5

@msmsms ,,Radowid to stara k***a"
- Elihal

0

@maatiixx no tak, właśnie patrzę, że ta najlepsza 89 jest LP. No cóż, może mi się uda ^^

0

@sonek znalazłam go po opcji wyszukiwania, sęk w tym, że ta karta to ŚP, gdzie Marc jest przecież obrońcą. XD

0

Panowie mam problem. :( W Fifie FUT 21 dostałam kartę Marca Cucurelli 82. Wykonałam zadania no i dostałam Marca w wersji 84. Jak pokazała mi się ta karta, zrobiłam R2 wyślij do klubu. No i go tam nie ma. XD jest tylko ta karta 82. Zaraz mnie coś trafi, jakiś pomysł skąd ją teraz wziąć?

8

@Stoiczkow czyli Murzynek Bambo, ciasto murzynek, ciasto cycki murzynki jak będą się nazywać? :D afroamerykańskie ciacho? Rozumiem, faktycznie obraźliwe określenia ale murzyn to już przesada. Mam przyjaciółkę murzynkę i to było naturalne, że jak ktoś mówił o Victorii to mówili ,,no ta murzynka", tak samo siebie nazywała, że jest murzynem. Sama siebie traktowała rasistowsko, muszę to jej powiedzieć xD

0

@robsoNele wygrałeś talon. :D

5

https://zapodaj.net/ebece6a916efe.jpg.html

Rok 2014. Kto zgadnie, kim jest ten chłopak obok Rikiego Pucza? ^^

0

@4drian0 no PC na pewno nie będę miała takiego by uciągnąć tę grę :D
@Jakchcesz ale HZD wyszło na PC kilka lat po premierze na PS, kiedy każdy już to prawie ograł, a tutaj wychodzi jednocześnie. Więc nie taka podobna. :D

0

Właśnie się dowiedziałam, że Hellblade II będzie tylko na Xboxa i PC. XD no i serce mi pękło na pół.

0

@deszczyk89 zdecydowanie musisz ^^ słuchawki, Senua i nic więcej nie potrzeba :D

0

@4drian0 no właśnie to moja kolejna gra do ogrania, którą kupiłam na promocji parę dni temu. XD myślę, czy w międzyczasie nie ograć czegoś lżejszego bo muszę chyba trochę zresetować główkę ^^

0

@lukaszbarca15 ja póki co siedzę, lecą napisy końcowe i... Słucham końcowej piosenki i nie mogę wyłączyć tej gry. Piękne.

2

No i Hellblade Senua's Sacrifice skończone. Ale mnie ta gra podniszczyła psychicznie. Najlepiej wydane 40 zł, 9h przygody to wystarczająco, a końcówka... Ech. To gra której się nie zapomina na pewno. Soundtrack i końcowe sceny mnie trochę emocjonalnie poskładały. ^^

1

@VamosRakieta ,, mówiłam, że Pique ukłuje z główki" xD

6

Teraz już na chłodno, bo emocje opadły... A tam, wcale nie opadły. :D Nadal jestem podekscytowana tym co wczoraj zobaczyłam. Zapadł mi pamięć ten wślizg w końcówce meczu naszego zawodnika praktycznie na 30 metrze, po czym odzyskaliśmy piłkę. To był Lenglet? Mniejsza w sumie. Wczoraj pierwszy raz widziałam taką radość naszego trenejro, silną drużynę i szczęśliwego Messiego. Niesamowity to był wieczór. :D

1

@Kleps0n jaki długi paluch :o ^^

1

@neeed @VamosRakieta jakiś niewyraźny na tym zdjęciu.

9

@VamosRakieta dobra nie podlizuj się Rakieta.

20

Pique to jest szef. Czasami popełnia głupie błędy, ma zwrotność szafy, ale ma charakter i kocha ten klub. Piquenbauer.

23

Największą wygraną jest moja mama, która kibicuje ze mną Barcy od 2013, a od jakiegoś czasu nie miała powodów do radości. Dziś jak podskoczyła na bramkę Martina, piękne obrazki. :D wykonałam kawał dobrej roboty. Vamos Barca!

31

Zrobili to!!! Ostatnie 5 minut oglądałam na stojąco przed telewizorem :D głosu nie mam, zapalenie gardła chyba się powiększyło ale mam to gdzieś. Kocham ten klub!!!

2

Dawno nie miałam takich emocji. Kocham ten klub

2

Wielki Martin, mówiłam xDDDDDDD

0

Pikeeeeeeeeeeeeeeee

0

Leo musisz ;(((

0

Sevilla się dobrze broni, ale gramy dobry mecz. Jakby nie mieli zaliczki z pierwszego meczu, grałoby się nam łatwiej. No ale znawcy wiedzą lepiej.

0

Marcccccc teraz musicie kurła

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz wejdzie wielki Martin i po meczu.

1

Jezus Maria jak w Fifie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?