6

Nazywanie Lugosa szalonym jest obrazą dla szaleńców, to zwykły zj*b.

Tak mi się przypomniało xD

11

@PatrychoO ja proponuję w ramach kary tego typa wywalić przez okno z 8 piętra. Nie ma usprawiedliwienia na takie czyny i jak dla mnie kara za niska.

5

@Sulimo z karmelem za słodkie :D najlepsze z powidłami śliwkowymi albo z adwokatem :D

0

@Trepyveb po meczu z Romą i widok płaczącego Andresa na ławce.

12

@Ojciec5tkidzieci Putinowi wiele można zarzucić ale wciągnął Bidona jak paproch. :D

2

Bez przesady, że za to czerwona kartka. XD

2

El Pistolero solidarnie z Barcą jeśli chodzi o LM. XD

1

@itmustbejoke jak kod kreskowy jest niewidoczny, ale jest widoczny kod liczbowy to jak najbardziej taki kupon należy przyjąć. Ja bym taki przyjęła, bo przecież widać, że to ten dany kupon (sama przyjmuje takie które są podarte przez pomyłkę), nikt tego potem nie sprawdza. :D śmiało idź.

8

@macio_944 oj tak, pierwsza część była super. Parkour w tej grze to majstersztyk.

0

@tobiasson92 dzięki tobiś. :D

0

@obiektywny12 no właśnie, na logikę tak ale logika z praktyką mają mało wspólnego. Syn mojej przyjaciółki był na kwarantannie, mieszkają razem bo on ma roczek i ona wraz z mężem nie była. XD

0

@Volcano dzięki, ale zapomniałam zgolić brodę.

0

Powiedzcie mi. Jak moja koleżanka z pracy (nie mam z Nią bezpośredniego kontaktu, dziś wyjątkowo się minęłyśmy) ma koronawirusa, ja powiedzmy idę na kwarantanne, to osoby, które ze mną mieszkają również?

0

@Brusu u mnie ona cały czas rośnie. Ogralam wczoraj Little Nightmares, miałam zacząć A Plague Tale Innocence, a kupiłam w ciągu tygodnia 7 kolejnych gier... XD

1

@Brusu kojarzę, ale mam tyle gierek do ogrania, że nie pytaj :D

2

9

Wytrzymajmy, wirus będzie w odwrocie jak będzie cieplej -> wytrzymajmy, wirus będzie w odwrocie jak będą szczepionki -> wytrzymajmy... No właśnie :D

0

Komentarz usunięty

1

@Rewolucja123 poskarż się moderacji.

0

@Rourke no to naucz się czytać ze zrozumieniem, bo na początku pisałam o Kościele. Nie, nie chodzę

0

@Rust_Cohle no i nie odbiorę tej książki bo czwartek i piątek w robocie, a od soboty zamknięte. :D dobrze, że płatność przy odbiorze ^^

5

@Rourke spotkali się raz, a ludzie w kościołach spotykają się każdego dnia tysiącami. Dziękuję.

59

Idzie babucha jedną z drugą do kościółka, potem opuszcza maseczkę pod nos w Biedronce bo przecież jej duszno za 1000 razem jak tam przyszła, stoi pod sklepem i gada z innymi 30 cm od siebie, ale ja nie mogę iść odebrać książki do galerii handlowej bo stwarza to zagrożenie. XD

38

@Cochise dużo zdrowia dla Ciebie i rodziców, a tymi co się śmieją się nie przejmuj

3

@tobiasson92 aaaaa, hahahhaha. No to jednak nie :D

5

@ranger3120 jestem ranger przyjechałem do państwa z La Rambli.

2

@tobiasson92 nie wiem o co chodzi bo aż tak perwersyjna nie jestem ale może być xd

6

@AlicjaFCB a może to inni by płakali przy mnie? Hę? :D

9

@tobiasson92 czy ja wiem czy niedogodność ^^

11

Niedługo będzie bardziej się opłacało coś wywinąć, trafić do paki i tam przynajmniej masz opierunek, wyżywienie, zajęcia grupowe, siłownie, czasem jakaś przepustka niż żyć w tym kraju na ,,wolności" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?