clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@escarabajo ja nawet jak zacznę gadać z kimś kto twierdzi, że się interesuje to szybko niestety wiedza jest zweryfikowana. :D pytam o jakieś mecze, piłkarzy i pada takie: no bo ja się interesuje ale ostatnio w sumie nie oglądam. ;( XD
0
@Ingiel a widzisz, faktycznie. :D to jak coś pisz i się zgadamy tak jak mówisz :)
11
Odnosząc się do tego tweeta o tym, że młodzi ludzie nie interesują się footballem. Ja niestety przekonałam się o tym. Mój pierwszy chłopak (ach, liceum) interesował się piłką nożną i był kibicem Manchesteru United, a obecnie... Nawet jak z kimś sobie gadam czy piszę i pada to magiczne pytanie: czym się interesujesz? To ja odpowiadam, że piłka nożna, że fanka Barcy, do tego rower, PlayStation. Już w głowie mam wspólne randki na oglądaniu meczów i wtedy pada pytanie: A Barca, to tam Messi gra tak? Bo ja piłką w ogóle się nie interesuje. Co prawda takie coś nie skreśla faceta jako kumpla czy nawet faceta ale no, przykro trochę :/ zawsze otaczałam się kolegami, którzy żyli piłką nożną a teraz takie coś xD
0
@Ingiel tylko akurat jutro jestem cały dzień w pracy ale jak tak to pewnie. :D mój psn to KarolinaLula
0
@Ingiel koniecznie!
0
Jak była akcja, że Messi odchodzi z Barcelony to większość jego przyjaciół-piłkarzy milczała albo wypowiadała się w stylu ,,jak chce to niech odchodzi". Teraz coraz więcej osób wypowiada się w stylu, owszem - ostateczna decyzja należy do Leo ale... Powinien zostać/najszczęśliwszy będzie w Barcy/tu powinien zakończyć kariere. Myślę, że Messi podjął już decyzję i wkrótce ją poznamy. Chyba na razie nie musimy się martwić o to, kto będzie nosił bordowo-granatową koszulkę z 10 na plecach.
0
@4drian0 wiem, wiem. Ja tam lubię :D
0
@4drian0 no właśnie mnie jako fankę gier od From Software kusi podwójnie...
@PatrychoO to fakt, ale jak komuś zależy to obecnie konsole praktycznie codziennie są do wyrwania. Niestety w zestawach. :/
2
Właśnie minęło embargo na recenzje najnowszego exa Sony i wychodzi na to, że PS5 otrzymało kolejny hit. Returnal jest oceniane bardzo wysoko, obecną średnia na metacritic to 87%, a na opencritic 88%. Z recenzji wynika że gra jest długa (40h), trudna, świetnie wykorzystuje możliwości pada, a także ma najlepszy jak do tej pory dźwięk 3D w grach na PS5. Poniżej kilka przykładowych ocen.
GameInformer 9.5
Gamespot 9
Push Square 9
Gamingbolt 9
Metro 9
Videogamer 9
Easy allies 8.5
IGN 8
Źródło: PlayStation Gracze Fb
Kolejny hit? Kiedyś z chłopaków pisał, że kupił? :D mi właśnie narobili smaka na tę gierkę...
0
@BarcaInfo czekam, czekam :D
6
@chavez 4:1 dla Barcy
7
Jeśli faktycznie Messi zostanie na następne sezony, to będzie to najlepszy ,,transfer" Laporty :D
0
@igor69 przepiękne auto :(
0
@Szakalaka12369 najtaniej kupić osobno PS4 + Fifę 21. W zestawie na pewno wyjdzie drożej. Czy się opłaca, sam musisz sobie odpowiedzieć :D ja bym konsoli tylko do Fify nie kupiła, ale można w wolnym czasie od Fify złapać bakcyla exów, a wtedy to już z górki z grami.
0
@KmN Chevrolet Camaro. :D
2
@PATRII17 żaden, będę pić szampana bezalkolowego po wygranej Barcy :D
1
@Ojciec5tkidzieci ja do poprzedniej pracy jeździłam codziennie 14 km w jedną stronę. Około czwartku już się modliłam o weekend :D mimo, że miałam spodenki z wkładką.
0
@GeneralXavi ja od dzisiaj zaczynam. Wygodne buty, plecak i sobie idę jak uczniak :D słuchawki i można przed siebie iść. Pracuje mi się tak dobrze, jak nigdy. No i te przeświadczenie, że coś już dziś zrobiłam. :)
1
@MesQueUnClub96 to po zasiłek albo do pośredniaka :p
1
@macio_944 zgadzam się, a najlepsze są te porównania do CR7 i Messiego, jak Mbappe im nawet do pięt nie dorasta :D
0
Przerzuciłam się w najbliższych dniach z roweru na chodzenie pieszo do pracy. :D rowerek zimą i w deszczu, a jak cieplejsze dni to będę sobie spacerować. 6,5 km nie jest źle, a Wy czym jeździcie do roboty? :D
0
@jordus100 kopaliśmy się po prostu po czole.
2
@macio_944 ament.
7
@Chakalaka w końcu mam nadzieję, że usłyszymy ,,Messi, Messi, Messi" :D
4
Szkoda, że plakietka przy nicku jest od 39 zł/mies. Ktoś kto zapłacił nawet dyszkę miesięcznie też w jakiś sposób wspiera stronę i szkoda, że w sumie nie jest to w ogóle uwzględnione. :D
1
@Objectivo a to ma znaczenie ile? Zapłaciłam z góry za 3 miesiące więc gdzie moja plakietka? XD ;( oszukujo
1
@Ciule123 ja przelałam a nie dostałam ;(
1
@zadafcb Mazurek ciśnie wszystkim bez wyjątku. Prawy, lewy, środkowy. Nie zgadza się z Nim, to ciśnie. Za to go lubię :D
2
@Alanooo myślę, że zależy od zainteresowań dziecka. :D i to, czego potrzebuje. Ja bym postawiła na konsolę Nintendo lub hulajnogę elektryczną (o jakiejś mniejszej pojemności).
1
@Zoker soundtrack Nocnego Króla, ciary :D