clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
2
Messi zaczął show.
4
@JohnnyBarca kopać piłki nie ma siły a autem na laseczki będzie jeździł. Sprzedać.
:D wracaj Ansu, tęskno.
71
@avanes ale on się NAWRÓCIŁ. Nie no, kisnę :DDD
90
@Ojciec5tkidzieci nawet w tym nie można mu wierzyć. :D
13
@Hosh no przestępstwo które kwalifikuje się do użycia broni... Myślałam, że to oczywiste. Jak ktoś przejdzie na czerwonym świetle czy ukradnie batona raczej się do Niego nie strzela.
9
@DonMatteo901 jak ktoś popełnia przestępstwo powinno się do Niego strzelać, czy jest biały, czarny, zielony, z jedną nogą czy ma dwie głowy.
1
@ranger3120 kurs operatora koparki. :D moje marzenie kiedyś, ale wszyscy mnie dołowali, że kobieta na koparce to zły pomysł :/ a tak bardzo chciałam tak pracować ;(
4
@Barca1992 w Poznaniu 15 minut - 4 zł :D kto przebije?
1
@LuisSalvano no i jak nie będzie się kleić zawsze można gadać na bieżąco o zwierzętach xD
2
Co myślicie o randce w ZOO? :D z racji tego, że jest tu większość mężczyzn, mi jako kobiecie pomysł wydaje się super ale nie wiem jak to wygląda z męskiego punktu widzenia. Ogólnie myślę, że takie wypady jak ZOO, wzięcie piłki by pograć w siatkówkę czy jechać na wycieczkę rowerową są lepsze niż pójście do knajpy czy oklepane kino. Może jestem dziwna :/
0
@TaKeSe Zalando, czasami mają mega promocje. No i pewność, że ciuchy są oryginalne.
1
@Bagsik88 dzięki za nominacje.
Ode mnie
Budka Suflera ,,Czas Ołowiu". Zawsze ją włączam kiedy mi smutno i źle po utracie kogoś bliskiego. Pewnie nie tylko ja. :(
Nie chcę mi się sprawdzać kto jeszcze nie był nominowany więc niech będzie @Isso89 @koksik2700 @masq
3
@lukaszbarca15 tak.
1
Budka Suflera to top 3 polskich zespołów muzycznych. Moje pozostałe dwa zespoły to Maanam i Hey. :D
0
@Gosciuu Poznań :D
2
@eckov @wroclawianin89 mi się łysi bardzo podobają, od zawsze :D no ale faktycznie, jak ktoś jest łysy musi mieć ładny kształt czaszki bo inaczej wygląda jak Shrek xD
2
@Transu96 jak coś to łysi mężczyźni też są atrakcyjni xD
0
@Janas11224 u mnie fryzjerka zakleiła szyby workami na śmieci, nakleiła kartkę ,,remont" i wpuszcza wcześniej umówionych :D dziś idę z psem a z remontowanego salonu wychodzi pani z idealną fryzurą. XD
0
@SinMistico da się bardziej kopać niż Getafe? No jeszcze Espanyol ale oni na szczęście spadli :D
2
@MesQueUnClub96 bo ,,Wielkopolska to Niemce są". :D takie coś kiedyś usłyszałam.
22
@AmigoBlancos co 5 kibic rozumiem obliczony ze wzoru Hajty? :D ja tam zawsze przeciw Realowi.
2
@ranger3120 Przeprowadzam się :D
1
Otwierają fryzjerów i kosmetyczki, oczywiście nie w Wielkopolsce. Ech :(
1
@Barwindg ten mango kiedyś piłam, taki bardzo słodki jak soczek i mało gazowany :D ale 0,5 litra dla mnie to za dużo.
1
@Barwindg ten sex energy piłam chyba z 2 lata temu i chyba jakoś mnie nie urzekł. :D monsterki to już w ogóle dla mnie tragedia. Pije bardzo rzadko, ale jak już to Redbull albo Blacka właśnie. :)
@AlicjaFCB nieee, klasyczny wygrywa :D ewentualnie ten mango. No ale jak pije raz na pół roku to trochę mi się te smaki zacierają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pierwszy raz od pół roku chyba kupiłam sobie klasycznego Blacka. Schłodzony wchodzi jak złoto. Szkoda, że to takie niezdrowe bo smakowo dla mnie naprawdę super :D wymyślę oranżadę o smaku energola, bez kofeiny i tych wszystkich świństw i będę bogata.
11
@FC1899Barca to kibicuj Bayernowi xD coraz gorsze te wysrywy tutaj. Chcieli wydymać resztę piłkarskiego świata, szkoda, że UEFA dyma wszystkich po równo.
0
@tomek8756 dziękuję pięknie :D