clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 nie będę grała w to drugi raz :D po prostu mam tak, że niestety większość gier które mnie interesują na premierę to exy Sony. :D nic nie muszę mielić, ostatnio kupiłam za 4 dyszki Hellblade Senua's Sacrifice, wcześniej Outlasta za 15, czy Outlasta II w cenie kebsa. :D ale rozumiem osoby, które wolą Xboxa. A gry kolekcjonuję na półce so... ^^
@Ghotti nie brzmi to źle ale tak jak napisałam wyżej, jestem dzieckiem exów a na drugą konsolę nie mam czasu. :D
0
@Ghotti ile game pass kosztuje? 40 zł miesięcznie? Nie mówię tutaj o kontach kupowanych pewnie gdzieś na allegro za śrubki, tylko podstawowa cena. To za te kilka stów w roku wolę sobie kupić kilka gier na płycie, które naprawdę mnie interesują. ^^
0
@MesQueUnClub_87 to, że jak mam grę to ją mam, a nie że potem ktoś mi ją zabiera, bo wypada z Game passa.
0
@MesQueUnClub_87 do mnie Game Pass kompletnie nie trafia np. :D
0
@Ghotti Remnant jest super, Finał Fantasy ma swoich fanów, a w kwietniu w plusie gra która dopiero ma premierę. Faktycznie kupa.
3
- Final Fantasy VII Remake
- Maquette
- Remnant from the Ashes
- Farpoint VR
Oficjalny PS Plus na marzec.
Do tego oficjalnie zapowiedzieli na kwiecień Oddworld: Soulstorm, który w kwietniu właśnie ma premierę ^^
7
https://gloswielkopolski.pl/klopoty-mieszkanca-kielc-z-telewizorem-sony-za-ponad-10-tysiecy-zlotych-dwa-razy-ta-sama-usterka-pan-tadeusz-ogladal-za-duzo/ar/c9-15458876?utm_source=facebook&utm_medium=glos_wielkopolski&utm_campaign=poznan
Afera o telewizor z TVP INFO w tle. XD
1
@bartekvisca mają swoje 5 minut, to korzystają. Proste.
1
@Colon nigdy nie miałam grypy. Ja to typ anginowca i ropne zapalenie gardła :D
1
@MesQueUnClub_87 mam na gardło tabletki i herbatę z cytryną. XD a PS5 stoi w domu, a ja w pracy :(
0
Obudziłam się z bólem gardła, teraz chyba mam temperaturę. Od razu w głowie, że to może być covid i same problemy przy tym xD
1
@Janas11224 sto lat, dużo wódki i jeszcze raz wódki.
0
@SonBarcaGoku mój rekord to -22 stopnie rano do pracy :D
@PatrychoO dużo tracisz w takim razie
0
@PatrychoO sezon rowerowy jest cały rok...
0
@Mow_mi_Douglas myślę, że po prostu chciała mu sprawić przyjemność, skoro faktycznie wracał ze szkoły smutny i płakał. Może teraz koledzy inaczej na Niego spojrzą i nie będzie już nielubiany? Tego nie wiemy.
1
@Rust_Cohle może ,,przeczytam o sprawie" to za dużo powiedziane. Dziewczyna dodała taki komentarz w necie, ktoś poprosił o link do filmu i poszło.
https://zapodaj.net/2c1ad31433239.jpg.html
5
Filmik 9 letniego chłopca, który jest prześladowany w szkole, jego siostra napisała, że zakładała fake konta i dawała lajki by nie płakał. Odzew był niesamowity. Zachęcam również Was do kciuka w górę. 5 sekund roboty a jaka radość chłopca. :)
0
@Catalanian1991 przecież od 17 minuty grali w 10, a potem wyleciał Zapata. XD grali mooocno osłabieni, a Ty chciałbyś żeby wkulali Realowi 5 bramek?
0
@mrboom no i awansujemy xDD dobra, nawet najlepsza wróżka może się pomylić.
0
@Catalanian1991 nie, nie zesra. Klaskacz się wyklaskał, koniec. Atalanta przechodzi.
7
Atalanta ich zje, wypluje, znów zje i wydali w drugim meczu. Mówię Wam.
2
@IronSanHybrid @Coutinho007 też xD
4
@IronSanHybrid boli mnie wielki przyszły zdobywca Złotej Piłki. :D
4
Vinicius - tak dostojnie to wyglądało na koszulce, to sobie pierdyknął Vini Jr jak jakiś gimbus.
0
Mam nadzieję, że Lenglet zagra dobre spotkanie, nie popełni błędu i to będzie krok w stronę odzyskania pewności siebie i formy.
0
Brejtłejt krul xDxDXd
0
I ten napis w tunelu ,,Więcej niż klub", ech :(
15
Zawsze się dziwiłam jak ludzie mogą oglądać Ekstraklasę i kibicować tym drewniakom. :D teraz sama kibicuję parówkom
6
Kiedyś klepaliśmy, by niespodziewanie przyspieszyć a przeciwnicy nie nadążali. Teraz klepiemy, klepiemy... A efekt zaskoczenia jest jak wygrają :D
3
Oby humory po meczu, były lepsze niż przed! Tego sobie i Wam życzę :D