1

@norbi77 no jest łatwe. Masz rację, więcej razy zginęłam na tym bagnie smutku niż w walce z bossami. W zasadzie ostatni bossowie padali za pierwszym razem. Trochę rozczarowanie ale z drugiej strony świetnie się bawiłam i nie straciłam tyle nerwów co w Bloodborne czy Sekiro. :D mam plan grać jeszcze raz ale magiem dla odmiany. :)

0

@pt9 jeśli jesteś raczej niedzielnym graczem to kupuj Xboxa, do tego game pass i masz mnóstwo gier w tej cenie. Jeśli jednak wolisz grać w mniej gier ale lepszych (bo exy Sony są niewątpliwie lepsze) to PlayStation. :D

3

No i stało się. Przeszłam Demon's Souls. Co to była za gra :O zakończenie przepiękne, grafika cud, tylko trochę zbyt prosta jak dla mnie. Bawiłam się cudownie, nie żałuję, że dla tej gry kupiłam PS5. ^^

0

@deszczyk89 a Plague Tale kupiłam na promocji i czeka w kolejce :D

1

Gram sobie w to Hellblade Senua's Sacrifice. Ale ta gra jest konkretna...

0

Kupował ktoś z Was bluzę na streetlegend?
Bo chciałam sobie sprawdzić taką zwierzęcą bluzę na wiosnę i nie wiem jak z materiałem :D

1

https://ibb.co/pzV4XwS

U mnie to raczej były tazosy na przerwie w szkole, karty Dragon Ball czy siedzenie na trzepaku do dywanów. XD

5

@daniel32778 to już wolę Moribę.

1

@Kurkmen doskonale o tym wiem. :) Chciałam iść do policji - stąd kierunek studiów, papiery były złożone ale zrezygnowałam. W policji jak nie masz znajomości to nic nie osiągniesz (kumpel pracował dwa lata i szybko awansował bo ojciec policjant, a drugi kilka lat jako krawężnik), do tego ryzyko i kiepskie zarobki. No i oczywiście rekrutacja, gdzie szukają okazu zdrowia. :D a potem wychodzą takie kwiatki.

0

@BarcaInfo powinien grać zamiast Pedriego. W żadnym wypadku nie stawiać na Antka. :/

1

@DonMatteo901 na moich studiach połowa to byli policjanci/przyszli policjanci. Jak widziałam tych idiotów, którzy pracują już w policji jak się zachowują to nie dziwię się, że policja w Polsce tak funkcjonuje :D

0

@Michael24 rzyg

0

@lukaszbarca15 XD masz rację, to nie jest forum na stronie Barcelony, nawet Twój nick nie wskazuje, że jesteś kibicem. Meh

2

@derlysy1979 xD co mnie to, Barcelona zagrała super mecz.

5

Ej ale nacieszmy się meczykiem Barcy, a nie skoki :(((

5

Świetnie dziś wszyscy zagrali. Nie ma co się doszukiwać słabego punktu. Może chłopaki uwierzą, że jak się biega do pressingu, a w ataku nie stoi w miejscu, tylko ciągle ruch to też sezon nie będzie do końca stracony. Mam nadzieję, że Pedri i Araujo to nic poważnego. Vamos!

2

Jeśli tak zagramy w rewanżu PK, wierzę, że jeszcze wyeliminujemy Sevillę. Właśnie ,,jeśli" :D

3

@dv7wisnia moja praca polega na śledzeniu wyników meczów między innymi (bukmacherka) więc mam prawo ^^

0

Podrzuci ktoś link do meczu? W robocie jak na złość mam wszystkie sportowe ale zwykłego c+ nie mam :(

2

@Gregsky10 trzeba było grać w Wiedźmina, to byś wiedział. ^^

2

@MesQueUnClub96 nie rozumiem? XD

26

https://ibb.co/RpkB0jc

A teraz grzecznie klikniesz herbik przy tym poście.

3

@tristan87 to akurat wiedziałam :D człowiek całe życie się dowiaduje nowych rzeczy.

3

Wiecie, że lew jest panterą? W zasadzie powinniśmy nazywać go panterą lew. Tak samo tygrys. Pantera tygrys. XD nie wiedziałam o tym. Rodzina: kotowate, podrodzina: pantery.

17

Iga jest niesamowicie skromna. Nie da się jej nie lubić.

2

@Ojciec5tkidzieci nigdzie. :D kupuję paczkę raz na tydzień, to nawet jakbym dowaliła nią 1000 kcal to nic mi się nie stanie. Tam zazwyczaj chleby dają ciemne, bułki to samo, a że trafi się kawał tortu czy ciasta. Jakoooś to przeżyje xD Zresztą po tą teraz co jechałam musiałam nadrobić 3,5 km. ^^ do cukierni też zawsze idę piechotą.

3

@BarcaaVEB jak coś to na przyszłość nie polecam Carrefoura, sama nie korzystałam ale słyszałam, że u nich paczki nie są zbyt apetyczne i pozbywają się niezbyt ciekawych rzeczy. :/

4

@Kgorecki2500 u mnie restauracje i piekarnie. Szczerze mówiąc najbardziej lubię te paczki z piekarni. Zawsze są tam dwa duże chleby, jakieś pizzerinki, pączki, paluchy serowe no i ciasta :D ostatnio trafiłam na babeczki z owocami, dwa placki czy kawałki tortu.

3

@Bykunn :( no tam jest dość niewiele sklepów, ale sama widzę, że co chwila dochodzą nowe. Stacje benzynowe też już w to wchodzą.

2

@JimMorrisonFCB tak, wtedy na aplikacji klikasz ,,odbieram paczkę" albo masz kod który podajesz przy kasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?