Złota piłka to nie tylko umiejętności ale i zachowanie na boisku . Cris nie zasługuje na ZP nawet jakby został Królem Strzelców Ligi Hiszpańskiej i LM .
Neymar już dawno pobił te 9 bramek co strzelił w zeszłym sezonie w Lidze, ma już 14 bramek w Lidze , a do końca sezonu jeszcze sporo kolejek on ma szanse na koniec sezonu mięć 30 bramek .
Simeone: ''To będzie starcie z najlepszą Barceloną w ostatnim czasie. Poprawili się zdecydowanie w momencie, kiedy tracą piłkę. Ich pressing jest znakomity. Szybka reakcja pozwala im utrudnić rywalowi pole manewru. Czeka nas zacięte spotkanie, w którym każda minuta będzie istotna dla całego dwumeczu.'' Simeone wreszcie docenił rywala .
4
0
Ronaldo może nie zagrać z Atletico co będzie wzmocnieniem dla Realu ponieważ CR jest w beznadziejnej formie .
0
Neymar już dawno pobił te 9 bramek co strzelił w zeszłym sezonie w Lidze, ma już 14 bramek w Lidze , a do końca sezonu jeszcze sporo kolejek on ma szanse na koniec sezonu mięć 30 bramek .
0
Nie oglądałem do końca Cordoby i Realu , co zrobił Ronaldo ?
2
Jeszcze dawno nie strzeliliśmy 5 bramek w jednej połowie .
0
Lucho miło mnie zaskoczył tym składem .
0
Najpierw to niech zacznie grać , a potem niech pyknie 2 . Ronaldo na razie jest w cieniu Benzemy i Bejla .
0
Ten Ronaldo to jest na boisku ? Bo go coś nie widzę .
0
Wole jednak żeby Iniesta odpoczął przed rewanżem i Enrique żeby dał szansę Rafinhy .
4
Di Maria Harry Potter postać Zgredka .
0
Koke pewnie zagra z jakimiś środkami przeciw bólowymi .
6
Pomarzyć każdy może , Ter Stegen za 2 lata czy 3 lata będzie nr 1 na świecie .
2
Rakitic będzie bardzo potrzebny na rewanż z Atletico . A na Elche wystawiłbym w środku Generała i Rafinhe .
0
No jak się siedzi 20 godzin dziennie to się tyle ma
4
Co do koszulek to są badziewne , najlepsze były te z sezonu 2010 2011 takie Barcelońskie .
1
Real nic z nich nie zrobi posiedzą po parę lat i odejdą .
2
Atletico nawet na Calderon nie ma dużych szans , grają bez swojego najlepszego ŚO i w dodatku my jesteśmy w gazie .
2
Szkoda że Rafinha nie zagra za Iniestę który jest w tak beznadziejnej formie w jakiej nie był od 6 lat .
0
A Martino nie wymienił , oj Xavi .
0
Ktoś z nich na pewno dostanie żółtko .
0
Simeone: ''To będzie starcie z najlepszą Barceloną w ostatnim czasie. Poprawili się zdecydowanie w momencie, kiedy tracą piłkę. Ich pressing jest znakomity. Szybka reakcja pozwala im utrudnić rywalowi pole manewru. Czeka nas zacięte spotkanie, w którym każda minuta będzie istotna dla całego dwumeczu.'' Simeone wreszcie docenił rywala .
0
Mam nadzieje że Lucho zrobi jakiś eksperyment , żeby zaskoczyć Atletico .
38
Ja bym zaryzykował i na Atletico wystawił Rafinhe do pary właśnie z Ivanem , bo Iniesta jest kompletnie bez formy .
0
Tak a szczególnie Medrana ,Illarry i Khediry :)
0
Dajecie 15 mln euro i jest wasz .
0
A już myślałem że nie będzie autobusu , no cóż musimy szybko strzelić gola najlepiej w pierwszych 15 min ,bo będzie nie ciekawie .
2
Manita mile widziana , ale tylko nie 4-5 .
2
Oby Abidal miał rację z tym że to będzie nasz rok .
0
Nawet genialna Barca z Ery Pepa nie potrafiła tam wygrać .
0
Już wiecie kto będzie komentował Barcę i Atletico ? byle nie Szpakowski .