Hohoho chyba nie znasz Suareza, zawodnikiem jest bardzo dobrym, ale miał w Liverpoolu przyklejoną łatkę boiskowego bandyty te wszystkie konflikty z Evrą, chyba nie wiesz co się działo jak Liverpool grał z United.
Suarez też był boiskowym bandytą przed przyjściem do nas, a póżniej się stał potulny jak baranek i przez to stał się lepszym piłkarzem, tak samo będzie z Ardą.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59963 Hahahha Laporta mnie trochę ubawił z tym remisem, ale nie mogę się z nim do końca zgodzić ponieważ Eto grał wcześniej w Mallorce, a Figo trafił bezpośrednio od nas do Realu.
I nie czytałbym komentarzy na Realmadrid.pl bo tam wylewają swój ból dupy że mamy Kosmitę, Bóstwo, Cracka w drużynie i tam tego zazdroszczą pisząc takie głupoty że Messi nie jest w 5 najlepszych Argentyńczyków w Historii, stawiają teraz Maradonę przed Messim, a jak Maradona udzieli jakiego wywiadu który pojawi się na Realmadrid.pl mówiąc o tym że "Messi jest lepszy od CR" to od razu wyzywają go od ćpuna który się nie zna, ja i tak uważam że Messi dawno przewyższył Maradonę.
Co Messi jest obwiniany o porażkę Argentyny bo tym razem nie udało mu się pociągnąć Argentyny do przodu, dlaczego nie obwiniają Pastore czy Di Mari przecież oni też mogą pociągnąć Reprezentację, zawsze o porażki obwiniany jest Messi jakby sam grał w tej Argentynie, przecież na boisku oprócz niego jest wiele innych świetnych zawodników jak Kun, Pastore, Angel, nwm dlaczego oni nie są obwiniani o porażkę. Co do opaski Messi powinien ją oddać Mascherano, nie nadaję się na kogoś kto pokrzyczy jak zawodnikom nie idzie i zmobilizuję, tak samo jak Neymar w Brazylii powinien oddać Luizowi czy Silvie.
Chciałem im przypomnieć jak w styczniu krytykowali zarząd i chcieli głowy Bartomeu, a teraz po tryplecie nagle chcą żeby wygrał wybory, a mnie kto wygra to już jest obojętne.
Mam nadzieję że to się zmieni jak dołożymy SPU, SPH i KMŚ, Real na przestrzeni 5 lat wypadał gorzej niż my 2 LM, 2 PK, 2 KMŚ, 4 LL, 4 SPH, 2 SPU, w trofeach ich bijemy na głowę, jeżeli coś żle policzyłem to, to zmienię. Oczywiście to nasze trofea za te 5 sezonów
No czyli Benedito nie liczy się ze zdaniem trenera, takiego prezydenta bym w klubie nie chciał, prezydent powinien spełniać życzenia trenera, a szczególnie tego co ma tryplet na koncie.
0
Siepacz? To jeden z najlepszych technicznie zawodników w Lidze Hiszpańskiej.
0
Wiadomo już kiedy będzie prezentacja zawodnika?
3
No to teraz Perez nie może być gorszy i odkupuję Igłajna za 50 mln Euro.
1
Jestem ciekaw co by było gdyby Arda trafił butem w tego arbitra :D
0
Hohoho chyba nie znasz Suareza, zawodnikiem jest bardzo dobrym, ale miał w Liverpoolu przyklejoną łatkę boiskowego bandyty te wszystkie konflikty z Evrą, chyba nie wiesz co się działo jak Liverpool grał z United.
2
Nie było wyboru z Fabsem bo gdybyśmy sprzedali go za więcej to byśmy połowę kasy za zawodnika musieli oddać Arsenalowi.
2
Suarez też był boiskowym bandytą przed przyjściem do nas, a póżniej się stał potulny jak baranek i przez to stał się lepszym piłkarzem, tak samo będzie z Ardą.
0
A Carvajal i Ramos?
0
To by była durnota i klub by na tym stracił 4 mln Euro + zmienne, mam nadzieję że ktokolwiek będzie prezydentem nie zrobi takiej głupoty.
0
Dobrze że nie przepłaciliśmy za niego.
