clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz możliwe, ja od nich kupiłam jak jeszcze sprzedawali same konsole bez zestawów :) tak tylko rzuciłam info, może ktoś szuka i mu się uda :D
0
@chavez LV Bet.
1
@Encore szczerze? Robert Lewandowski. Jak grał w Lechu Poznań jakoś nie do końca mnie przekonywał, w reprezentacji wtedy też nie było szału. :D jak widać człowiek g*wno się zna
0
W ME PS5 jakby jakaś mordeczka chciała :)
2
@puyol_presidend5 już takich taktyków to u siebie widziałam w zakładach bukmacherskich. Nigdy nie wychodzą do przodu, nigdy. :D
0
@juliacicha dobra, dobra. Wydało się :D
0
@maatiixx może po prostu między tymi kontuzjami siebie oszukiwałam, że wrócił i gra tak super, a teraz mi się opatrzył :D nie wiem.
9
Dembele jak był kontuzjowany, to między kontuzjami wchodził i robił różnice na boisku. Przyjemnie się go oglądało, a teraz jak gra cały czas od dłuższego czasu to mnie nie przekonuje kompletnie. :(
0
@draxidox założyłam, że większość użytkowników to mężczyźni heteroseksualni, ale jak jakaś kobieta jak @juliacicha czy homoseksualny mężczyzna chce się wypowiedzieć to proszę bardzo :D każdy niech dostosuje pociągającą go płeć do siebie. :)
2
@Litman Ci wszyscy informatorzy to już tyle razy się popisali, że nie brałabym tego na poważnie.
2
@msmsms mój były był pantoflem i niezwykle mnie to drażniło. Na wszystko się zgadzał, sam nic nie zaproponował, najważniejsze bym ja była zadowolona. Dramat :D facet bez swojego zdania jest fajny na miesiąc, potem to niesamowita nuda. Nie mówię, że łobuz kocha najbardziej, ale najlepszy facet to taki który ma swoje zdanie, można go przekonać sensownymi argumentami (tak samo jak i on przekonuje kobietę) i jest partnerem w życiu a nie pieskiem wykonującym polecenia. Taka rada na przyszłość dla wszystkich panów ^^
1
@lucca87 przystojnego i biednego. :D
1
@PJ777 cieszy mnie to :D
0
@Drozdu7 poleciam Xiaomi poco x3.
0
@Kapitan_SW moi adoratorzy pousuwali konta więc się nie liczy. :D
1
@daniel32778 jeden post... Ogólnie nie dodaje dyskusji o zabarwieniu erotycznym czy komentarzy :|
1
@daniel32778 JAKIE POSTY? :o co Ty mi tu dajesz :O
1
@cules100pro no w sumie... :( Ale trudno, niech będzie, że średnio 4 osoby + jakiś kadłubek lubią moje posty.
2
@Jacu327 już dawno wpisane dlatego dostałam pracę. @Encore lov.
7
W momencie pisania tego komentarza, moje posty polubiono 21846 razy, a napisałam 5241 komentarzy (bez tego teraz). Czyli średnio każdy mój post lubi 4,169 osoby. :D myślę, że całkiem nieźle.
3
@Quavosk marzę o momencie, aż Przewodniczący (...) Donald Tusk usunie konto na TT. :D
0
@koziar w łóżku. Po fachowca sobie zadzwonię z OLX'a a dobry facet w łóżku to skarb :D
7
@Quavosk i od razu przyjemniej na La Rambli. ^^
2
@pepo_barcarzadzi edycja limitowana. ^^
2
@GeneralXavi Suarez wróci zaraz po tym jak wroci Neymar i Iniesta.
6
Aguero ma dwie zalety. Pierwsza to, że jest kumplem Messiego, a druga, że jest przystojny. Innych nie widzę, dlatego uważam, że jest zbędny. :D
2
@masq maski jak zawsze z rigczem.
26
@ryba84 współczuję Ci w takim razie takiego podejścia do życia. Ja myślałam, że najważniejsza jest wierność, zaufanie, pójście na kompromisy, nie ograniczanie się wzajemne w pasjach i seks, a tu wychodzi, że tylko seks. Dlatego jak widać jestem sama, a wystarczyło ubrać seksi gorset i się wypiąć. :D
1
@Janiama czekamy na jakieś informacje, dużo zdrowia i tak jak napisał @olsen jak będzie potrzebna pomoc na rehabilitację, cokolwiek dawaj znać. :)
1
@ryba84 czy ja wiem czy najważniejszy. Ważny na pewno ale najważniejszy? Ciekawe czy Twoja kobieta myśli tak samo, bo w razie jakiejś impotencji może być kiepsko :D