clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Barwindg przecież te produkty w tych punktach gastronomicznych w aplikacji są z tego samego dnia. A te kanapki na stacji pani nakładała z tego grilla świeżo zrobione. Nie ma różnicy czy kupisz w piekarni bułki o 17:30 czy odbierzesz o tej godzinie paczkę, produkty w środku są identyczne :)
22
@aldewir może powinna, bo jakby dużo ludzi korzystało z tej aplikacji to nie byłoby wyrzucane tyle jedzenia.
9
Kupiłam dziś w apce TooGoodToGo paczkę na Wild Bean BP, jak wracałam do domu ją odebrałam. :D za 11 zł, bułka same ziarna z łososiem i twarożkiem, ciemna bagietka z jajko-rzodkiewka-sałata, bułka ciabatowa z grillowanym kurczakiem + suszone pomidory + zapiekane z serem i rogalik. XD najlepsze zakupy. 11 zł za 3 kanapki i rogalika, zjadłam połowę każdej i smakują prima sort. :D najlepsza apka na świecie.
2
@koksik2700 ja najbardziej lubiłam początek gry. :D W górniczej dolinie aż tak mi się nie podobało. Khorinis na zawsze w sercu.
0
@CZaras no obrońcy tak biegają, że w ogóle tego nie czaje :D w zwolnionym tempie. Każda prostopadła piłka przechodzi.
0
@CZaras ja wyłączyłam wczoraj po tym jak mój bramkarz się zaciął i wypluł piłkę prosto pod nogi przeciwnika i przez to przegrałam w FUT. Dziękuję bardzo.
2
@DaPi wstępnie możesz mnie zapisać :D
0
@Ghotti może nie tyle męczyć się, ale lubią wyzwania. O wiele lepiej to brzmi. ^^ a Tsushima dla mnie to majstersztyk, jako fanki kultury Japonii. :D są różne gusta, dlatego dobrze że jest PS, Xbox czy nawet Nintendo. :)
0
@Ghotti ja nie wyobrażam sobie konsoli bez Bloodborne, Demon's Souls, Spidermana czy Ghost of Tsushima. Niestety :D
1
@Isso89 dorzucam się połowę do paliwa i jedziemy. ^^ czekam na więcej informacji w takim razie.
1
@Ghotti dla mnie jeśli chodzi o exy to PS > Xbox i myślę, że dużo ludzi tak myśli. Stąd PlayStation jest popularniejszą konsolą mimo że mniej opłacalną. :D żeby nie było - miałam Xboxa i wspominam go super, ale #TeamPlaystation jednak :)
0
@Isso89 o, ale to muszę wiedzieć wcześniej by ustawić grafik. ^^
0
@MesQueUnClub_87 myślę, że Xbox jest o wiele lepszym wyborem dla kogoś kto gra sobie okazjonalnie, nie chce płacić dużo, nie zależy mu na exach i grach na premierę. Ot, taki niedzielny gracz. :D no i dla fanów zielonej strony mocy.
@Ghotti ale są osoby, które przechodzą grę i do Niej wracają po jakimś czasie. Tym bardziej, do RDR2. Jak ktoś gra 3 godzinny w weekend i lubi się delektować rozgrywką, to w pół roku RDR2 z odkryciem wszystkich smaczków na pewno nie przejdzie, a takich ludzi jest mnóstwo. Tym bardziej, że liczymy że zacznie grać od 1 dnia wejścia RDR2 do game passa, a nie np od połowy czasu.
0
@AlicjaFCB dla kogoś kto nie ma auta i wszędzie jeździ rowerem jest to dość problematyczne. XD
@DaPi nie bo mnie gwałczy.
2
@DaPi szkoda, że mieszkam w Poznaniu bo bym przyjechała i Was oczarowała swoją techniką. XD
0
@Ghotti no właśnie pół roku, zainstalujesz pod koniec okresu kiedy dana gra jest w Game Passie, wyciągniesz się a potem cyk, nie ma :D i tak czy siak trzeba ściągać. Dużo takich postów już widziałam, rozżalonych graczy bo grali w RDR2 a zaraz znika z Passa :D
1
@MesQueUnClub_87 nie będę grała w to drugi raz :D po prostu mam tak, że niestety większość gier które mnie interesują na premierę to exy Sony. :D nic nie muszę mielić, ostatnio kupiłam za 4 dyszki Hellblade Senua's Sacrifice, wcześniej Outlasta za 15, czy Outlasta II w cenie kebsa. :D ale rozumiem osoby, które wolą Xboxa. A gry kolekcjonuję na półce so... ^^
@Ghotti nie brzmi to źle ale tak jak napisałam wyżej, jestem dzieckiem exów a na drugą konsolę nie mam czasu. :D
0
@Ghotti ile game pass kosztuje? 40 zł miesięcznie? Nie mówię tutaj o kontach kupowanych pewnie gdzieś na allegro za śrubki, tylko podstawowa cena. To za te kilka stów w roku wolę sobie kupić kilka gier na płycie, które naprawdę mnie interesują. ^^
0
@MesQueUnClub_87 to, że jak mam grę to ją mam, a nie że potem ktoś mi ją zabiera, bo wypada z Game passa.
0
@MesQueUnClub_87 do mnie Game Pass kompletnie nie trafia np. :D
0
@Ghotti Remnant jest super, Finał Fantasy ma swoich fanów, a w kwietniu w plusie gra która dopiero ma premierę. Faktycznie kupa.
3
- Final Fantasy VII Remake
- Maquette
- Remnant from the Ashes
- Farpoint VR
Oficjalny PS Plus na marzec.
Do tego oficjalnie zapowiedzieli na kwiecień Oddworld: Soulstorm, który w kwietniu właśnie ma premierę ^^
7
https://gloswielkopolski.pl/klopoty-mieszkanca-kielc-z-telewizorem-sony-za-ponad-10-tysiecy-zlotych-dwa-razy-ta-sama-usterka-pan-tadeusz-ogladal-za-duzo/ar/c9-15458876?utm_source=facebook&utm_medium=glos_wielkopolski&utm_campaign=poznan
Afera o telewizor z TVP INFO w tle. XD
1
@bartekvisca mają swoje 5 minut, to korzystają. Proste.
1
@Colon nigdy nie miałam grypy. Ja to typ anginowca i ropne zapalenie gardła :D
1
@MesQueUnClub_87 mam na gardło tabletki i herbatę z cytryną. XD a PS5 stoi w domu, a ja w pracy :(
0
Obudziłam się z bólem gardła, teraz chyba mam temperaturę. Od razu w głowie, że to może być covid i same problemy przy tym xD
1
@Janas11224 sto lat, dużo wódki i jeszcze raz wódki.
0
@SonBarcaGoku mój rekord to -22 stopnie rano do pracy :D
@PatrychoO dużo tracisz w takim razie
0
@PatrychoO sezon rowerowy jest cały rok...