clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@msmsms ,,Radowid to stara k***a"
- Elihal
0
@maatiixx no tak, właśnie patrzę, że ta najlepsza 89 jest LP. No cóż, może mi się uda ^^
0
@sonek znalazłam go po opcji wyszukiwania, sęk w tym, że ta karta to ŚP, gdzie Marc jest przecież obrońcą. XD
0
Panowie mam problem. :( W Fifie FUT 21 dostałam kartę Marca Cucurelli 82. Wykonałam zadania no i dostałam Marca w wersji 84. Jak pokazała mi się ta karta, zrobiłam R2 wyślij do klubu. No i go tam nie ma. XD jest tylko ta karta 82. Zaraz mnie coś trafi, jakiś pomysł skąd ją teraz wziąć?
8
@Stoiczkow czyli Murzynek Bambo, ciasto murzynek, ciasto cycki murzynki jak będą się nazywać? :D afroamerykańskie ciacho? Rozumiem, faktycznie obraźliwe określenia ale murzyn to już przesada. Mam przyjaciółkę murzynkę i to było naturalne, że jak ktoś mówił o Victorii to mówili ,,no ta murzynka", tak samo siebie nazywała, że jest murzynem. Sama siebie traktowała rasistowsko, muszę to jej powiedzieć xD
0
@robsoNele wygrałeś talon. :D
5
https://zapodaj.net/ebece6a916efe.jpg.html
Rok 2014. Kto zgadnie, kim jest ten chłopak obok Rikiego Pucza? ^^
0
@4drian0 no PC na pewno nie będę miała takiego by uciągnąć tę grę :D
@Jakchcesz ale HZD wyszło na PC kilka lat po premierze na PS, kiedy każdy już to prawie ograł, a tutaj wychodzi jednocześnie. Więc nie taka podobna. :D
0
Właśnie się dowiedziałam, że Hellblade II będzie tylko na Xboxa i PC. XD no i serce mi pękło na pół.
0
@deszczyk89 zdecydowanie musisz ^^ słuchawki, Senua i nic więcej nie potrzeba :D
0
@4drian0 no właśnie to moja kolejna gra do ogrania, którą kupiłam na promocji parę dni temu. XD myślę, czy w międzyczasie nie ograć czegoś lżejszego bo muszę chyba trochę zresetować główkę ^^
0
@lukaszbarca15 ja póki co siedzę, lecą napisy końcowe i... Słucham końcowej piosenki i nie mogę wyłączyć tej gry. Piękne.
2
No i Hellblade Senua's Sacrifice skończone. Ale mnie ta gra podniszczyła psychicznie. Najlepiej wydane 40 zł, 9h przygody to wystarczająco, a końcówka... Ech. To gra której się nie zapomina na pewno. Soundtrack i końcowe sceny mnie trochę emocjonalnie poskładały. ^^
1
@VamosRakieta ,, mówiłam, że Pique ukłuje z główki" xD
6
Teraz już na chłodno, bo emocje opadły... A tam, wcale nie opadły. :D Nadal jestem podekscytowana tym co wczoraj zobaczyłam. Zapadł mi pamięć ten wślizg w końcówce meczu naszego zawodnika praktycznie na 30 metrze, po czym odzyskaliśmy piłkę. To był Lenglet? Mniejsza w sumie. Wczoraj pierwszy raz widziałam taką radość naszego trenejro, silną drużynę i szczęśliwego Messiego. Niesamowity to był wieczór. :D
1
@Kleps0n jaki długi paluch :o ^^
1
@neeed @VamosRakieta jakiś niewyraźny na tym zdjęciu.
9
@VamosRakieta dobra nie podlizuj się Rakieta.
20
Pique to jest szef. Czasami popełnia głupie błędy, ma zwrotność szafy, ale ma charakter i kocha ten klub. Piquenbauer.
23
Największą wygraną jest moja mama, która kibicuje ze mną Barcy od 2013, a od jakiegoś czasu nie miała powodów do radości. Dziś jak podskoczyła na bramkę Martina, piękne obrazki. :D wykonałam kawał dobrej roboty. Vamos Barca!
31
Zrobili to!!! Ostatnie 5 minut oglądałam na stojąco przed telewizorem :D głosu nie mam, zapalenie gardła chyba się powiększyło ale mam to gdzieś. Kocham ten klub!!!
2
Dawno nie miałam takich emocji. Kocham ten klub
2
Wielki Martin, mówiłam xDDDDDDD
0
Pikeeeeeeeeeeeeeeee
0
Leo musisz ;(((
0
Sevilla się dobrze broni, ale gramy dobry mecz. Jakby nie mieli zaliczki z pierwszego meczu, grałoby się nam łatwiej. No ale znawcy wiedzą lepiej.
0
Marcccccc teraz musicie kurła
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaraz wejdzie wielki Martin i po meczu.
1
Jezus Maria jak w Fifie