1

Gram w FUT, przegrywam 4:5 w 60 minucie, gościu po 4 bramce się rozłącza i mi przypisuje porażkę. XD fajnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@LuisSalvano Bran do wora a wór do jeziora :D

3

@PatrychoO szkoda, że najlepsze postacie poumierały. :(

0

@AlexDark00 też o Nim myślałam ale jednak w pomocy mamy trochę perspektywicznych chłopaków, dlatego postawiłam na obrońcę :D

4

@LeoMessi1994 Modric to klasa ale ma już swoje lata, za długo by u Nas nie pograł :D

1

Jakiego piłkarza Realu chcielibyście u Nas? No i pytanie odwrotne, bo wiem, że są tu fani Królewskich. Jakiego piłkarza Barcy chcielibyście w Realu? Chodzi o umiejętności czysto piłkarskie a nie sympatię. :D ja stawiam na Mendy'ego.

0

@Ingiel VII część. :D na PS5 w ramach Ps Collection jest za friko. :D

0

@Ingiel czekałam na Demon's Souls, wcześniej na nowego Assassin's Creed, wcześniej jeszcze Ghost of Tsushima. Teraz w zasadzie aż tak nie czekam na nic. Chcę kupić sobie Spyro, ogram na dniach RE Biohazard i może dam szansę Cyberpunkowi.

0

@Ingiel jakoś w ogóle mnie ta gra nie zainteresowała mimo, że jestem fanką soulslików. Kiedyś może ogram, jak będzie za połowę ceny :Dn

0

@Zoker głodu w Afryce też by nie było :D

9

@Quavosk a ludzie nadal się kłócą (nawet na tej stronie) czy PiS jest gorszy od PO. XD przecież oni są wszyscy po jednych pieniądzach.

10

@Encore Dembele.

2

@Kgorecki2500 pomijając zasadność noszenia, mi po prostu by się brzydziło nosić cały czas tę samą maskę. :D

4

@Barca1992 prawda jest taka, że maseczki zdałyby rezultat jakbyśmy wszyscy mieli ffp3 filtry. Jak widzę niektórych, miesiąc czasu w tej samej maseczce to dziękuję bardzo. Maseczki na dworze to głupota i tyle, a w sklepach... W takiej Biedronce i tak jeden na drugiego włazi, bez kontroli jakiejkolwiek.

5

https://ibb.co/fxYjC9w

Ale bym grała. XD

8

@LuisSalvano żona o Neymara nie jest zazdrosna? :D

1

@MatiVEB25 dobrze, że mówisz. Nie wychodzimy z domu :D powodzenia!

0

@kuz u mnie poleciała z dysku po kilku godzinach. Aloy jest tak drewniana później, że to jest kosmos :D teraz ogram na PS5, bo dali za darmo. Dam drugą szansę :)

6

@DonMatteo901 z tego co wiem, Oskary przyznawane są za grę aktorską i kreację a nie za to, że ktoś jest czarny i umarł przedwcześnie. W głowach im się całkiem pomieszało.

5

@DonMatteo901 nagle wszyscy chodzą na siłownię. XD jakoś tego po społeczeństwie nie widać. Nie jestem za zamykaniem basenów czy siłowni bo to głupota, ale niech nie przesadzają, że można dbać o zdrowie tylko na siłowni. Wystarczy ubrać się i iść na 1,5 godzinny spacer, pobiegać czy pojeździć na rowerze...

1

@DLFCB coś strasznego. :(

7

Wydaję mi się, że mistrzostwo jako tako rozstrzygnie się w 35 kolejce. Wtedy my gramy z Atletico a Real z Sevillą. Piękny jest to sezon ze względu na tę walkę aż 4 drużyn. Mam nadzieję, że skończy się to mistrzostwem Barcy ^^

2

@wroclawianin89 weź się xD

0

Ale ulga jak gwizdnął koniec... Jeszcze kibice Barcy do mnie przybiegli i oglądaliśmy razem. Emocje :D

1

Mam nadzieję, że te setki De Jonga się nie zemszczą, bo może to źle na Niego wpłynąć

9

De Jong dziś dwie setki zmarnowane. Jak będzie remis to można mu podziękować niestety...

9

Koniecznie musimy strzelić 3 bramkę, bo będzie stres do końca. Gdzie u Nas strata bramki to sekunda... Głupi karny lub wylew.

7

Ciężkie życie ma dziś Leoś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?