clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakiego polecacie PS do FUTa w Fifie 21? Liga hiszpańska lub Francuz, +/- 200 tys. Myślałam, żeby rozbierać trochę do Messiego. Wtedy w ataku mam Dembele, Griezmann, Messi, a pomoc: Cucurella, Beckham, Casemiro.
0
@Jakchcesz też tak myślę, ale nie mogłam się już powstrzymać :D ogram teraz nomadem, a drugi raz po aktualizacji może punkiem.
7
Zaczęłam zabawę z Cyberpunkiem na PS5. Wcześniej pogralam kilka godzin na PS4 Slim na premierę, obecnie jest to zupełnie inna gra. CP nigdy nie powinien wyjść na konsole starszej generacji. Gram 2 h, bawię się wyśmienicie, grafika jest super, nie ma też żadnych spadków czy błędów. Jak ktoś się waha czy kupić na konsole nowej generacji - WARTO :)
3
Cyberpunk kupiony, teraz aktualizacja. Dam znać jak działa na konsoli, bo wiem, że niektórzy się czają na tę grę. ^^
0
@ksobi oglądałam. Świetny jest. :) Tak samo ,,Las". W ogóle lubię takie klimaty leśno-straszne. @Bruttal dzięki @damiano996 dzięki :)
0
Jako że muszę kisić się w domu, bo złapałam to cholerstwo, polećcie jakieś dobre seriale. Netflix, HBO wchodzą w grę. Nie lubię filmów wojennych, westernów i komedii romantycznych. Najlepiej horror/thriller/kryminał, mogą być elementy sci-fi. :D obecnie oglądam ,,Czarny punkt" i jest super.
0
@El _crack tak, w zestawie :D
1
@Mistrzu888 w grudniu mi się udało kupić bez zestawu za 2299 zł z napędem w Media Expert. Farciara ze mnie :D
1
@Joe_Barbaro Groove Street, home
7
https://ibb.co/3r9Xjhg
Dla takich gier kupiłam PS5. :D
1
@speed1 będę teraz nadrabiać zaległości z anime. Może zerknę :)
8
Chipsy, Wiedźmin 3 a potem Attack on Titan. Jak tak ma do końca wyglądać koronawirus w moim przypadku to chciałabym mieć to już są sobą... Oby mi się nie pogorszyło.
0
@AduŚ07 ja mam węch i smak. W zasadzie jedyne objawy to trochę kaszlu i temperatura 37,2-38,2. Nic więcej. Nawet nie jestem osłabiona, bo wczoraj na test jechałam jak dzik na rowerze pod górkę. :D
Dziękuję wszystkim za dobre słowo! :*
0
@Barca1992 nie, temperatura i kaszel :(
9
No i dołączyłam do grona zarażonych koronawirusem...
2
@ranger3120 no właśnie nie było tak źle. Chyba po prostu mam mega prostą przegrodę nosową, bo patyczek wszedł jak w masło :D u innych widziałam, że się męczyła. Nieprzyjemne ale nie jest źle.
0
@tobiasson92 lipa...
1
@Encore ja to ja, ale mam rodziców z chorobami przewlekłymi... Po prostu boję się o nich, nie o siebie :(
3
Ile czekaliście na wynik testu? Miałam robiony o 8 rano i trochę już się denerwuje ;(
6
@DonMatteo901 za parę lat nikt nie będzie pamiętał kto mu dawał ten order. Doszukiwanie się we wszystkim polityki jest niesmaczne.
69
@Cochise podpisuję się pod tym. Odechciewa się tej polityki tutaj...
0
@kkbarca niestety mam temperature :( i kaszel. @MarFan Dobrze :)
8
Test na covid zrobiony (oczywiste pojechałam rowerem xD), można odpalać PS5.
5
Strzał życia, dobrze że przy 0:5
1
@kkbarca gorączka i kaszel :(
7
Jutro o 8:00 mam test na covid. Trzymajcie kciuki ;(
0
To się nie dzieje, co za obrona.
2
@Herato nie, to wystarczający powód :D
0
@LeoMessi1994 myślę, że kostki lodu używa się też przy fellatio. Ale to wedle upodobań panów.
1
@PatrychoO jestem ciekawa jak wygląda tworzenie takich strojów. Mam wrażenie, że te koszulki powstały w ramach praktyk dla niewidomych w siedzibie Nike