0

@sergio5, znajdź mi tvn na c+online...

0

Czy Oni sobie kurw@ żartują na Eurosporcie? Reklamy kurw@ ważniejsze niż skaczący Polak...

1

Ależ brakuje Premier League w weekend i jakiegoś meczyku wczesnym popołudniem.

0

@PatrykBarcelona, skoro masz za słabego neta to nie masz gwarancji, że ten net wystarczy na inne apki.

0

@Worny, no stary z ust mi to wyjąłeś. Myślałem, że tylko ja mam takie myśli...

1

@Lionel_Messi10, najlepszego.

0

@Rl9k1nG, straciłem jakieś kilkadziesiąt sekund ze swojego życia czytając post przed kliknięciem w link. I kolejne kilkanaście pisząc ten komentarz.

0

@kuz, skoro Barca będzie musiała obniżyć te zarobki to myślę, że Real wprost proporcjonalnie również. Domyślam się, że właśnie chodzi o to jaki ekonomiczny bajzel pozostawił po sobie Bartomeu i pewne rzeczy dopiero teraz wychodzą. Dźwignie, dźwigniami - podobno wyprostowały, ale nie wiemy tego na pewno. To mówią nam media, a co jest w księgowości i papierach nigdy się nie dowiemy.

1

@panczo, stary... Takiej "rozrywki" nie uświadczysz nigdzie. To jest totalna nisza. Dlatego tu jest właśnie taki ruch. Bo to nietuzinkowa, pierdolni3ta ekipa z Las Bambas.

0

Dziennikarze Mundo Deportivo informują, że komisja ligi nakazała FC Barcelonie zmniejszenie limitu wynagrodzeń aż o 200 mln euro. [Mundo Deportivo]

No przecież jeśli to prawda, to jest gwóźdź do trumny. Chyba kompletnie już zapomnieliśmy o tym jaką manianę odpierd0lił Bartomeu...

0

@BorzyKrzys, już nie odbierajmy Szymonowi zasług bo wykonuje kapitalną robotę.

0

@Striker, tacy "eksperci" jak i poziom sędziowania w Wielkiej Brytanii...

1

Kiwior i debiut w starciu z City? To byłby SZTOS.

0

Zawsze rozwala mnie jak "eksperci" porównują poziom sędziowania do tego w Premier League i jest on pewnego rodzaju wyznacznikiem. Przecież to totalna bzdura. Od lat to jest tylko zjazd w dół jeśli chodzi o poziom sędziowania na Wyspach.

0

Trossard w Arsenalu? :O

0

@aldewir, ale faktycznie jesteś w stanie osiągnąć jakość 4k przy streamingu online? Dokładnie taki sam obraz żyleta jak z satelity?

0

@aldewir, full hd. Nie spodziewałbym się po nich jakości 4k przy streamingu online.

0

@bartekvisca , też tak myślałem, ale statystyki mówią, że coś się tam działo. 0-0 nie jest równe innemu 0-0 ;)

0

Ktoś, coś, problem z przycinaniem Eleven Sports 1 na C+ online? Reszta kanałów śmiga, a ten akurat tnie...

1

@kubix05, a gruby tylko cały czas wpieprza...

0

Kutwa. Audica zdominowała w pełni "gorące". Sztos.

0

@Janas11224, hahhaa. That's fuckin6 it bro! Niby ziomek mógł się pomylić, ale chyba nie zostanie mu to tutaj wybaczone :D

0

Mąka ze świerszczy dopuszczona przez Komisję Europejską. Produkt wchodzi na sklepowe półki. [Noizz.pl]

0

@Essos, Myślisz, że zawali ten skok? Myślę, że tak.

0

@michal26, to jeszcze opisz T-62 w kilku zdaniach ;)

1

Vini asysta świata klasowa.

0

Bosze... Griezmann.

1

@Emhyr, i ta radość Ousa po bramce. Nigdy wcześniej tak nie celebrował. Jego reakcje przy bramkach w przeszłości były w stylu "kolejny dzień w biurze". Wczoraj widać było w Nim tę eksplozję Barcelonismo.

1

@Lionel_Messi10, po tym jak Ibra zastrzelił lwa na polowaniu, które sam sobie zorganizował straciłem do Niego resztki szacunku.

0

@NeKenI, jaram się w huk, ale muszę podrasować PC bo na średnio-minimalnych mi się nie uśmiecha grać ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?