0

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

2

Messi zaczął show.

4

@JohnnyBarca kopać piłki nie ma siły a autem na laseczki będzie jeździł. Sprzedać.

:D wracaj Ansu, tęskno.

71

@avanes ale on się NAWRÓCIŁ. Nie no, kisnę :DDD

90

@Ojciec5tkidzieci nawet w tym nie można mu wierzyć. :D

13

@Hosh no przestępstwo które kwalifikuje się do użycia broni... Myślałam, że to oczywiste. Jak ktoś przejdzie na czerwonym świetle czy ukradnie batona raczej się do Niego nie strzela.

9

@DonMatteo901 jak ktoś popełnia przestępstwo powinno się do Niego strzelać, czy jest biały, czarny, zielony, z jedną nogą czy ma dwie głowy.

1

@ranger3120 kurs operatora koparki. :D moje marzenie kiedyś, ale wszyscy mnie dołowali, że kobieta na koparce to zły pomysł :/ a tak bardzo chciałam tak pracować ;(

4

@Barca1992 w Poznaniu 15 minut - 4 zł :D kto przebije?

1

@LuisSalvano no i jak nie będzie się kleić zawsze można gadać na bieżąco o zwierzętach xD

2

Co myślicie o randce w ZOO? :D z racji tego, że jest tu większość mężczyzn, mi jako kobiecie pomysł wydaje się super ale nie wiem jak to wygląda z męskiego punktu widzenia. Ogólnie myślę, że takie wypady jak ZOO, wzięcie piłki by pograć w siatkówkę czy jechać na wycieczkę rowerową są lepsze niż pójście do knajpy czy oklepane kino. Może jestem dziwna :/

0

@TaKeSe Zalando, czasami mają mega promocje. No i pewność, że ciuchy są oryginalne.

1

@Bagsik88 dzięki za nominacje.
Ode mnie

Budka Suflera ,,Czas Ołowiu". Zawsze ją włączam kiedy mi smutno i źle po utracie kogoś bliskiego. Pewnie nie tylko ja. :(



Nie chcę mi się sprawdzać kto jeszcze nie był nominowany więc niech będzie @Isso89 @koksik2700 @masq

3

1

Budka Suflera to top 3 polskich zespołów muzycznych. Moje pozostałe dwa zespoły to Maanam i Hey. :D

0

@Gosciuu Poznań :D

2

@eckov @wroclawianin89 mi się łysi bardzo podobają, od zawsze :D no ale faktycznie, jak ktoś jest łysy musi mieć ładny kształt czaszki bo inaczej wygląda jak Shrek xD

2

@Transu96 jak coś to łysi mężczyźni też są atrakcyjni xD

0

@Janas11224 u mnie fryzjerka zakleiła szyby workami na śmieci, nakleiła kartkę ,,remont" i wpuszcza wcześniej umówionych :D dziś idę z psem a z remontowanego salonu wychodzi pani z idealną fryzurą. XD

0

@SinMistico da się bardziej kopać niż Getafe? No jeszcze Espanyol ale oni na szczęście spadli :D

2

@MesQueUnClub96 bo ,,Wielkopolska to Niemce są". :D takie coś kiedyś usłyszałam.

22

@AmigoBlancos co 5 kibic rozumiem obliczony ze wzoru Hajty? :D ja tam zawsze przeciw Realowi.

2

@ranger3120 Przeprowadzam się :D

1

Otwierają fryzjerów i kosmetyczki, oczywiście nie w Wielkopolsce. Ech :(

1

@Barwindg ten mango kiedyś piłam, taki bardzo słodki jak soczek i mało gazowany :D ale 0,5 litra dla mnie to za dużo.

1

@Barwindg ten sex energy piłam chyba z 2 lata temu i chyba jakoś mnie nie urzekł. :D monsterki to już w ogóle dla mnie tragedia. Pije bardzo rzadko, ale jak już to Redbull albo Blacka właśnie. :)

@AlicjaFCB nieee, klasyczny wygrywa :D ewentualnie ten mango. No ale jak pije raz na pół roku to trochę mi się te smaki zacierają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Pierwszy raz od pół roku chyba kupiłam sobie klasycznego Blacka. Schłodzony wchodzi jak złoto. Szkoda, że to takie niezdrowe bo smakowo dla mnie naprawdę super :D wymyślę oranżadę o smaku energola, bez kofeiny i tych wszystkich świństw i będę bogata.

11

@FC1899Barca to kibicuj Bayernowi xD coraz gorsze te wysrywy tutaj. Chcieli wydymać resztę piłkarskiego świata, szkoda, że UEFA dyma wszystkich po równo.

0

@tomek8756 dziękuję pięknie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?