1

@Arkon nie powiem Ci, nie oglądałem za dużo meczów Feyenoordu - w zasadzie trochę patrzyłem ich dwumecz z Interem w LM, ale wtedy Amerykanina nie było w składzie. Także nie powiem Ci czy to będzie rozgrywający za Wirtza. Z tego co widziałem to i w kadrze i w Feyenoordzie grał bliżej swojej lewej strony w drugiej linii.

0

@Matiasio niech lata. Nie wiem czy piszesz sarkastycznie czy nie, ale z mojej strony mega szacun dla Modera. Wrócił po takiej kontuzji, po takim czasie i ładował mecz w mecz od dechy do dechy, a i „liczby” dorzucił.

3

Liga holenderska

O proszę, umknęło mi. Tak się zastanawiałem czy ktoś się skusi na Sama Steijna z Twente, po tak fantastycznym sezonie i mamy to. Feyenoord kupił holenderskiego króla strzelców (27 bramek i 7 asyst w 35 spotkaniach) za … bagatela… 10 milionów. Chłopak ma 23 lata i przeważnie gra za napastnikiem. Świetny deal.

0

@NeroTFP1 bo jest synem Gudjonhsena. Niebywałe pytanie.

1

Malmo o 19:00 zacznie swój mecz w ramach kwalifikacji do LM.

W pierwszym meczu wygrali 3:1 na wyjeździe z gruzińskim Iberia 1999.
Dzisiaj w rewanżu wystąpi między innymi syn naszej legendy - Eidura - Daniel Tristan Gusjonhsen.

3

Ofensywny zawodnik ze sporym potencjałem idzie do tak przaśnej drużyny.
38 meczów i 35 goli w lidze Mallorki.

Dramat.

1

@Safrani uważaj. Teraz będzie trudne…
Żart, poczucie humoru, zabawa.
Nadążasz?:)
@blakkudium a przede wszystkim legenda Orlando!!

0

za nim* oczywiście:)

@KrwawyAlways prawda?:)

6

@Filipem a co zanim robi Debra Morgan, siostra Dextera Morgana?

0

@Encore mają 60 zawodników. Bez przesady z tym przenoszeniem.

3

@BorzyKrzys „przyszły zwycięzca”*

2

@LOPEZ16 brawo sports… kiedyś to było:)

3

@Vurt Chelsea top.

1

@LOPEZ16 Ferguson nie rzucał, on kopnął buty w Beckhama.

0

@ojWojtek bez przesady. Barcelona lepsza:)

4

Legia zmiażdżyła 2:1 klubowych mistrzów świata. Niebywałe!

2

@Pablozeusz tak, teraz na chwilę ruskie oligarchy górą.

0

@bodzio10 zobaczymy. Jak zobaczyłem ostatnio transfer Nsame to pomyślałem wow! Kojarzyłem go ze Szwajcarii, że ladowal bramki workami. Tu przyszedł i to jakaś popierdółka a nie Nsame z Młodych Chłopców.

1

@severius on miał tryb potwora już przed KMŚ i przed kadrą. Ostatnie mecze w MLS to jest kosmos w jego wykonaniu.

0

@FcPortoFan1999 no skoro pasuje to ok.

1

@FcPortoFan1999 tyle to ma @Comentateiro , Silva ma parę mniej.

1

Brawo! Legia z awansem.
Kto w następnej rundzie?

0

@Frimpong zapomniałem ile miałeś kont wcześniej mulciaku. Przypomnisz?

0

@bodzio10 ten z Brondby?

2

Dobra żartowałem z tym że będą walczyć o 5 miejsce:)

0

@bodzio10 I kto to ma być?

0

@bodzio10 w czym?

1

Legia potężna kadra. Rozsądne wzmocnienia. To rozumiem. W tym roku znowu powalczą…

O 5 miejsce w lidze.

0

@Eklerek to tak jak Arthur Cabral w Botafogo.

1

@blakkudium nie każdą… a Neymar mówi coś panu coś ktoś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?