10

@chojecky Messi powinien wykonywać karne, ponieważ w ostatnim czasie bardzo poprawił ten aspekt, a wczorajszy niewykorzystany karny po prostu kiedyś musiał się zdarzyć po serii świetnie strzelanych.

6

W końcu po odpadnięciu z Ligi Mistrzów mogę jechać ze spokojną głową do pracy. Ostatnie 3 lata to był jakiś koszmar, mam nadzieję, że te czasy nie wrócą. Miłego dnia wszystkim! :D

4

@LeoMessiah za nikogo. Życzę za to jak najgorzej Realowi, PSG i tym zesrusom z Liverpoolu.

100

Mieliśmy przegraną ligę, przegrany PK i kompromitację w LM. W lidze jesteśmy w walce o mistrza, PK wyrwalismy Sevilli i jesteśmy w finale, a z LM odpadamy W KOŃCU po dobrym meczu. Uważam, że więcej wycisnąć się zwyczajnie na ten moment z tej drużyny nie dało.

0

@tmQbassive Moriba, Pedri, Mingueza nawet Dembele, Trinkao... Gramy tak młodymi chłopakami, a niektórzy chcieli by na już nowego Inieste i Xaviego w swoim prime. To tak nie działa niestety. Ziarno zostało zasiane, zaczyna kiełkować na efekty trzeba poczekać.

5

Niektórzy chyba zapomnieli jakim piłkarskim wrakiem byliśmy jeszcze kilka tygodni temu. Powoli, małymi krokami będą wprowadzani młodzi piłkarze, którzy będą stanowić o sile tego zespołu w przyszłych sezonach. Wiem, że kibice Barcy są rozpasani przez trofea ale serio bez przesady... To dopiero początek budowy tej drużyny, nie wygramy od razu trypletu z 18-20 latkami w drużynie. Trochę cierpliwości, a wielką Barcelona powróci. Dobrej nocy :)

0

@Mathoue to, że niektórzy nie powinni w bordowo granatowej koszulce już więcej wyjść na boisko to fakt. Pisze po prostu jako o drużynie. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nasz skład będzie szczuplejszy o co najmniej 3 Francuzów.

1

@Explode wylew? Po prostu biegł, przypadek, że go nadepnął. To nie było machanie rękoma czy bezmyślny faul.

5

Jak będzie gwizdek to nawet tu nie wchodzę, bo wyleje się takie szambo pseudoznawców, że rzygać się chce. Brawo panowie, Vamos Barca!

41

Zagraliśmy dobrze w obronie, dobrze w pressingu, mieliśmy dużo okazji tylko po prostu zabrakło szczęścia, wyrachowania i trochę zimnej głowy. Więc skończcie co niektórzy pier**lić jak to zawaliliśmy mecz. Ja jestem dumna z chłopaków.

0

@Gibbon_FCB nie, nie każdy zapamięta tego karnego. Ostatnio Leo strzelał karne perfekcyjnie, kiedyś musiał się trafić ten wykorzystany gorzej.

10

Gramy dobrze, brakuje szczęścia i boiskowego sprytu Dembele. Nie dam powiedzieć złego słowa na drużynę, bo gramy na tyle ile się da.

1

Jak już jesteśmy w tej Francji to niech zostawią tam Dembele, Griza i Lengleta.

1

Niech wpuści Nazario i Moribę.

3

Dembele to taki francuski Vinicius xD

0

Idolem Mbappe jest Ceerek. To wiele tłumaczy

6

Trinkao się ogolił. To jest ten mecz

5

Jak teraz, w obecnej formie byłby 1 mecz, to byśmy ich wyeliminowali. Tak uważam.

1

Jestem dumna z chłopaków. Brakuje czasem szczęścia, może wykończenia ale walczą. Brawo

1

Nie nie nie nie nie...

0

Musi być czerwona do cholery

0

Co za dno ten karny...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Niech ktoś powie jakiś żart czy coś, na rozluźnienie... Może ja zacznę. Co zrobić jak ktoś ma atak padaczki w wannie?
.
.
.
.
Wrzucić pranie

1

@IronSanHybrid ale się dziś uruchomiłeś, co parę minut post :D agencik

12

O 21 kończę robotę i jadę rowerem do domu w tempie ekspresowym. Trzymajcie kciuki by mnie żadne auto nie trafiło i żebym mogła przeżyć remontade 2.0

0

@fcbheroes domowa z sezonu 12/13.

2

@Coutinho007 ale to nie znaczy, że nie można wierzyć i mieć nadzieję, że zagrają dobrze.

10

@LukaszFan Faktycznie z Ciebie fan jak z koziej dupy trąba. To chyba oczywiste, że kibice wierzą a nasi panowie pokazali, że potrafią z Sevillą.

3

@Chakalaka Ja przestałam kupować colę. Parędziesiąt złotych moich też w tym jest. :D ojciec z Niemiec przywozi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?