No, ale z 2 gole i 6 asyst w lidze to powinien mieć, jego statystyki są biedne i do tego więcej miał tych kiepskich i przeciętnych spotkań , te dobre to można policzyć na palcach u 1 ręki, tylko ślepy by nie zauważył że Iniesta nie jest już w tej formie co kiedyś i miewa tylko przebłyski.
Wiadomo że jak ktoś z naszych trzech muszkieterów będzie mieć kontuzję to Arda oczywiście jak skończą się sankcję FIFA może w każdej chwili zagrać w ataku, ale ja go wolę ustawionego pomocy nasza pomoc może wyglądać tak Busi Iniesta Arda lub Busi Rakitic Arda albo Busi Rakitic Iniesta.
"Real Madryt odrzucił opiewającą na 28 milionów ofertę kupna Isco ze strony Chelsea, donosi dzisiaj brytyjski Mirror. The Blues są gotowi na sprzedaż Oscara do Juventusu (ten także ma interesować się Hiszpanem). Choć do dopięcia tego transferu jeszcze sporo brakuje, José Mourinho już szuka następcy. Sytuację pomocnika obserwuje również Manchester City. Brytyjczycy przypominają jednak, że na byłego zawodnika Málagi bardzo liczy Rafa Benítez."
Wybór pomiędzy Bartomeu, a Laportą, to jak wybór pomiędzy PiS i PO, pewne jest że któraś partia zwycięży większe zło i mniejsze, ja jestem na 100% pewien że wygra Bartomeu lub Laporta.
Żle Bartomeu robi że popiera tą kanalię Rosella, ale muszę powiedzieć że gdyby on nie dał wolnej ręki Enrique nie byłoby trypletu, a wiadomo że Rosell nie dawał wolnej ręki trenerom, wyjątkiem był Guardiola który i tak póżniej z winy Rosella odszedł.
3
No, ale z 2 gole i 6 asyst w lidze to powinien mieć, jego statystyki są biedne i do tego więcej miał tych kiepskich i przeciętnych spotkań , te dobre to można policzyć na palcach u 1 ręki, tylko ślepy by nie zauważył że Iniesta nie jest już w tej formie co kiedyś i miewa tylko przebłyski.
0
Albo jeszcze bardziej się skompromitują i go wypożyczą do końca kontraktu.
1
Chcemy za niego minimalnie 40 mln Euro.
3
Wolałbym gdyby to Iniesta był zmiennikiem Ardy, a Rafinha zmiennikiem Rakitica.
0
Wiadomo że jak ktoś z naszych trzech muszkieterów będzie mieć kontuzję to Arda oczywiście jak skończą się sankcję FIFA może w każdej chwili zagrać w ataku, ale ja go wolę ustawionego pomocy nasza pomoc może wyglądać tak Busi Iniesta Arda lub Busi Rakitic Arda albo Busi Rakitic Iniesta.
15
Bendito już jest według mnie spalony.
9
Prędzej Guardiole wywalą niż Muller odejdzie z Bayernu.
0
"Real Madryt odrzucił opiewającą na 28 milionów ofertę kupna Isco ze strony Chelsea, donosi dzisiaj brytyjski Mirror. The Blues są gotowi na sprzedaż Oscara do Juventusu (ten także ma interesować się Hiszpanem). Choć do dopięcia tego transferu jeszcze sporo brakuje, José Mourinho już szuka następcy. Sytuację pomocnika obserwuje również Manchester City. Brytyjczycy przypominają jednak, że na byłego zawodnika Málagi bardzo liczy Rafa Benítez."
0
12 mln Euro za sezon? a Ramosowi który gra 10 lat w Realu żałowali 10 mln Euro.
69
Bo każdy wie że Ronaldo 2014 rok miał lepszy niż Messi.
2
No jeszcze zrozumiałbym jakbyś był zabawny, ale mnie do śmiechu nie było.
0
Gościu skończ pisać bzdury.
1
No, ale zdjęcie ma fajne trzeba przyznać.
0
Za pół roku to nawet nie pójdzie na Galę bo będzie wiedział że Messi ją zgarnie, kiedyś też nie przyszedł.
0
https://www.facebook.com/Penya.FCBarcelona.AL/photos/a.600761389966393.1073741853.154857187890151/960581687317693/?type=1&theater Arda w koszulce Barcelony na sezon 2015 2016.
1
Do tej pory nie mogę uwierzyć jak zarząd mógł się tak poniżyć i bez żalu pozbyć się Eto i dopłacić Interowi tyle kasy za słabszego zawodnika.
2
Kiedyś bardzo dobry piłkarz kosztował 30 mln Euro, teraz Illiara kosztuję 40 mln Euro.
6
Jeszcze u nas nie zagrał, ani jednego meczu, a już go uwielbiam.
0
Wybór pomiędzy Bartomeu, a Laportą, to jak wybór pomiędzy PiS i PO, pewne jest że któraś partia zwycięży większe zło i mniejsze, ja jestem na 100% pewien że wygra Bartomeu lub Laporta.
0
Kurde to może trzeba głosować na tego Bendito, to może go sprowadzi :d
1
Ardy to ja kompletnie nie poznałem.
0
Żle Bartomeu robi że popiera tą kanalię Rosella, ale muszę powiedzieć że gdyby on nie dał wolnej ręki Enrique nie byłoby trypletu, a wiadomo że Rosell nie dawał wolnej ręki trenerom, wyjątkiem był Guardiola który i tak póżniej z winy Rosella odszedł.
0
Komentarz usunięty
1
Jeszcze by się przydał zmiennik dla Jordiego, ale to może za rok.
1
Polecenia same nie przyjdą :)
2
Jedyny zawodnik który potrafi zagrozić z większej odległości niż 20 metrów, jeszcze Adriano kiedyś miał takie kopyto.
0
Jak się będzie przenosił do pomocy to gdzieś jak będzie miał 33 czy 32 lata i utraci szybkość i dynamikę, na pewno nie wcześniej.
14
Samper sprawił dobre wrażenie podczas pierwszego meczu w fazie grupowej LM, jak dla mnie to on za 2 lata będzie podstawowym zawodnikiem w Barcie.
1
To logiczne że jeśli na konsolę to z 200zł, a na komputer 100 coś.
10
Pomoc Busi Rakitic Arda będzie niesamowita.