14

Te billboardy przeciw aborcji są coraz dziwniejsze...
https://ibb.co/n3sjLQs

XD

3

@Volcano mój ojciec przywozi co tydzień dwie butelki Pepsi zero z cytryną, właśnie z Niemiec. Tak jak mówisz, wychodzi z 2 zł za butelkę. Od momentu podniesienia podatku w Polsce kupiłam colę/Pepsi może z dwa razy.

24

@LionelM95 no i rodzina przestępcy do końca życia ustawiona. XD

1

@deszczyk89 oj tak. Hellblade mną mocno wstrząsnęło, początek jest mega ale im dalej w las jest coraz bardziej creepy i przygnębiająco. Piękna gra, piękny klimat i soundtrack, zaczynam właśnie drugi raz podróż z Senuą. ^^ dla drugiej części kupuje XBX.

0

@AnnaMarianna Jurassic City.

13

@Kgorecki2500 7. dość już tu polityki więc odpuść xD

0

@Encore wszędzie oszukujo. ;(

3

Czekam i czekam. Dawajcie już te info xD

3

@Xavyol to teraz napisz gdzie będziesz jeździć, żebyśmy z domu nie wychodzili :D gratuluję!

0

@Azi ciasto jest słodkie, jakbyś zamknął oczy i zjadł, powiedziałbyś że to zwykły biszkopt :) szpinak jest tylko i wyłącznie do koloru, by nie używać barwników spożywczych. W cukierniach w tym cieście walą barwniki, ale powinno się robić ze szpinaku.

2

@ranger3120 ciasto leśny mech. Ciasto jest ze świeżym szpinakiem tak jak mówi @TheNekro94 ale kompletnie go nie czuć. Daje tylko kolor :) w środku krem ze śmietanki i mascarpone, no i owocki. ^^

3

@Janiama dużo zdrowia, wracaj do Nas!

7

Uwielbiam wolne dni spędzać w ten sposób:
https://ibb.co/ZT95HhK
https://ibb.co/f23ZsPw

^^

0

@chudymc pracuje xD

0

@Miszcz Textu FCB do grania mam PS5, więc tak do codziennego użytku + może jakieś gierki, które będą exami na Xboxie. ^^

3

@Mamrotek22 niech spadną do 3 ligi.

2

@Sulimo jedno jest pewne, jak pierdyknie to przynajmniej do roboty nie pójdę...

1

@grejtxkrzychu a co TY tam robiłeś? >:)

0

@Brusu a nie masz wrażenia, że miasto jest puste?

2

Powiedzcie mi, bo mi kumpel namieszał w głowie. On ma Cyberpunka na PC, gra wygląda bardzo dobrze. Czy jak spróbuję go ograć na PS5 to będzie znaczący spadek jakości? Na PS Slim strasznie się przejechałam, a ciągnie mnie do tej gry. Ktoś ma Cyberka na nowej generacji konsol i może się wypowiedzieć? :(

1

@Barca1992 czarna rasistka to oksymoron. Rasistami są tylko biali, pamiętaj.

25

@MesQueUnClub_87 powinien dostać bana.

0

@KORTIS na pewno wcześniej gadali, jest klaunem ale nie róbmy już z Niego potwora :D

0

@joloskyy to jak będą dzwonić to powiem, że rezygnuję a w Vikingu załatwię przeniesienie numeru. Dzięki wszystkim ^^ co La Rambla, to La Rambla.

0

@RobiS muszę się przejść do tego Playa zobaczyć co mi powiedzą, a jak nie to zrezygnować z umowy i tyle. :D te Vikings Mobile brzmi super.

0

@RobiS o, poczytam o tym. Dzięki :) a numer można przenieść?

0

@TheNekro94 nie chce na kartę, tylko na abonament. :D no obecnie za 35 zł dają 3 GB chyba, więc już w ogóle lipa.

5

@kamilos1214 możesz też nic nie mówić. Ogólnie kondolencje dla mnie to ogromny bezsens. Ani ta osoba która je słyszy nie czuje się lepiej, a ta co je składa nie wie co powiedzieć

0

@olsen no i pięknie dziękuję. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?