clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Te billboardy przeciw aborcji są coraz dziwniejsze...
https://ibb.co/n3sjLQs
XD
3
@Volcano mój ojciec przywozi co tydzień dwie butelki Pepsi zero z cytryną, właśnie z Niemiec. Tak jak mówisz, wychodzi z 2 zł za butelkę. Od momentu podniesienia podatku w Polsce kupiłam colę/Pepsi może z dwa razy.
24
@LionelM95 no i rodzina przestępcy do końca życia ustawiona. XD
1
@deszczyk89 oj tak. Hellblade mną mocno wstrząsnęło, początek jest mega ale im dalej w las jest coraz bardziej creepy i przygnębiająco. Piękna gra, piękny klimat i soundtrack, zaczynam właśnie drugi raz podróż z Senuą. ^^ dla drugiej części kupuje XBX.
0
@AnnaMarianna Jurassic City.
13
@Kgorecki2500 7. dość już tu polityki więc odpuść xD
0
@Encore wszędzie oszukujo. ;(
3
Czekam i czekam. Dawajcie już te info xD
3
@Xavyol to teraz napisz gdzie będziesz jeździć, żebyśmy z domu nie wychodzili :D gratuluję!
0
@Azi ciasto jest słodkie, jakbyś zamknął oczy i zjadł, powiedziałbyś że to zwykły biszkopt :) szpinak jest tylko i wyłącznie do koloru, by nie używać barwników spożywczych. W cukierniach w tym cieście walą barwniki, ale powinno się robić ze szpinaku.
2
@ranger3120 ciasto leśny mech. Ciasto jest ze świeżym szpinakiem tak jak mówi @TheNekro94 ale kompletnie go nie czuć. Daje tylko kolor :) w środku krem ze śmietanki i mascarpone, no i owocki. ^^
3
@Janiama dużo zdrowia, wracaj do Nas!
7
Uwielbiam wolne dni spędzać w ten sposób:
https://ibb.co/ZT95HhK
https://ibb.co/f23ZsPw
^^
0
@chudymc pracuje xD
0
@Miszcz Textu FCB do grania mam PS5, więc tak do codziennego użytku + może jakieś gierki, które będą exami na Xboxie. ^^
0
Szukam kogoś kto zna się na laptopach/komputerach. https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/msi-laptop-bravo-r5-16gb-512ssd-rx550-w10.bhtml?gclid=Cj0KCQiAnKeCBhDPARIsAFDTLTI99uyoUBGGr3xNsNhz4_ZWrFuYPuoMJlkAI_5AnmF-5ZBM8wSCaDgaAgcqEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Dobre to to? :P
3
@Mamrotek22 niech spadną do 3 ligi.
2
@Sulimo jedno jest pewne, jak pierdyknie to przynajmniej do roboty nie pójdę...
1
@grejtxkrzychu a co TY tam robiłeś? >:)
0
@Brusu a nie masz wrażenia, że miasto jest puste?
2
Powiedzcie mi, bo mi kumpel namieszał w głowie. On ma Cyberpunka na PC, gra wygląda bardzo dobrze. Czy jak spróbuję go ograć na PS5 to będzie znaczący spadek jakości? Na PS Slim strasznie się przejechałam, a ciągnie mnie do tej gry. Ktoś ma Cyberka na nowej generacji konsol i może się wypowiedzieć? :(
1
@Barca1992 czarna rasistka to oksymoron. Rasistami są tylko biali, pamiętaj.
25
@MesQueUnClub_87 powinien dostać bana.
0
@KORTIS na pewno wcześniej gadali, jest klaunem ale nie róbmy już z Niego potwora :D
0
@joloskyy to jak będą dzwonić to powiem, że rezygnuję a w Vikingu załatwię przeniesienie numeru. Dzięki wszystkim ^^ co La Rambla, to La Rambla.
0
@RobiS muszę się przejść do tego Playa zobaczyć co mi powiedzą, a jak nie to zrezygnować z umowy i tyle. :D te Vikings Mobile brzmi super.
0
@RobiS o, poczytam o tym. Dzięki :) a numer można przenieść?
0
@TheNekro94 nie chce na kartę, tylko na abonament. :D no obecnie za 35 zł dają 3 GB chyba, więc już w ogóle lipa.
5
@kamilos1214 możesz też nic nie mówić. Ogólnie kondolencje dla mnie to ogromny bezsens. Ani ta osoba która je słyszy nie czuje się lepiej, a ta co je składa nie wie co powiedzieć
0
@olsen no i pięknie dziękuję. :)