0

Powinien wpuścić Griezmanna i Trincao. Obrona dziś w miarę dobrze, więc postawmy wszystko na jedną kartę i wszystkie armaty w drużynie.

6

@barcowy1899 to wyłącz i idź spać marudo

65

Nawet jak odpadniemy, nikt nie powie, że nie walczyli. Taką Barcę chce oglądać, nawet bez jakiegokolwiek trofeum.

0

@Dankhog poza tym, że jest jeszcze bardziej irytująca to większych różnic nie ma xD

0

Napoli jaki mecz. Sami go sobie przegrali. XD

1

@Vane ostatnio prawie codziennie się pojawiają, właśnie z Valhallą w zestawie. Jedyne wyjście to kupić taki zestaw z Valhallą, pozostałe gry sprzedać i cieszyć się konsolą. :D

1

@Wittgenstein nie da się. Jedyna szansa to kupienie na płycie edycji z DLC, bo niektóre gry są traktowane na płycie jako osobna gra. Jedyne co to musisz czekać na season passa i tyle.

1

@Vane ograne na premierę na PS4 bez żadnych aktualizacji i grało mi się bardzo przyjemnie. :D

0

@Dankhog z tego co czytałam niestety syf. :/ Zagraj sobie w God of War z łatką PS5.

0

@LeoMessiah Karim Benzema. ^^

0

@Dankhog to bierz to Demon's Souls, jak nie będziesz miał innych gier to tak szybko się nie zniechecisz. :D

0

@MSN30 Septolete Ultra, pani w aptece mi poleciła. Na anginę, zapalenie dziąseł, zapalenie krtani. I polecam, bo bardzo mi pomogło :)

0

@MesQueUnClub_87 ja zakładam jak wchodzi klient i na moje nieszczęście wszedł jak miałam tę tabletkę akurat w buzi xd

0

@nieprzysiadalnosc u mnie od rana nie odbierają, a jak odbiorą w końcu to już nie ma miejsc. :D jeden lekarz na całą przychodnie, 57 połączeń dziś bez efektu.

5

@LeoMessi1994 ja mam podejście zjeść ciastko i zjeść ciastko. Nie wiem czy pasuje.

0

@Bykunn bo nie mogę dostać się do lekarza na teleporadę już 3 dzień i nie ma kto wypisać mi L4 :D

0

@FC1899Barca mam dokładnie to samo. Załzawione, czerwone oczy xD

0

@Ghotti nie dziękuję :D fujka

5

Nienawidzę tego, że siedzę w pracy w maseczce, w ustach mam tabletkę na gardło dość mocno ostrą i wydychane powietrze, leci mi do góry - w konsekwencji w oczy. XD problemy pierwszego świata.

6

https://ibb.co/QYh61tx

Nie ma to jak łeb na karku :D

10

Plan na dziś: szybko strzelić pierwszą bramkę, drugą pod koniec 1 połowy, a na drugą połowę wchodzimy kontrolując spotkanie i strzelamy 3. ^^

3

Mam nadzieję, że Bartomeu dostanie karę bezwzględnego więzienia. Jako przestrogę dla przyszłych prezydentów Barcy ale i innych klubów.

0

@Dankhog jeśli nie chce Ci się wkurzać, to nie bierz Demon's Souls. Mimo, że to najprostszy Soulslike będzie Ci sprawiał trudności. Ja przeszłam wszystkie, a nie obyło się bez frustracji bo ktoś mnie zabił. :D tutaj od bossów trudniejsze są lokacje, bo czasami są mega ciasne a przeciwników dużo. XD

1

@FafitFCB ja nie jestem dobrym doradcą, bo dla mnie Demon's Souls było prostsze niż Crash Badicoot xD po prostu mam wprawę w takich gierkach ^^

1

@Dankhog nie jest ciężka, ze wszystkich soulslików jest najprostsza. Jednak jak na pierwszą styczność z takim typem gier pewnie będzie Ci się wydawała ciężka. ^^ nie ma co się zastanawiać, jak na pierwsze Soulsy Demon's Souls to super wybór.

0

@Bykunn nie dzwoniłam do lekarza o 10, tylko o 8...

1

@ranger3120 do ssania powiadasz. XD

1

@jaras121 100 zł, za 3 szczepienia, tabletkę na odrobaczanie, obcięcie pazurków i przebadanie psa (serce, temperatura, zęby, uszy)

5

@Jakchcesz chodzi o samo podejście do pacjenta. Byłam niedawno z psem u weta, weszłam razem z mamą, on w maseczkach, my w maseczkach, nie było żadnego problemu ze koronawirus. Lekarz nie dość, że nie chce Cię przyjąć a jest zaszczepiony, to jeszcze nie można się dostać na teleporade...

9

Dzwoniłam do weterynarza by umówić psa na szczepienie: nie ma problemu, proszę przyjść o 12
Dzwoniłam do lekarza by umówić się na TELEPORADĘ bo mam kaszel, ból gardła i gorączkę: nie ma już miejsc, proszę dzwonić jutro albo po 20 na pomoc doraźną. Numer na pomoc doraźną nie działa od wczoraj. Autentycznie, odechciewa się wszystkiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?