1

@MesQueUnClub_87 nie będę grała w to drugi raz :D po prostu mam tak, że niestety większość gier które mnie interesują na premierę to exy Sony. :D nic nie muszę mielić, ostatnio kupiłam za 4 dyszki Hellblade Senua's Sacrifice, wcześniej Outlasta za 15, czy Outlasta II w cenie kebsa. :D ale rozumiem osoby, które wolą Xboxa. A gry kolekcjonuję na półce so... ^^
@Ghotti nie brzmi to źle ale tak jak napisałam wyżej, jestem dzieckiem exów a na drugą konsolę nie mam czasu. :D

0

@Ghotti ile game pass kosztuje? 40 zł miesięcznie? Nie mówię tutaj o kontach kupowanych pewnie gdzieś na allegro za śrubki, tylko podstawowa cena. To za te kilka stów w roku wolę sobie kupić kilka gier na płycie, które naprawdę mnie interesują. ^^

0

@MesQueUnClub_87 to, że jak mam grę to ją mam, a nie że potem ktoś mi ją zabiera, bo wypada z Game passa.

0

@MesQueUnClub_87 do mnie Game Pass kompletnie nie trafia np. :D

0

@Ghotti Remnant jest super, Finał Fantasy ma swoich fanów, a w kwietniu w plusie gra która dopiero ma premierę. Faktycznie kupa.

3

- Final Fantasy VII Remake
- Maquette
- Remnant from the Ashes
- Farpoint VR

Oficjalny PS Plus na marzec.

Do tego oficjalnie zapowiedzieli na kwiecień Oddworld: Soulstorm, który w kwietniu właśnie ma premierę ^^

1

@bartekvisca mają swoje 5 minut, to korzystają. Proste.

1

@Colon nigdy nie miałam grypy. Ja to typ anginowca i ropne zapalenie gardła :D

1

@MesQueUnClub_87 mam na gardło tabletki i herbatę z cytryną. XD a PS5 stoi w domu, a ja w pracy :(

0

Obudziłam się z bólem gardła, teraz chyba mam temperaturę. Od razu w głowie, że to może być covid i same problemy przy tym xD

1

@Janas11224 sto lat, dużo wódki i jeszcze raz wódki.

0

@SonBarcaGoku mój rekord to -22 stopnie rano do pracy :D
@PatrychoO dużo tracisz w takim razie

0

@PatrychoO sezon rowerowy jest cały rok...

0

@Mow_mi_Douglas myślę, że po prostu chciała mu sprawić przyjemność, skoro faktycznie wracał ze szkoły smutny i płakał. Może teraz koledzy inaczej na Niego spojrzą i nie będzie już nielubiany? Tego nie wiemy.

1

@Rust_Cohle może ,,przeczytam o sprawie" to za dużo powiedziane. Dziewczyna dodała taki komentarz w necie, ktoś poprosił o link do filmu i poszło.
https://zapodaj.net/2c1ad31433239.jpg.html

5



Filmik 9 letniego chłopca, który jest prześladowany w szkole, jego siostra napisała, że zakładała fake konta i dawała lajki by nie płakał. Odzew był niesamowity. Zachęcam również Was do kciuka w górę. 5 sekund roboty a jaka radość chłopca. :)

0

@Catalanian1991 przecież od 17 minuty grali w 10, a potem wyleciał Zapata. XD grali mooocno osłabieni, a Ty chciałbyś żeby wkulali Realowi 5 bramek?

0

@mrboom no i awansujemy xDD dobra, nawet najlepsza wróżka może się pomylić.

0

@Catalanian1991 nie, nie zesra. Klaskacz się wyklaskał, koniec. Atalanta przechodzi.

7

Atalanta ich zje, wypluje, znów zje i wydali w drugim meczu. Mówię Wam.

2

4

@IronSanHybrid boli mnie wielki przyszły zdobywca Złotej Piłki. :D

4

Vinicius - tak dostojnie to wyglądało na koszulce, to sobie pierdyknął Vini Jr jak jakiś gimbus.

0

Mam nadzieję, że Lenglet zagra dobre spotkanie, nie popełni błędu i to będzie krok w stronę odzyskania pewności siebie i formy.

0

Brejtłejt krul xDxDXd

0

I ten napis w tunelu ,,Więcej niż klub", ech :(

15

Zawsze się dziwiłam jak ludzie mogą oglądać Ekstraklasę i kibicować tym drewniakom. :D teraz sama kibicuję parówkom

6

Kiedyś klepaliśmy, by niespodziewanie przyspieszyć a przeciwnicy nie nadążali. Teraz klepiemy, klepiemy... A efekt zaskoczenia jest jak wygrają :D

3

Oby humory po meczu, były lepsze niż przed! Tego sobie i Wam życzę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?