2

@speed1 chciałabym. Ja niestety w pracy :(

48

Fajne na La Rambli jest to, że czy ktoś ma 16-17 lat czy przed 40-stką wszyscy siebie razem siedzimy i dyskutujemy, a jak są kłótnie to wynikają one z różnic światopoglądowych a nie z racji tego, że ktoś kogoś wyśmiewa bo jest za młody. La Rambla jest bardziej tolerancyjna niż myśleliśmy. :D

0

@Popitek12 ale gadasz kocopoły. Wyłącz ten internet i idź się przewietrzyć.

0

@Janas11224 a ja mam nadzieję, że to Warcinka zagra w LE. :)

27

@Cwaniak4 przyjdzie do Nas i na pustą nie będzie trafiał. ,,Magia" Barcy :D

1

@Coutinho007 całe szczęście, nie gramy już w rozgrywkach gdzie te karne się strzela :D w sensie w konkursie 11-stek.

25

@patataj łysy trener to jest rozwiązanie. W Realu działa.

25

Wszystkim którzy mówią, że Messi ma nie strzelać karnych - przypomnijcie sobie karne Antka i Dembele xD

6

@Dembouz1899 gdyby jego koledzy z drużyny nie byli w większości przypadków impotentami strzeleckimi miałby tych asyst więcej. Cieszy dobra dyspozycja Antka za to.

58

Takimi meczami wygrywa się mistrza.


Hehe, żartuje. XD takimi jak z Granadą.

2

Widzę VAR w Hiszpanii trzyma poziom tego z ligi angielskiej :D

0

W końcu. W końcu Leoooo. Leo w wolnych > Leo w karnych. :D

1

@Explode jasna sprawa :D

4

Powiedziałam przed karnym: strzeli po ziemi i bramkarz obroni. XDDD jakbym nie pracowała u buka to bym obstawiała.

1

I tak nie strzelimy. Patrzcie. :D

1

Przegrywamy Mistrzostwo na własne życzenie. Mecz z Granadą, teraz z Valencią. Te zespoły nie zagrały perfekcyjnych meczów, tylko my jesteśmy dziadami.

0

O co chodzi? XDD

2

Niestety ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie zasługujemy na majstra :(

4

Nawet nie sprawdził xD cyrk

8

Jak my takich akcji nie kończymy to jak chcemy być mistrzem? W ostatnich meczach plaga marnowania 200% sytuacji...

2

@Ghotti za pierwszym razem miałam dokładnie tak samo. Drętwe dialogi, drętwa bohaterka. Odpoczęłam od tej gry, wróciłam i jest całkiem fajnie. :) Może nie będzie na mojej liście TOP, ale na pewno tym razem ją dokończe bo bardziej wkręciłam się w historię

7

Zaczęłam grać w Horizon Zero Dawn bo teraz jest za darmo dla posiadaczy PlayStation. 2 lata temu kupiłam tę grę i dość mocno się od Niej odbiłam, bo miałam duże oczekiwania. Teraz z chłodną głową sobie podeszłam do tej pozycji i jestem póki co meeega zadowolona. :D warto niektórym gierkom dać drugą szansę. Z tego co wiem jest już na PC więc nic straconego dla posiadaczy kompa.

0

@koksik2700 postaw znak zakaz wstępu teren prywatny i tyle xD

0

Warta 1:0 z Pogonią. Czyżby Warcinka w LE przy wygranej Rakowa w Pucharze? :DD

9

@Kgorecki2500 i obowiązkowo jak wjeżdża do tej wioski to ,,Uchh, ale smród" xD

1

Zapowiedziano drugi sezon ,,Kruka". Premiera na C+ latem 2021. Jaram się :D pierwszy sezon i oprawa audiowizualna to majstersztyk. Jeden z niewielu polskich seriali który zrobił na mnie ogromne wrażenie.

1

1 maj zamiast rozkoszować się kiełbaską z grilla, siedzę w robocie z bolącym miejscem po ekstrakcji zęba i jeszcze jak szłam wdepnęłam w niespodziankę na chodniku. Ciekawe co dalej :D

4

@kamilo0066 nagi - w programie - DLA DZIECI. Szczerze? Nie dziwi mnie to i przyjrzała bym się innym uczestnikom tego gównianego programu.

Edit: swoją drogą 9 miesięcy pozbawienia wolności to śmieszna kara. Winny molestowania, 3 tys materiałów pornograficznych? Powinno być 9 lat...

2

@tobiasson92 to jest idiotka po prostu. Nie może pojąć, że ludzie są różni (bo według Niej ,,różność" to może być tylko 638201833 płci i orientacji seksualnych), jedni chcą jeść mięso, inni wolą ryby a trzeci kiełki. Niech nikt nikomu do talerza nie zagląda :D

3

@tobiasson92 moja przyjaciółka jest wege. Jak zamawiamy pizzę, to bierzemy na pół, ona bez mięsa a ja rzeźnicką. W ogóle to dla Nas nie stanowi problemu i ona ani razu nic mi nie powiedziała. Takich wegetarian to ja szanuję a nie takich co chcą Ci wciskać swoje zwyczaje siłą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?