4

Ciągle się zastanawiam, jak oni wjechali tym samochodem na stadion? :d

4

Patrząc jak wyglądał w tej koszulce Aleix, a teraz Arda, to te koszulki nie są takie złe, są wspaniałe,

0

Numeru nawet nie dostał.

1

Nagły zwrot akcji, wiedziałem że ten serial się tak skończy, Iker zostanie w Realu, a De Gea w United.

5

Komentarz usunięty

22

"Danilo: To najlepszy klub na świecie." To Danilo gra jednak w Barcelonie? Nie wiedziałem :d

1

I gdzie będę teraz oglądał moją ukochaną Barcelonę i Ligę Hiszpańską?

0

Pozostała tylko Liga Angielska, dziwne że tego nie stracili.

32

Na pewno nie jest tak przereklamowana jak Janowicz.

0

Sędzia okradł Radwańską w przedostatniej akcji.

0

Radwańska z takim słabym serwem i tak zachodzi daleko w takich turniejach.

0

Komentarz usunięty

0

Radwańska zawsze ma słabe początki, ale widzę że się przebudziła.

0

Mimo że gra słabo i przegrywa to i tak jej siostra może z niej brać przykład, bo nawet nie ma do niej startu.

1

Na miejscu Messiego zawiesił bym karierę Reprezentacyjną na 2 lata, ciekawe jakby sobie bez niego przez ten czas poradzili.

2

Nwm jaki cudem ten Perez utrzymuję się na stanowisku prezydenta i to od tylu lat, czy Socio Realu są aż tak ślepi, przecież ten emeryt sprowadzi ten klub na dno tyle trofeów ile zdobywa Real za jego kadencji i tyle kasy ile za to wyłożył to jest śmieszne, do tego żle traktują Legendy przykład Raul, Guti, teraz Iker.

0

To brzmi tak jakby Messi nie musiał trenować i talent by dostał od Boga.

0

To pokazuję że Messi dużo bardziej haruję w obronie, jest dużo lepszym kreatorem od Ronaldo i Ronaldo nawet w 1/3 nie ma takiego dryblingu jak Leo.

8

Ja tam ich nie porównuje bo nie będę obrażał Leo.

0

Nikt nie jest taki głupi poza Bendito.

0

Wiadomość dnia.

8

Komentarz usunięty

10

A co ma nie być hejtu na tym człowieku jak chce żle zrobić, przez niego na tym by klub stracił parę milionów.

2

Pożegnanie pewnie za 3 lata po odejściu, będzie tak jak z Raulem.

0

To ściema Cristiano w tym okienku na pewno nigdzie nie odejdzie, wydaję mi się że jeśli sezon 2015 2016 będzie przegrany to w tedy odejdzie.

26

Akurat uważam że zaprzecza samemu sobie chcę korzystać z wychowanków, a tu mówi że chcę sprowadzić Pogbę jeszcze w tym roku, a to by oznaczało koniec dla Rafinhy, Roberto czy Sampera.

0

Z przewagą dla Enrique i sztabu szkoleniowego bo to on jest trenerem i to on powinien ustalać kto ma u niego grać.

0

Ta genialna era wychowanków trafia się raz na 100 lat nie można liczyć ciągle na Szkółkę, oczywiście nie można z siebie robić "Galacticos 2" kupując piłkarzy czy gwiazdy na gotowca, trzeba też swoich wyhodować.

2

Może być też tak że przyspawa Iniestę na ławkę i będzie trzeba szykować kolejne pożegnanie oby nie, bo tyle Legend pożegnać w tak krótkim czasie nie jest przyjemne.

2

Bardzo dobra wiadomość, niech się zgrywa z naszym zespołem i niech łapie kontakt z nowymi kolegami i trenerem, a nie po wypożyczeniach będzie łaził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?