3

Bez Pedriego 3 wygrane w lidze i remis z Bruggia, ktoś napisze że było mało kontroli ale z nim też to nie zawsze idealnie wygląda. Wniosek prosty że za słabszymi drużynami powinien czasem odpoczywać, bo wynik i tak się zgadza na koniec a nie gadanie Flicka że dla niego lepiej jak gra w każdym meczu bo lepiej trzyma formę.
Z Bilbao bez niego i De Jonga a mecz jeden z lepszych w tym sezonie a na bank każdy z nich by zagrał po 80 minut.

1

No cóż Nico Williams , lojalność to nie wszystko co wyznacza karierę, liczy się też to co na końcu masz w gablocie. Chyba po tym meczu zrozumiał różnice.

7

Athletic nie miał nawet pół sytuacji sam na sam co ostatnio było normą. Albo Barcelona wyciąga wnioski albo oni tacy słabi ale z Celtą druga połowa była podobna.

0

Niech wpuści Bernala na co najmniej 30 minut. Zobaczymy co potrafi jest 3:0 niż niejakiego Cassado.

1

Olmo to taka sierotka która zostanie tu z nami do końca kontraktu, co by zdobyć parę pucharów choć sam nie wiele wniesie do ich zdobycia. Ale I tak swoje pogra ze względu na to ile za niego zapłacono.

0

Jak można na tym poziomie rozgrywek mając sporo miejsca uderzyć w stronę księżyca to tylko Ferran wie.

0

Lewy i te jego przyjęcia i układanie sobie piłki ! W tym aspekcie to jeden z najgorszych piłkarzy w całej lidze.

7

Z wyglądu przypomina Moribe , oby był inteligentniejszy:-)

0

@mekston chyba coś ci się pomieszało, miesiąc temu przegrał z Griekspoor T.

0

@Szmulek Bez niego grają jak zespół .

1

Hiszpania lekko rezerwowym składem 3:0 do przerwy. I pomyśleć że jakby Perdri, Yamal , Nico , Rodri byli zdrowi wszyscy by biegali po 70-80 minut.
To właśnie pokazuje ułomność trenerów reprezentacji że nawet w pozornie łatwych meczach będą katować jeden skład zamiast sprawdzać innych, bo to nie mecz towarzyski tylko z nazwy.

3

Ciekawe jak tam w zimę beda grać, bo w New York potrafi nieźle sypać śniegiem w ostatnich latach :-)
Nie wszędzie jest Miami.

0

@europejczyk tam nie ma takiego bólu bo praktycznie nie mają kadrowiczów z Hiszpanii a już zwłaszcza tych kluczowych.

1

Może i wcześniej wizyta była zaplanowana ale dobrze wiedzieli że planują ją w trakcie przerwy reprezentacyjnej. Nie mniej klub dba o własny interes i w pełni rozumiem tą decyzje a nawet popieram ale udawanie że to zbieg okoliczności , tylko naiwny w to uwierzy :)

3

No i kolejny milioner w milionerach :)

1

@Derean jeśli Pax ocenia to się nie dziw ocenie, choć tym razem kto inny poleciał za bardzo.

3

Ja bym dał minus dla Flicka za te zmiany w okolicy 90 minuty, zaczyna to robić coraz częściej a przy prowadzeniu 2 bramkowym można chyba szybciej reagować.

1

Zapisać komentarz i poczekać aż oni będą mieli taką rękę dla siebie odgwizdaną i przypomnieć, jestem pewny że będzie szedł w zaparte że to oczywisty karny :))))

1

Powoli sami zawodnicy zaczynają krytykować ten styl, Hiszpania nie gra tak wysoka linią a tez dominuje w każdym meczu.

0

Kolejny policzek dla Bernala !

0

Flick tak gada by dbać o Yamala ale i tak go nie zdejmie, rotacje w obronie jak tu trzeba w pomocy świeże siły.

2

Rashford zajebiście bije te rogi , nawet jak nie ma strzału to widać zę ta piłka jest w punkt w środek pola karnego !

0

@GeraltzKatalonii jaka taktyka? Jak gramy piłką i atakujemy to obrona jest wysoko ale jak rywal wychodzi z piłką od własnej bramki to można się cofnąć z obroną niżej. Co innego straty ale my non stop stoimy na połowie.

6

Najgorsze jest to że mogliśmy spokojnie prowadzić 3:0, wszystkie bramki które strzeliliśmy nie wynikały z wysoko postawionej obrony i przechwytu tylko z ataku pozycyjnego a straty bramek już tak. Podobnie z Bruggia.
Tymczasem Flick się zachowuje jakbyśmy nie potrafili kreować szans bez takiej gry obronnej.

0

Świetnie zbilansowana pomoc przez Flicka, za defensywnego Cassado wstawić Olmo :-)

0

@Gall w Como robi kawał dobrej roboty , na pewno lepszy niż Xavi a zespół całkiem dobrze poukładany i nie stoją na 50 metrze

0

To co teraz hura do przodu po 3 bramkę i zaraz bedzie remis ;-)))

0

@La Pulgaa Fabregas

1

Szczerze mówiąc mam dosyć juz tego Flicka , dzięki za szalony poprzedni sezon ale jak mozna byc tak upartym co do jednej taktyki.

1

Niech dalej stoją na ich polowie , Flick to jednak tego nie ogarnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?