7 lutego 2015, 17:48
2
Liczy się to co jest teraz , a teraz jest nokaut .
7 lutego 2015, 17:47
0
Nowy koszmar Realu , tak jak my mieliśmy z Bayernem tak jak oni z Atletico .
7 lutego 2015, 17:46
1
4-0 brawo brawo brawisimo , 4-0 !!!!!!!!!
7 lutego 2015, 17:44
Marcelo nie jest gorszy od Konketrału .
7 lutego 2015, 17:42
Jese kartkę powinien zarobić .
7 lutego 2015, 17:40
22 Marca dzień po moich urodzinach .
7 lutego 2015, 17:38
Illara strzał życia chyba .
7 lutego 2015, 17:36
To jest taka zemsta za te 4-1 .
7 lutego 2015, 17:34
3
El Nino wejdzie jak Jeffren podczas Manity i strzeli gola na 4-0 .
7 lutego 2015, 17:32
Gdzie jest ten Realowiec co mówił mi po wygraniu Barcelony 2-3 nad Atletico że Atletico jest bez formy, no gdzie ?
7 lutego 2015, 17:30
Real jest tak bezradny jak w 2010 roku .
7 lutego 2015, 17:28
Będę miał udane wolne jak Barcelona jutro wygra na San Mames z Bilbao i jak nasze MNS strzeli po asystach Iniesty Rafinhy i Rakitica .
7 lutego 2015, 17:26
Ronaldo nie istnieje w meczach przeciwko Atleti , a Messi jest zmorą Atletico .
7 lutego 2015, 17:25
Tak tylko gdyby nie zszedł Villa strzeliłby w tedy jeszcze dwie , ale Bojan marnował okazje . Gdyby Villa nie zszedł byłoby z 7-0 .
7 lutego 2015, 17:24
3-0 Brawo Atleti jeszcze dwa i prawie to samo co wydarzyło się w listopadzie 2010 .
7 lutego 2015, 17:22
Duet Mandziukic i Griezmann jest prawie tak dobry jak Duet Messi i Neymar .
7 lutego 2015, 17:20
Ronaldo ależ piękny strzał :)
Według Leszka to TIKI TAKA Atletico.
7 lutego 2015, 17:18
My , Chelsea i Atletico aktualnie to faworyci do LM .
7 lutego 2015, 17:17
Atletico strzałów 8 w bramkę , Real 1 strzał w bramkę .
7 lutego 2015, 17:14
Real przegrywa tylko dla tego że nie ma Ramosa ,Pepe i Modrica :)
7 lutego 2015, 17:12
Gdyby sędzia nie wspierał Realu było by z 4-0 .
7 lutego 2015, 17:11
Torres dobije Real na 3-0 jak wejdzie .
7 lutego 2015, 16:47
Benzema jako ŚPO jest bardziej kreatywny .
7 lutego 2015, 16:43
9
Uwaga Ronaldo był przy piłce , rzadkie widoki w tym meczu
7 lutego 2015, 16:36
Godin się odegrał Khedirze .
7 lutego 2015, 16:31
Na stronie białych mówią że Atletico to faworyt do wygrania LM ,tylko kto wygrał ostatnie 3 mecze z Atletico ?
7 lutego 2015, 16:28
7
Atletico to taka zmora Realu jak my przez sezony 2009 2009 ,2009 2010 i 2010 2011.
7 lutego 2015, 16:19
Ja obstawiałem 4-1 , a to będzie La Manita .
2-0 i Real leży brawo brawo brawisimo !!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Liczy się to co jest teraz , a teraz jest nokaut .
0
Nowy koszmar Realu , tak jak my mieliśmy z Bayernem tak jak oni z Atletico .
1
4-0 brawo brawo brawisimo , 4-0 !!!!!!!!!
0
Marcelo nie jest gorszy od Konketrału .
1
Jese kartkę powinien zarobić .
1
22 Marca dzień po moich urodzinach .
1
Illara strzał życia chyba .
0
To jest taka zemsta za te 4-1 .
3
El Nino wejdzie jak Jeffren podczas Manity i strzeli gola na 4-0 .
0
Gdzie jest ten Realowiec co mówił mi po wygraniu Barcelony 2-3 nad Atletico że Atletico jest bez formy, no gdzie ?
3
Real jest tak bezradny jak w 2010 roku .
0
Będę miał udane wolne jak Barcelona jutro wygra na San Mames z Bilbao i jak nasze MNS strzeli po asystach Iniesty Rafinhy i Rakitica .
2
Ronaldo nie istnieje w meczach przeciwko Atleti , a Messi jest zmorą Atletico .
0
Tak tylko gdyby nie zszedł Villa strzeliłby w tedy jeszcze dwie , ale Bojan marnował okazje . Gdyby Villa nie zszedł byłoby z 7-0 .
2
3-0 Brawo Atleti jeszcze dwa i prawie to samo co wydarzyło się w listopadzie 2010 .
0
Duet Mandziukic i Griezmann jest prawie tak dobry jak Duet Messi i Neymar .
0
Ronaldo ależ piękny strzał :)
0
Według Leszka to TIKI TAKA Atletico.
1
My , Chelsea i Atletico aktualnie to faworyci do LM .
3
Atletico strzałów 8 w bramkę , Real 1 strzał w bramkę .
0
Real przegrywa tylko dla tego że nie ma Ramosa ,Pepe i Modrica :)
0
Gdyby sędzia nie wspierał Realu było by z 4-0 .
0
Torres dobije Real na 3-0 jak wejdzie .
0
Benzema jako ŚPO jest bardziej kreatywny .
9
Uwaga Ronaldo był przy piłce , rzadkie widoki w tym meczu
0
Godin się odegrał Khedirze .
1
Na stronie białych mówią że Atletico to faworyt do wygrania LM ,tylko kto wygrał ostatnie 3 mecze z Atletico ?
7
Atletico to taka zmora Realu jak my przez sezony 2009 2009 ,2009 2010 i 2010 2011.
0
Ja obstawiałem 4-1 , a to będzie La Manita .
2
2-0 i Real leży brawo brawo brawisimo !!!!