0

Za 3 lata będzie naprawdę niezłym grajkiem , wielkie kluby będą się o niego w kolejce ustawiać .

1

Ter Stegen:''Musimy ciągle wygrywać, jeżeli chcemy pozostać w walce o zdobycie tytułu. Bez względu na rywali i wydarzenia jakie nas czekają. Dobra defensywa jest jednym z kroków do osiągania dobrych wyników. W przypadku ligowych rozgrywek wierzę, że Real się potknie, a może inaczej, jestem tego pewien'. " Ma rację , ale też powinien dodać jak powinna grać pomoc bo na razie to Rafinha gra najlepiej z pomocy no i Rakitic powoli wraca do formy tej z Sevilli .

0

Czyżby słabe Shalke ma sposób na Bayern ?

3

Pedro w formie i tak jest gorszy od Suareza w przeciętnej formie .

1

Luis pokaże formę w najważniejszych meczach sezonu , czyli w finale LM i PK .

0

Każdy ma inne poglądy polityczne kolego .

0

1

Mi tam nie żal tego LOL LOL dostał bana to trudno , dla mnie to normalny użytkownik jak każdy inny , ale przez wielu tutaj jest traktowany jak Bóstwo .

0

Pazerny na plusiki jak Ronaldo na gole :)

0

Paxa tego hipokrytę ? chyba se jaja robisz ?

4

Ja bym wolał żeby odbanowali Kondzia .

0

No pięknie jest forma to pojawia się te Neymargate , to jakiś okropny pech mam nadzieje że to nie wpłynie na formę drużyny .

2

1

Kondziu to najbardziej rozgarnięty użytkownik tej strony , za co dostał bana i na ile ?

0

Sędziowie pozwalają na więcej Realowi Np. Absurdalne rzuty karne , pozwalają na ostre faule , Pepe faulował odgwizdali karnego dla Realu to było w zeszłym sezonie z Elche .

0

To Real zakablował FIFIE żeby dali bana Barcelonie , to że w FIFIE siedzi Perez jest wystarczającym dowodem na to że Real jest traktowany inaczej niż inne kluby .

3

Ja tam dobrze wiem w jaki sposób , a ja chciałbym wiedzieć dlaczego na Barce mówili FIFALONA .Faworyzują w taki że w FIFA siedzi Perez i to on rzuca kłody pod nogi Barcelonie . Wasz Bóg Perez wywalczył wykreślenie Busquetsa żeby go nie było w 23 najlepszych piłkarzów na świecie .

52

Żadnych świńskich mord na stanowisko Prezydenta FIFA . Real już teraz jest faworyzowany przez FIFA ciekawe co będzie jak Prezydentem zostanie Figo .

1

Są strasznie podobni , tylko taka mała różnica między nimi jest taka że jeden woli Tiki Take i presing , a drugi Autobus i kontry :)

0

Jak na tej stronie była wiadomość o tym jak Barcelona wygrała z Atletico 2-3 ponad 6000 komentarzy było pod tą wiadomością , to ciekawe ile będzie jak wygramy LM lub PK.

0

Iniesta musi się wsiąść w garść i zacząć grać jak dawniej , a i mam nadzieje że w dwu meczu rozjedziemy Villarreal i nie będzie tak ciężko jak wczoraj .

0

Rzuty wolne ma dobre dosyć .

0

Gra głową , potrafi ładnie strzelić z główki .

1

No nie !! Nie chce widzieć tej pokraki Douglasa na prawej stronie ,nawet lepszy od niego Montoya mnie nie przekonuje .

0

Uważam że głupotą Królewskich to było sprowadzenie Bejla , już nawet ten James jako tako się sprawdza i spłaca bo gra na takiej pozycji która jest dla niego najlepsza ,Bale to w Totkach grywał jako Lewy Pomocnik i to dla niego była najlepsza pozycja , Bale nie jest napastnikiem i nie ma instynktu strzeleckiego jak napastnik , to Real z niego zrobił Bóg wie kogo .

2

Neymar aktualnie jest w TOP 3 najlepszych piłkarzy na świecie .Jest warty nawet 120 mln euro .

1

I jeszcze coś by im przyszło do łba z Bejla robić LO.

0

Alba wczoraj zagrał najsłabszy mecz w tym sezonie .

0

Luis to jedna z najlepszych 9 jakich widziałem liczę że jeszcze w tym sezonie pokaże swoją wartość , gdyby nie te sankcje było by z nim dużo lepiej . Suarez na razie pokazał 20 % swoich możliwości jak pokaże 100 % to nasz atak będzie najlepszy na świecie .

0

Nwm co wy macie z tym Bayernem chyba fobia jakaś tego 7-0 , oni nic cudownego nie grają dostali po dupie od Wlofsburga 4-1 ,a mogło być więcej . Dla mnie aktualnie głównym faworytem jest Chelsea .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?