1

Dla mnie wczorajszy skład był rezerwowy , jak przeczytałem skład to w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać czy Enrique jest normalny wystawiając taki skład , Barcelona chyba już sobie odpuściła mistrzostwo .

0

Teraz dylemat , odejście Alvesa i pozostaje Douglas na PO lub Przedłużenie kontraktu z Alvesem i znowu luka na prawej stronie , tak i tak jest żle .

0

Nie dali by nam kare bez powodu !

0

Skąd mogę wiedzieć FIFA badała tę sprawę i wykryli coś co robimy żle i dali nam bana , a co tam było żle to ja nie wiem , kara to kara i trzeba się z tym pogodzić .

0

Dlatego nie chce by Xavi został naszym trenerem bo gada głupoty, uważa że ten ban to wielka niesprawiedliwość , gdybyśmy nie mieli nic za uszami nie dostalibyśmy kary .

1

To jest kosmita :)

0

Hazard za parę lat będzie walczył z Neymarem o ZP .

0

Ale CR7 już nie jest skrzydłowym .

0

Suarez: "Neymar zaskakuje swoją jakością i grą. W grze indywidualnej zaskoczyła mnie jego szybkość. Wiedziałem, że jest szybki, ale widząc go na boisku jeszcze bardziej mnie zadziwił'' Uważam że El Pistolero musi jeszcze popracować nad tą szybkością .

1

Tak , biorąc pod uwagę to że żaden Klub nie strzela Realowi 4 bramek na SB.

0

Pax bezgranicznie broni Alvesa i nie zasługuje na taki zaszczyt by znajdywać się w w TOP 10 najlepszych użytkowników na tej stronie .

2

Najlepsze to powrót Messiego do formy i te El Clasico w Marcu co znokautowaliśmy Real na SB .

0

Musimy wygrać na Anoeta , ta zła passa musi się skończyć wreszcie .

0

Pax pogięło cię ? On zaprzecza samemu sobie .

7

Ja bym mógł Barcelone oglądać zawsze .

1

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dużo pucharów , choć z tym może być trudno i opijania sylwestra.

0

Jak będzie nowy zarząd skończą sprowadzać jakieś wynalazki typu Douglas czy jakieś inne wynalazki , jedynie Neymar się sprawdził bo on w Santosie się wyróżniał i był najlepszym piłkarzem.

1

Sport: "Historyczna kara. Dni Zubizarrety są policzone, a Bartomeu słyszy bębny wzywające do wyborów"Kręcidło
Ta bo Bartomeu zwoła wcześniejsze wybory pewnie będzie się trzymał 2016 roku ,on jest zbyt wielkim tchórzem by zwołać w 2015 .

0

Jeśli mamy przez ten sezon i następny nic nie wygrać to najlepiej żeby Suarez, Messi i Neymar odeszli , po co mają grać w klubie który nawet nic znaczącego nie wygra nie chce być Wróżbitą ,ale w tym sezonie jedynie co wygramy to Puchar Hiszpani , a w następnym raczej nic .

0

Chciałbym po tym sezonie żeby ten zarząd nas opuścił ,ale oni nie mają honoru i muszą ten klub do końca zniszczyć .

0

Ale Adriano , Mascherano i Villa czy Sanchez , raczej tak :)

1

Nwm czemu ale nie chciałbym by Pep był u nas tylko dyrektorem sportowym wolałbym żeby był trenerem , chyba że rzeczywiście skończyły mu się pomysły .

4

SPORT: Laporta oferuje Pepowi otwarty projekt i wolną rękę w budowaniu klubu.Pep miałby być dyrektorem sportowym i znów zbudować SWOJĄ Barcę . Jak Rummenigge się o tym dowie będzie robił wszystko by zatrzymać Pepa .

1

SPORT: Pep Guardiola miałby stanąć na czele całego pionu sportowego Barçy, byłby głównodowodzącym w sprawach sportowych. Mi się jakoś nie chce wierzyć że Pep do nas powróci , do tej samej rzeki się nie wchodzi .

0

No nareszcie dostał tego bana .

6

"Zgłoszenia traktujemy bardzo poważnie, dziekujemy za pomoc. Zgłoszenie zostanie podpisane Twoją nazwą użytkownika." Właśnie widać jak zgłoszenia traktują poważnie.

0

Ale ulga już nie widzę tego idioty , polecam każdemu nacisnąć opcję ignoruj .

0

To by było za łatwe .

4

http://fangol.pl/view/81615/tak-pep-przechytrzyl?barc Tak Barcelona podbiła SB , Real nam nigdy nie zrobi takiej masakry na Camp Nou .

0

Tak z ciekawości co trzeba zrobić by zostać adminem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?