1
Za takiego zawodnika takie pieniądze to grosze, to był najlepszy piłkarz Atletico według mnie.
1
No nareszcie!!! (poco się tak drę i tak mnie nikt nie usłyszy)
0
Za Inieste lub Rakitica.
0
Jakieś pewne info? W takim razie czekam na Fichado.
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59963 Hahahha Laporta mnie trochę ubawił z tym remisem, ale nie mogę się z nim do końca zgodzić ponieważ Eto grał wcześniej w Mallorce, a Figo trafił bezpośrednio od nas do Realu.
1
Niech lepiej podpisują, a się wahają. Lucho go chciał to niech robią wszystko żeby do nas trafił.
2
Arda Turan to świetny walczak, technik, lubi harować w ataku i wspierać obronę, do naszego stylu piłkarz idealny.
1
I nie czytałbym komentarzy na Realmadrid.pl bo tam wylewają swój ból dupy że mamy Kosmitę, Bóstwo, Cracka w drużynie i tam tego zazdroszczą pisząc takie głupoty że Messi nie jest w 5 najlepszych Argentyńczyków w Historii, stawiają teraz Maradonę przed Messim, a jak Maradona udzieli jakiego wywiadu który pojawi się na Realmadrid.pl mówiąc o tym że "Messi jest lepszy od CR" to od razu wyzywają go od ćpuna który się nie zna, ja i tak uważam że Messi dawno przewyższył Maradonę.
0
Co Messi jest obwiniany o porażkę Argentyny bo tym razem nie udało mu się pociągnąć Argentyny do przodu, dlaczego nie obwiniają Pastore czy Di Mari przecież oni też mogą pociągnąć Reprezentację, zawsze o porażki obwiniany jest Messi jakby sam grał w tej Argentynie, przecież na boisku oprócz niego jest wiele innych świetnych zawodników jak Kun, Pastore, Angel, nwm dlaczego oni nie są obwiniani o porażkę. Co do opaski Messi powinien ją oddać Mascherano, nie nadaję się na kogoś kto pokrzyczy jak zawodnikom nie idzie i zmobilizuję, tak samo jak Neymar w Brazylii powinien oddać Luizowi czy Silvie.
0
Chciałem im przypomnieć jak w styczniu krytykowali zarząd i chcieli głowy Bartomeu, a teraz po tryplecie nagle chcą żeby wygrał wybory, a mnie kto wygra to już jest obojętne.
0
Skrytykowałem tych którzy po tryplecie zapomnieli jakich ten zarząd machlojek narobił "A no bo to są tępi ludzie." Tak to skomentowałem i tyle.
1
http://www.meczyki.pl/obrazki,15898 Myślę że ten obrazek pokazuję jakim trenerem był Martino.
0
Chodzi o to że na tej stronie możesz dostać bana o pierdołę, nawet za mówienie prawdy, ja coś o tym wiem bo takiego dostałem :)
1
Trofea Realu: 2 PK, 1 LL, 1 SPH, 1 LM, 1 KMŚ, 1 SPU, jedynie mają tyle Pucharów Króla co my i tylko w tym nam dorównują.
1
Mam nadzieję że to się zmieni jak dołożymy SPU, SPH i KMŚ, Real na przestrzeni 5 lat wypadał gorzej niż my 2 LM, 2 PK, 2 KMŚ, 4 LL, 4 SPH, 2 SPU, w trofeach ich bijemy na głowę, jeżeli coś żle policzyłem to, to zmienię. Oczywiście to nasze trofea za te 5 sezonów
0
No raczej po pierwszej rundzie to nikt nie ma szans z Bartomeu przewagę miał sporą.
1
No, to że Martino uważa że Higuain jest lepszy od Teveza, to jest raczej brak kompetencji trenera że woli stawiać na takie drewno.
1
No czyli Benedito nie liczy się ze zdaniem trenera, takiego prezydenta bym w klubie nie chciał, prezydent powinien spełniać życzenia trenera, a szczególnie tego co ma tryplet na koncie.
0
Ja może lepiej nie gram, ale karne na pewno lepiej wykonuje :)
5
Jak nie będzie El Pipy Gonzalo Igłajna.