Niemcy zdobyli kiedyś taką bramkę po wykopie bramkarza tylko nie pamiętam kiedy , Ter Stegen idealnie gra nogami może być w przyszłości lepszy od Neuera .
Kara niesprawiedliwa co najmniej 4 mecze powinien dostać , taki Suarez dostał 4 miesiące za ugryzienie , wiem zrobił to 3 razy , ale Ronaldo uderzył przeciwnika w ostatnich latach aż 7 razy gdzie tu jest sprawiedliwość ? Takie ugryzienie nie zrobi krzywdy piłkarzowi , a uderzenie czy kopniecie tak .
Ten duet jest lepszy od duetu Bale i Ronaldo , ponieważ Bale jeszcze nigdy nie strzelił Hat Tricka jak na boisku po podaniach Ronaldo . A Neymar już zaliczył mnóstwo goli po podaniach Messiego .
Powiedziałeś że mecz z Atletico zdecyduje więc właśnie wygraliśmy dwa razy i jesteśmy w stanie wygrać z nimi po raz 3 z rzędu , Martino był pomiatany przez media , a Lucho nie , Messi za Martino był wiecznie kontuzjowany i Neymar tak samo , a za Lucho nie . Przywrócony został presing , gdzie sezon temu był tylko raz w tedy co wygraliśmy 7-0 z Levante . Co z tego że wygraliśmy 2 razy z Realem skoro Real wygrał z nami raz i zdobył trofeum , a my nie .
Złota piłka to nie tylko umiejętności ale i zachowanie na boisku . Cris nie zasługuje na ZP nawet jakby został Królem Strzelców Ligi Hiszpańskiej i LM .
0
Niemcy zdobyli kiedyś taką bramkę po wykopie bramkarza tylko nie pamiętam kiedy , Ter Stegen idealnie gra nogami może być w przyszłości lepszy od Neuera .
0
Pierwsza połowa bardzo dobra , druga ostra i brzydka .
0
Engel taki ekspert jak z koziej dupy trąba .
1
Jeszcze brakuje trafienia Suareza do pełni szczęścia .
0
Ten niziutki Mascherano ostatnio wygrywał główki z dużo wyższym Torresem , więc nie jest żle .
0
Do Busiego i do Rakitica nie da się przyczepić , są w świetnej formie trochę gorzej z Iniestą .
0
Nie ma Godina i Koke , czyli szanse strzelenia gola po rzucie rożnym dla Atletico znacznie maleją .
0
Po zwycięstwo Visca El Barca !!!
1
Sam niech poprawi swój wizerunek , gdyby był prezydentem FIFA pewnie faworyzował by Real .
1
Xavi jak to przeczytał płakał .
1
To brednie Luis się nigdzie nie wybiera , co najwyżej Pedro mogą kupić .
0
A oni na nas mówią FiFIAlona , albo Uefalona . Teraz właśnie widać kogo faworyzują w piłce .
0
Kara niesprawiedliwa co najmniej 4 mecze powinien dostać , taki Suarez dostał 4 miesiące za ugryzienie , wiem zrobił to 3 razy , ale Ronaldo uderzył przeciwnika w ostatnich latach aż 7 razy gdzie tu jest sprawiedliwość ? Takie ugryzienie nie zrobi krzywdy piłkarzowi , a uderzenie czy kopniecie tak .
0
To nie będzie łatwe spotkanie Atletico nas ostro przyciśnie i to od pierwszych minut tak jak w Ćwierć Finale Ligi Mistrzów na Calderon .
0
Obstawiam że wygramy 1-2 .
0
Musimy pierwsi strzelić gola , a najlepiej w pierwszych 20 minutach gry .
2
Suarez chyba będzie takim Benzemą strzeli coś ,ale będzie miał więcej asyst niż goli , a od strzelania mamy Neymara i Messiego .
1
Neymar lepszy od CR gorszy od Messiego :)
0
Ten duet jest lepszy od duetu Bale i Ronaldo , ponieważ Bale jeszcze nigdy nie strzelił Hat Tricka jak na boisku po podaniach Ronaldo . A Neymar już zaliczył mnóstwo goli po podaniach Messiego .
0
Zamurować się nie mogą bo muszą atakować i odrabiać wynik , czyli jeden plus dla nas bo będziemy mieli więcej miejsca .
0
Kurde , a pamiętam jak Xavi kończył 29 lat , te lata strasznie szybko lecą .
3
Popchnięcie Guardioli w 2010 .
0
Powiedziałeś że mecz z Atletico zdecyduje więc właśnie wygraliśmy dwa razy i jesteśmy w stanie wygrać z nimi po raz 3 z rzędu , Martino był pomiatany przez media , a Lucho nie , Messi za Martino był wiecznie kontuzjowany i Neymar tak samo , a za Lucho nie . Przywrócony został presing , gdzie sezon temu był tylko raz w tedy co wygraliśmy 7-0 z Levante . Co z tego że wygraliśmy 2 razy z Realem skoro Real wygrał z nami raz i zdobył trofeum , a my nie .
6
Podobno Ronaldo może dostać od 4 do 12 meczów , takie 12 meczów dobrze by mu zrobiło .
0
No trener z jajami ,a u nas wszyscy go hejtują ,ja bym go widział w przyszłości u nas na ławce .
0
Ronaldo po tym co zrobił powinien dostać 3 miesiące kary .
0
Z tym nastawieniem to o mecz z Atletico się nie martwię .
5
Powrócił ten dawny Pique z Wembley !
1
Elche to jest ulubiona ofiara Neymara .
4