0

Moriba zjadł oficjalnie Pucza.

1

O, Pedri jednak umie strzelać. :D

4

@~plastek~ wypij melisę i idź spać.

0

Niech strzelą drugą bramkę bo będzie nerwowka

1

Griezmann biega jak piłkarz wrzucony z kompletnie innej planety. Wszystkim tylko przeszkadza na boisku...

0

@Czeresniafcb nie lubisz Leszka Ołłowskiego? :D

1

@kubix05 ale te lalki są erotycznie potargane. Weź to usuń to będzie afera. :D a ten piesek/lisek jak patrzy lubieżnie, o nie.

1

@tadzik447 ja mam Steelseries Arctis 1, wyrwałam za 229 na promocji i jestem zachwycona ^^ jest też odpinany mikrofon.

4

@MesQueUnClub96 a pamiętam heheszki, że spadną a na koniec będą wyżej niż The Reds. ^^

1

@Messibestplayerintheworld Bloodborne to od 3 lat wychodzi na PC, a póki co minęło 6 lat od premiery i nadal jest tylko na PS. XD

4

@macio_944 nie musisz czekać już teraz Ci napisze jak będzie: ,,znów Busi w podstawie", ,,De Jong? Kiedy on odpocznie", ,,Gdzie Puig?". A potem ,,Znów to samo..." , ,,Z taką grą to PSG nas zmiecie", ,,Gdzie zaangażowanie z poprzednich meczów?", ,,Wchodzi wielki Martin", ,,Można wyłączyć", ,,Wszystkich sprzedać, kupić wszystkich", ,,Laporta nic tu nie da". XD

42

@kuz dobrze, że nie zrobili jej czarnej i do tego w burce. Zawsze może być gorzej.

6

@Ghotti myślę, że wystarczy pozbyć się piłkarzy którzy zarabiają dużo a nic drużynie nie dają. Coutinho, Umtiti chociażby.

1

Myślicie, że jak Laporta zostanie prezydentem to Leo zostanie na następny sezon? Myślę, że nadzieję są większe. Sam Messi zdaje się odzyskał radość z gry dla Barcelony, do tego Laporta na prezydenta, obiecująca młoda kadra no i może na koniec wpadnie jednak jakieś trofeum. Co myślicie?

2

@Pawel13sz chyba Ty

1

@don'T.R.I.P.e spalę, spalę. ^^ no ja kiedyś jechałam 1,5 h w jedną stronę rowerem po kebaba więc. XD

1

@Dawid445 niby tak :D

3

Zawsze jak się tak mega mocno najem to sobie myślę ,,nigdy więcej nie doprowadzę się do takiego stanu" no i jakoś nigdy nie dotrzymuję słowa. :( No ale raz nie zawsze ^^

1

@Colon powinno być ,,szczelaj" :(

5

@msmsms ,,Radowid to stara k***a"
- Elihal

0

@maatiixx no tak, właśnie patrzę, że ta najlepsza 89 jest LP. No cóż, może mi się uda ^^

0

@sonek znalazłam go po opcji wyszukiwania, sęk w tym, że ta karta to ŚP, gdzie Marc jest przecież obrońcą. XD

0

Panowie mam problem. :( W Fifie FUT 21 dostałam kartę Marca Cucurelli 82. Wykonałam zadania no i dostałam Marca w wersji 84. Jak pokazała mi się ta karta, zrobiłam R2 wyślij do klubu. No i go tam nie ma. XD jest tylko ta karta 82. Zaraz mnie coś trafi, jakiś pomysł skąd ją teraz wziąć?

8

@Stoiczkow czyli Murzynek Bambo, ciasto murzynek, ciasto cycki murzynki jak będą się nazywać? :D afroamerykańskie ciacho? Rozumiem, faktycznie obraźliwe określenia ale murzyn to już przesada. Mam przyjaciółkę murzynkę i to było naturalne, że jak ktoś mówił o Victorii to mówili ,,no ta murzynka", tak samo siebie nazywała, że jest murzynem. Sama siebie traktowała rasistowsko, muszę to jej powiedzieć xD

0

@robsoNele wygrałeś talon. :D

5

https://zapodaj.net/ebece6a916efe.jpg.html

Rok 2014. Kto zgadnie, kim jest ten chłopak obok Rikiego Pucza? ^^

0

@4drian0 no PC na pewno nie będę miała takiego by uciągnąć tę grę :D
@Jakchcesz ale HZD wyszło na PC kilka lat po premierze na PS, kiedy każdy już to prawie ograł, a tutaj wychodzi jednocześnie. Więc nie taka podobna. :D

0

Właśnie się dowiedziałam, że Hellblade II będzie tylko na Xboxa i PC. XD no i serce mi pękło na pół.

0

@deszczyk89 zdecydowanie musisz ^^ słuchawki, Senua i nic więcej nie potrzeba :D

0

@4drian0 no właśnie to moja kolejna gra do ogrania, którą kupiłam na promocji parę dni temu. XD myślę, czy w międzyczasie nie ograć czegoś lżejszego bo muszę chyba trochę zresetować główkę ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?