2

Liczy się to co jest teraz , a teraz jest nokaut .

0

Nowy koszmar Realu , tak jak my mieliśmy z Bayernem tak jak oni z Atletico .

1

4-0 brawo brawo brawisimo , 4-0 !!!!!!!!!

0

Marcelo nie jest gorszy od Konketrału .

1

Jese kartkę powinien zarobić .

1

22 Marca dzień po moich urodzinach .

1

Illara strzał życia chyba .

0

To jest taka zemsta za te 4-1 .

3

El Nino wejdzie jak Jeffren podczas Manity i strzeli gola na 4-0 .

0

Gdzie jest ten Realowiec co mówił mi po wygraniu Barcelony 2-3 nad Atletico że Atletico jest bez formy, no gdzie ?

3

Real jest tak bezradny jak w 2010 roku .

0

Będę miał udane wolne jak Barcelona jutro wygra na San Mames z Bilbao i jak nasze MNS strzeli po asystach Iniesty Rafinhy i Rakitica .

2

Ronaldo nie istnieje w meczach przeciwko Atleti , a Messi jest zmorą Atletico .

0

Tak tylko gdyby nie zszedł Villa strzeliłby w tedy jeszcze dwie , ale Bojan marnował okazje . Gdyby Villa nie zszedł byłoby z 7-0 .

2

3-0 Brawo Atleti jeszcze dwa i prawie to samo co wydarzyło się w listopadzie 2010 .

0

Duet Mandziukic i Griezmann jest prawie tak dobry jak Duet Messi i Neymar .

0

Ronaldo ależ piękny strzał :)

0

Według Leszka to TIKI TAKA Atletico.

1

My , Chelsea i Atletico aktualnie to faworyci do LM .

3

Atletico strzałów 8 w bramkę , Real 1 strzał w bramkę .

0

Real przegrywa tylko dla tego że nie ma Ramosa ,Pepe i Modrica :)

0

Gdyby sędzia nie wspierał Realu było by z 4-0 .

0

Torres dobije Real na 3-0 jak wejdzie .

0

Benzema jako ŚPO jest bardziej kreatywny .

9

Uwaga Ronaldo był przy piłce , rzadkie widoki w tym meczu

0

Godin się odegrał Khedirze .

1

Na stronie białych mówią że Atletico to faworyt do wygrania LM ,tylko kto wygrał ostatnie 3 mecze z Atletico ?

7

Atletico to taka zmora Realu jak my przez sezony 2009 2009 ,2009 2010 i 2010 2011.

0

Ja obstawiałem 4-1 , a to będzie La Manita .

2

2-0 i Real leży brawo brawo brawisimo !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?