4

Złota piłka to nie tylko umiejętności ale i zachowanie na boisku . Cris nie zasługuje na ZP nawet jakby został Królem Strzelców Ligi Hiszpańskiej i LM .

0

Ronaldo może nie zagrać z Atletico co będzie wzmocnieniem dla Realu ponieważ CR jest w beznadziejnej formie .

0

Neymar już dawno pobił te 9 bramek co strzelił w zeszłym sezonie w Lidze, ma już 14 bramek w Lidze , a do końca sezonu jeszcze sporo kolejek on ma szanse na koniec sezonu mięć 30 bramek .

0

Nie oglądałem do końca Cordoby i Realu , co zrobił Ronaldo ?

2

Jeszcze dawno nie strzeliliśmy 5 bramek w jednej połowie .

0

Lucho miło mnie zaskoczył tym składem .

0

Najpierw to niech zacznie grać , a potem niech pyknie 2 . Ronaldo na razie jest w cieniu Benzemy i Bejla .

0

Ten Ronaldo to jest na boisku ? Bo go coś nie widzę .

0

Wole jednak żeby Iniesta odpoczął przed rewanżem i Enrique żeby dał szansę Rafinhy .

4

Di Maria Harry Potter postać Zgredka .

0

Koke pewnie zagra z jakimiś środkami przeciw bólowymi .

6

Pomarzyć każdy może , Ter Stegen za 2 lata czy 3 lata będzie nr 1 na świecie .

2

Rakitic będzie bardzo potrzebny na rewanż z Atletico . A na Elche wystawiłbym w środku Generała i Rafinhe .

0

No jak się siedzi 20 godzin dziennie to się tyle ma

4

Co do koszulek to są badziewne , najlepsze były te z sezonu 2010 2011 takie Barcelońskie .

1

Real nic z nich nie zrobi posiedzą po parę lat i odejdą .

2

Atletico nawet na Calderon nie ma dużych szans , grają bez swojego najlepszego ŚO i w dodatku my jesteśmy w gazie .

2

Szkoda że Rafinha nie zagra za Iniestę który jest w tak beznadziejnej formie w jakiej nie był od 6 lat .

0

A Martino nie wymienił , oj Xavi .

0

Ktoś z nich na pewno dostanie żółtko .

0

Simeone: ''To będzie starcie z najlepszą Barceloną w ostatnim czasie. Poprawili się zdecydowanie w momencie, kiedy tracą piłkę. Ich pressing jest znakomity. Szybka reakcja pozwala im utrudnić rywalowi pole manewru. Czeka nas zacięte spotkanie, w którym każda minuta będzie istotna dla całego dwumeczu.'' Simeone wreszcie docenił rywala .

0

Mam nadzieje że Lucho zrobi jakiś eksperyment , żeby zaskoczyć Atletico .

38

Ja bym zaryzykował i na Atletico wystawił Rafinhe do pary właśnie z Ivanem , bo Iniesta jest kompletnie bez formy .

0

Tak a szczególnie Medrana ,Illarry i Khediry :)

0

Dajecie 15 mln euro i jest wasz .

0

A już myślałem że nie będzie autobusu , no cóż musimy szybko strzelić gola najlepiej w pierwszych 15 min ,bo będzie nie ciekawie .

2

Manita mile widziana , ale tylko nie 4-5 .

2

Oby Abidal miał rację z tym że to będzie nasz rok .

0

Nawet genialna Barca z Ery Pepa nie potrafiła tam wygrać .

0

Już wiecie kto będzie komentował Barcę i Atletico ? byle nie Szpakowski .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?