escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium po co ten placek im?
0
@BezglutenowyPedri dzisiaj niedziela. Wsiadaj w furę. Sporo mniejszy ruch niż poza wakacjami.
Jeśli jesteś bez auta to… najlepsze metro, ale przyjechałeś „zwiedzać” i chcesz siedzieć jak szczur w kanale?
Tramwaj:)
2
@RezerwowyWojtus cały turniej był za darmo. Pozdrawiam.
3
MLS
Już za około godzinę starcie tytanów (na tę chwilę). Lider jedzie na wyjazd i stanie na przeciwko wicelidera strzelców.
Messi i jego Inter Miami podejmie Sama Surridge’a i jego Nashville.
Anglik - były zawodnik Nottingham - ma kapitalny, chyba w zasadzie najlepszy okres w swojej karierze. W ostatnich 8 meczach tylko raz nie trafił do siatki, za to w pozostałych 7 zrobił to…dwunastokrotnie(!!!). A Messi? Jak to Messi;)
Poniżej skład Miami.
0
@Lionel_Messi10 Designayted player
2
@Kaziol47 miał swój moment w Bazylei:)
3
Arthur Cabral - brazylijski napastnik, niedawny zawodnik Benfici, debiutuje właśnie w Botafogo. 27 lat.
0
@Lionel_Messi10 czyli póki co cisza o czwartym wyższym kontrakcie, o czym mnie przekonywałeś kilka miesięcy temu?
1
@Adran360 to prawda. Flamengo jedyne ponad 2 gole na mecz strzela, cała reszta to dno i metr mułu.
1
@Adran360 czy pobyt w Lyonie był aż tak udany żeby zapracować na transfer do Atletico? Raczej to myślenie długofalowe i nadzieja na rozwój niż pokłosie wybitnej gry w OL.
0
@MsBarca jeszcze nie. Wciąż grają, ba, nawet wygrywają.
0
Brawo!!! Polska mistrzem świata!!!
17
Piękne:
„Czy widzisz coś z Iniesty w Pedrim?
Nie, ja chcę widzieć Pedriego”
Otóż to. Nie szukajmy nowych Messich, Ronaldinhów, Iniest czy Xavich. Cieszmy się z Yamala, Pedriego czy Cubarsiego. To oni niech budują swoje legendy.
1
@Adran360 ale o Julię?:)
1
@LOPEZ16 pierwszy turniej. Niech wygrywają, to ich napędzi.
@FcPortoFan1999 otoz to.
2
Brawo dziewczyny!!
O zwycięstwo, o honor, o dumę
O mistrzostwo świata!!
1
@Matiasio czyli dziewczynka:)
@Pnog37 widze to.
3
Jak ta dziewczynka ograła Sabalenke?
0
@Lanosss euro kobiet i brazylijska liga:)
Puchar putlera mnie nie interesuje.
1
@Luciano99 z jednej strony masz rację co do tego że to statystyka wyciągnięta, żeby Rash dobrze wyglądał, ale z drugiej …
Zobacz w jakim United grały te legendy z listy a w jakim United gra(ł) Rashford.
0
@PatrykBarca Naprawdę Maresca ma z czego rzeźbić.
0
@Faro ajak!
@ViscaelBarca2007 tylko na boisku.
0
Chciałem tylko powiedzieć, że jedyny prawdziwy lewoskrzydłowy, który mógłby zbawić nasz klub, minionej nocy strzelił kolejną bramkę. Co prawda tylko z karnego, co prawda tylko w sparingu, ale za to jakimś nieznanym paziom Desportiva Ferroviaria (kimkolwiek są).
2
@PatrykBarca Blisko prawej strony w wielu meczach grał Palmer. Dzisiaj Neto robi tam robotę. Nkunku to wciąż zawodnik, który ma ogromny potencjał - stopowany przez urazu.
Owszem, dziwi mnie sprzedaż Madueke bo wydawało się, że ostatnimi meczami (w lidze) raczej jest bliżej wyjściowej 11 niż wypchnięcia z klubu. Jednakże nie robiłbym z tego jakiejś wielkiej dramy. Mają 30 ofensywnych zawodników, Maresca ogarnie:)
A mówiąc poważnie, może będzie chciał wstawić tam wahadłowych. Przecież i Gusto i James mają inklinacje (trudne słowo) to gry wyżej niż niżej:)
0
@UriBoyka to był sarkazm:) Legia ma tak żenujący skład, że tu znowu będzie walka w lidze o 4-5 miejsce.
1
@UriBoyka a to wczoraj grała podstawa z tuzami z Kazachstanu?
1
@blakkudium świetna wiadomość. A na 9 dalej Havertz.
3
W tych samych eliminacjach co Legia, gra również Szachtar. Ukraiński zespół gra z fińskim Ilves. W 80 minucie brazylij… znaczy Ukraińcy prowadzą 4:0.
I tera uwaga, dwie ciekawostki:
- po pierwszy prymo ultymo - trenerem Szachtara jest nasz Arda Turan
- po drugie prymo ultymo dwie asysty i dwie bramki notuje Alisson - 19 latek sprowadzony z Atletico Mineiro. Po jednej z asyst bramkę strzelił inny 19 Brazylijczyk - Kaua Elias - do niedawna zawodnik Fluminense.
3
No i maszyna ruszyła. Legenda Pogoni z golem @emeu
1
@bartulek98 z Arabii będzie i tak lepszy niż reszta tych patałachów w kadrze Włoch.