clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będę dzieciom opowiadać, że było coś takiego jak Super Liga. Ach, co to były za czasy. Pamiętacie te emocjonujące mecze między klubami z TOPu? Nie? Ja właśnie kurła też nie. XD
12
Na końcu w Super Lidze zostanie Barca i Real i co tydzień klasyki. Profit. :D
0
@bodziu11arret mi lekarz powiedział, że powinno się leczyć objawowo. Masz kaszel - syrop, masz temperature - zbijamy ją, zatkany nos - krople do nosa itd. ja brałam wziewy sterydowe bo miałam zalegania i kaszel.
16
@Nihas zawodnicy nie są za ale przy każdym podpisaniu nowej umowy oczekują podwyżek :D
0
@deszczyk89 dlatego dam drugą szansę ^^
0
@MesQueUnClub_87 wolę wersję zimna cola, prażynki bekonowe i kocyk :D ale coś w ten deseń właśnie
24
Ale by sobie człowiek obejrzał taką Super Ligę. :D
0
@4drian0 kiedyś miałam ją na płycie, odbiłam się i sprzedałam. Ale za free to uczciwa cena więc zrobię drugie podejście :D
27
Po tych wypowiedziach dziękujących szejkowi za szacunek do footballu mam nadzieję, że FIFA i UEFA się przewrócą i sobie ten głupi ryj rozwalą. Nie byłam przekonana do SL, ale teraz jestem za tym by roznieśli te skorumpowane organizacje i żeby nastał nowy porządek w footballu.
9
Oficjalnie clyde odmówiła udziału w SL.
Tak widzę te wszystkie deklaracje klubów, które i tak by się tam nie dostały :D
8
@BarcaInfo no i na trąbce pograne...
0
@Kettger czas na Real :D
2
@IronSanHybrid bekonowe najlepsze z Aldiego :D
3
@koszol części nabywców*, a reszta jest zadowolona. Serio, jak np pracujesz w firmie produkującej buty, to zastanawiasz się czy one się komuś spodobają? :D
14
Wszyscy którzy są tak bardzo przeciwni SL, proponuję się zastanowić czy nie chcielibyście zmienić pracy w której wykonujecie to samo, macie płacone za to kilka razy więcej, a do tego nie musicie płacić podatków do państwa (w tym przypadku UEFA), która zabiera Wam połowę kasy :D myślę, że mało kto miałby skrupuły.
4
Chcieliście wydymać Florka? To teraz Florek wydyma Was.
5
Pomyśleć, że ,,Kaszankaaaa" nie będzie wywoływać już takich emocji jak kiedyś... Trochę smutno się robi na serduszku.
Aż sobie posłucham :(
0
@koksik2700 a gdzie tam :D
1
@nieprzysiadalnosc aborcja, LGBT i teraz Super Liga. Top tematy na La Rambli. No i oczywiście Tusk i rasizm :D
14
Nie pamiętam żeby La Ramblę zdominował tak jeden temat jak teraz Super Liga. No może jak była przyznawana Złota Piłka FCBarca.com ale to i tak przy tym co dzieje się dziś to nic :D
1
@zawsze_barca Messi z reprezentacją już swoje szanse miał, może podziękować Gonzalo, że MŚ nie zdobył. Teraz już niestety nic nie zrobi i pozostanie bez tego trofeum.
6
Super Liga to i muszą być super sędziowie :D mam nadzieję, że Lahoz już wysłał swoje CV. XD
41
@Chakalaka dziś ludzie na siebie szczują, a kiedyś rzucali kamieniami w dinozaury. Człowiek to zło.
1
@Barwindg ale wtedy ich wyczyny mógłby oglądać cały świat, a nie tylko Polacy :D
11
Zamiast Super Ligi powinni stworzyć Zero Ligę i zaprosić tam najgorszych piłkarzy zawodowych jacy grają. Przynajmniej byłoby śmiesznie :D
0
@4drian0 xD najlepsi z najlepszych w Ekstraklasie
5
Ciekawe kiedy władze Ekstraklasy oficjalnie sprzeciwią się Super Lidze i zbojkotują ją. :DDD
2
Barcelona się zobowiązała do udziału w super lidze, w ostatniej chwili się wycofa, Real wyrzucony z ligi krajowej i cyk, co roku mistrzostwo. :D. A tak na poważnie, durny pomysł i szkoda, że Barca się w to włączyła.
2
@MarioVeB! Granie w LM/LE = pieniądze.
0
@LeoMessi1994 dopiero teraz go obejrzałeś? :D ja miałam z 13 lat jak go oglądałam 1 raz i tak mi serce waliło.