clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gram w FUT, przegrywam 4:5 w 60 minucie, gościu po 4 bramce się rozłącza i mi przypisuje porażkę. XD fajnie
0
@BigDaglas https://www.neonet.pl/telewizory/samsung-qe55q60ra-qled-smart-hdr.html?utm_campaign=product_feed&utm_medium=afiliacja&utm_content=feed&tduid=0641881265f9fbbb2bdcb56c153cdcf6&affId=3202603&utm_source=tradedoubler
Polecam ten :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@LuisSalvano Bran do wora a wór do jeziora :D
3
@PatrychoO szkoda, że najlepsze postacie poumierały. :(
0
@AlexDark00 też o Nim myślałam ale jednak w pomocy mamy trochę perspektywicznych chłopaków, dlatego postawiłam na obrońcę :D
4
@LeoMessi1994 Modric to klasa ale ma już swoje lata, za długo by u Nas nie pograł :D
1
Jakiego piłkarza Realu chcielibyście u Nas? No i pytanie odwrotne, bo wiem, że są tu fani Królewskich. Jakiego piłkarza Barcy chcielibyście w Realu? Chodzi o umiejętności czysto piłkarskie a nie sympatię. :D ja stawiam na Mendy'ego.
0
@Ingiel VII część. :D na PS5 w ramach Ps Collection jest za friko. :D
0
@Ingiel czekałam na Demon's Souls, wcześniej na nowego Assassin's Creed, wcześniej jeszcze Ghost of Tsushima. Teraz w zasadzie aż tak nie czekam na nic. Chcę kupić sobie Spyro, ogram na dniach RE Biohazard i może dam szansę Cyberpunkowi.
0
@Ingiel jakoś w ogóle mnie ta gra nie zainteresowała mimo, że jestem fanką soulslików. Kiedyś może ogram, jak będzie za połowę ceny :Dn
0
@Zoker głodu w Afryce też by nie było :D
9
@Quavosk a ludzie nadal się kłócą (nawet na tej stronie) czy PiS jest gorszy od PO. XD przecież oni są wszyscy po jednych pieniądzach.
10
@Encore Dembele.
2
@Kgorecki2500 pomijając zasadność noszenia, mi po prostu by się brzydziło nosić cały czas tę samą maskę. :D
4
@Barca1992 prawda jest taka, że maseczki zdałyby rezultat jakbyśmy wszyscy mieli ffp3 filtry. Jak widzę niektórych, miesiąc czasu w tej samej maseczce to dziękuję bardzo. Maseczki na dworze to głupota i tyle, a w sklepach... W takiej Biedronce i tak jeden na drugiego włazi, bez kontroli jakiejkolwiek.
5
https://ibb.co/fxYjC9w
Ale bym grała. XD
8
@LuisSalvano żona o Neymara nie jest zazdrosna? :D
1
@MatiVEB25 dobrze, że mówisz. Nie wychodzimy z domu :D powodzenia!
0
@kuz u mnie poleciała z dysku po kilku godzinach. Aloy jest tak drewniana później, że to jest kosmos :D teraz ogram na PS5, bo dali za darmo. Dam drugą szansę :)
6
@DonMatteo901 z tego co wiem, Oskary przyznawane są za grę aktorską i kreację a nie za to, że ktoś jest czarny i umarł przedwcześnie. W głowach im się całkiem pomieszało.
5
@DonMatteo901 nagle wszyscy chodzą na siłownię. XD jakoś tego po społeczeństwie nie widać. Nie jestem za zamykaniem basenów czy siłowni bo to głupota, ale niech nie przesadzają, że można dbać o zdrowie tylko na siłowni. Wystarczy ubrać się i iść na 1,5 godzinny spacer, pobiegać czy pojeździć na rowerze...
1
@DLFCB coś strasznego. :(
7
Wydaję mi się, że mistrzostwo jako tako rozstrzygnie się w 35 kolejce. Wtedy my gramy z Atletico a Real z Sevillą. Piękny jest to sezon ze względu na tę walkę aż 4 drużyn. Mam nadzieję, że skończy się to mistrzostwem Barcy ^^
2
@wroclawianin89 weź się xD
0
Ale ulga jak gwizdnął koniec... Jeszcze kibice Barcy do mnie przybiegli i oglądaliśmy razem. Emocje :D
1
Mam nadzieję, że te setki De Jonga się nie zemszczą, bo może to źle na Niego wpłynąć
9
De Jong dziś dwie setki zmarnowane. Jak będzie remis to można mu podziękować niestety...
9
Koniecznie musimy strzelić 3 bramkę, bo będzie stres do końca. Gdzie u Nas strata bramki to sekunda... Głupi karny lub wylew.
7
Ciężkie życie ma dziś Leoś...