XD jeszcze położenie tego betonu to jest hit. W głowie się kręci jak się po tym idzie. Ulica Święty Marcin kiedyś:
https://ibb.co/GWXmKCr
:( Wystarczylo zrobić ładny chodnik... Pomijając fakt, że ulica po bodajże 3 latach znów jest remontowana...
23
@DonMatteo901 żałosne. Jakby to było w drugą stronę byłoby, że to rasizm xD
3
@lukas10 jak widać to dorastanie niezbyt mu wyszło, bo zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak na boisku xD
1
@koksik2700 przy Wieśku też się wzruszyłam ale to było takie pozytywne wzruszenie (prócz śmierci Papy ;(), a nie tak jak przy RDR2. Przy Hellblade też się wzruszyłam na końcu, ale to są takie wzruszenia, że gardło mi się zaciska, poleci łezka a zaraz wszystko wraca do normy. Po RDR2 trzymało mnie kilka dni...
1
@norbi77 grałam w 1 część, drugą mam (tak wiem co się wydarzy) i jakoś mnie do tej gry na razie nie ciągnie. :D
@Jon Snow u mnie jeszcze kilka innych ale to co się działo przy RDR2, pamiętam, że na następny dzień odpaliła mi się lista z soundtrackiem z gry (,,May I..." to w tramwaju się popłakałam xD
@koksik2700 ta gra to zbrodnia na emocjach... :( Jak Artek umarł, to kompletnie nie chciało mi się grać. Normalnie siedziałam przed TV i płakałam jakby umarł mi ktoś znajomy. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji...
3
@norbi77 najbardziej wzruszająca gra to i tak RDR2. Ile ja łez wylałam, nie zlicze.
0
@Muszynianka tak, można ją pobrać całkowicie za darmo. Wersję z dodatkiem. :D
1
@koksik2700 oczywiście, zaraz po premierze. :) Też piękna gra, szczególnie podziwianie zmiany nastawienia Kratosa co do Atreusa, chociaż młody potem odpieprzał to chciałam mu przylać xD
0
@koksik2700 biorę się za splatynowanie a potem za dodatek. :D
2
@norbi77 piękne zakończenie, ale to po napisach końcowych tak poryło mi głowę. Klamka zapadła, będę wbijać platynę ^^
4
@Kgorecki2500 jak pisałam ten komentarz to leciały napisy końcowe, a scena po napisach... Ciary :D jak tylko pojawi się data premiery na PS5 biorę w ciemno!
13
Skończyłam właśnie fabułę Horizon Zero Dawn, gry 2 lata temu przeze mnie skreślonej. Teraz dali za darmo, to do Niej wróciłam. Gra ma swoje minusy, początek jest nudnawy ale od połowy robi się taki ogień... Całe wyjaśnienie skąd wzięły się maszyny, ostatnie walki i zakończenie... No kurczę wzruszyłam się. Czekam i na premierę biorę drugą część na pewno, a teraz biorę się za dodatek. :D
14
30 sekund do końca, ostatnia nadzieja żeby podejść pod bramkę Atleti, Dembele kiwa się z dwoma i traci piłkę. :D
1
Dobra, Atleti strzelajcie.
74
Jak na 12 punktów z Realem i Atleti zdobywamy 1 punkt, to czego my się spodziewamy w sumie...
5
Suarez to tez jest paralityk jednak :D xD
10
Dembele zrobił więcej niż cała drużyna w 1 połowie.
1
Araujo profesor. Nie mówcie że nie.