2

I pewnie z 6 karnych wykona w meczu z Shalke żeby doścignąć Messiego :)

3

Hahahahahaha , dowaliłeś .

1

https://pbs.twimg.com/media/B9K_EDFCYAA33dz.jpg Xavi by się załamał gdyby miał grać na takim boisku , właśnie na takim boisku ma zagrać jutro Osasuna .

0

Ronaldo nie może być gorszy i pewnie też niedługo sobie zrobi .

5

taka była moja reakcja .

2

No i git ta stronka idzie do przodu , a nie jest taka jak Realmadrid.pl że 10 lat temu była taka sama jak teraz.

0

Real ma przesrane , brak Marcelo , Jamesa , Ramosa , Pepe , Coentrão i Modric się jeszcze nie wykurował ,Real ma dobrą ławkę ale nie ma tutaj prawie pół podstawowego składu , więc z tym może być ogromny problem .

0

Shalke- Real , te TVP robią se jaja , przecież to jest pewne że Real połknie Shalke z 0-5 , mnie to nie interesuje gdzie leci mecz bo mam NC+ tylko dlaczego nie puszczą Juve z Borussią albo PSG - Chelsea .

0

Gdyby został powołany Tevez i Pastore zamiast Higuaina i Palacio , Argentyna świętowała by Mistrzostwo Świata.

0

Busquets w ogóle nie zasługuje na podwyżkę parę dobrych meczów i mnóstwo przeciętnych i słabych , to taka nasza święta krówka , nawet Iniesta czy Alves nie są takimi świętymi krowami jak Busi który gra praktycznie zawsze ,tylko nie gra przeciwko takiemu słabemu Elche które i tak zdemolowaliśmy 0-6 , a tak to nie grał tylko przez urazy ,a nie przez rotację .

0

0

Jeśli Neymar nie będzie imprezował i będzie pracował na pełnych obrotach to będzie miał 32 lata i będzie na bardzo wysokim poziomie .

0

Pedro jest tym czwartym jeśli chodzi o napastników , ale na moich oczach powinien być tym piątym ponieważ jest jeszcze Sandro który wcale od niego nie jest gorszy .

0

Wszystkiego najlepszego Neymar ,dużo sukcesów z drużyną i mnóstwo bramek .

0

Pepe , Ramos kontuzjowani i Marcelo nie może zagrać z powodu żółtej karki . Jestem ciekaw z jaką obroną wyjdzie Real na Atletico .

8

Dzisiejszy mecz Realu pokazuje że nie mają najmniejszych szans z Atletico .

0

Okienko ? 90 % gola to zasługa genialnego Aniołka który przedryblował oddał strzał , a Bale tylko dobił .

1

Bale w tamtym sezonie jak na 94 mln euro nie pokazał nic wielkiego strzelił pare goli i zanotował kilkanaście asyst ,ale w tym sezonie to gra kompletną kaszanę , nie jest wart tych pieniędzy .

0

My mamy arabów , a narzekamy na Real który również ich ma .

1

Komentarze powinny zostać pod takimi smutnymi newsami wyłączone .

0

Widziałbym go nadawałby się w miejsce Iniesty , ale mamy Rafinhe który wcale gorszy nie jest .

0

W tym sezonie Pique mnie mile zaskoczył , czuje że wraca stary Pique z Guardiola Teamu . I rzeczywiście możemy coś osiągnąć , obrona solidna , pomoc powoli się wraca na właściwe tory Busquets się ogarnął Rakitic wreszcie staje się Rakiticem z Sevilli i Rafinha który bardzo dobrze grał z Villarrealem powinien otrzymywać więcej szans , atak niszczycielski MNS rozbije każdą drużynę .

0

Kupiłem go kiedyś w FIFIE do Barcy za 25 mln euro , dobry był zaliczył 20 asyst na koniec sezonu .Tak na serio to tamten sezon miał dobry , ale w tym sezonie cały zespół gra słabo więc on też .

1

Marc się jeszcze od Pinto tego nauczy .

0

Obserwowałem Ter Stegena w Borussi i bronił bardzo dobrze dużo razy dupy ratował drużynie , widziałem w nim następce Neuera i dalej widzę , mam nadzieje że kiedyś on wygryzie Neuera z Reprezentacji .

1

W sezonie 2012 2013 i 2013 2014 grał słabo ponieważ w ogóle nie było go w obronie zawalił nam PK i w każdym GD był ośmieszany szczególnie przez DI Marię i Ronaldo .

2

Jak Alves 2 sezony grał słabo to co się dziwić że w jego stronę było mnóstwo hejtów .

0

Narzekałem na Alvesa , ale muszę przyznać że poprawił się bardzo ,może to nie jest ten sam Alves z przed 3 lat ,ale gra dobrze i solidnie .

1

Obecny zarząd Barcelony nie jest uczciwy , ale ja wiem że Perez też dołożył swoje oni zrobią wszystko żebyśmy znowu nic wygrali , `graliśmy wreszcie dobrze to znowu pojawiło się coś złego , przypadek? Nie sądzę .

0

O Isco pomarzyć możemy , prawdopodobnie nigdy już do nas nie trafi Real by prędzej odpuścił walkę o LM niż nam by go sprzedał , a i tak nie możemy bo mamy bana .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?