2

Ale ananasy. Wszystkich wprowadzili w zakłopotanie tym losowaniem :D
Pierwszy raz widziałem taki sposób, kiedy to najpierw losują gospodarzy ;)
Łyknąłem parę Athletic-Barca jak młody pelikan.

0

@NaFazieHitman, tactical.

7

@barteggg08, 4h snu to zbrodnia. Nie katuj organizmu, to bardzo ważne dla całościowej regeneracji.

0

@michal26, więc co teraz z ofensywą do której Rosjanie się przygotowują/przygotowywali, a czołgi miały być już na Ukrainie? Armia UA z nikłymi szansami w takim razie?

0

@michal26, to z czołgami, które miały dotrzeć jakoś teraz, co był temat też tutaj wałkowany ostatnio?

5

@Encore, to się nazywa przytomność umysłu i umiejętność pracy pod presją.

0

@L e o, Dni w serwisie: 3933

0

@sk13, zgoda w pełni ;)

1

@Sau_Ron, ja to widzę raczej trochę inaczej. Zauważyłem, że to z nami zazwyczaj wszyscy gryzą trawę.

7

@Kinginiesta, co za jeb@ne chamidło...

1

Fajna akcja Eza Abde. Jak chłopakowi głowa będzie dojeżdżać to możemy mieć z Niego pociechę w przyszłości.

0

Olek niszczy wszystkich przed kamerą.

0

@AmigoBlancos, oby ;)

0

@sk13, zabłysnąłeś :)

1

@regatta52, kończ waść, wstydu oszczędź. Nole TOP.

3

@FCBparasiempre, "Nole" to pseudonim Djokovicia :)

0

@Kondziubarca, wszystko fajnie, ale w tym momencie stajemy się przewidywalni i nie mamy praktycznie żadnego argumentu na ławce (jedynie rotacje Alba-Balde).

1

@brd42, w pełni rozumiem...

0

Może z drugiej strony będzie to wyzwanie dla Xaviego by wprowadzić "zamiennik", który choć w jakiejś części zastąpić Komara. To też teraz pokaże Jego kunszt trenerski. Fajnie się gra kiedy machina punktuje bez większych usterek. Teraz został wciśnięty przycisk AZ-5 i ciekawe czy nasz Mister będzie potrafił coś stworzyć w ofensywie bez Ousa. Całe szczęście mamy Lewandowskiego (forma jest jaka jest, ale w końcu będziesz zwyżkować) i jestem pełen nadziei, że... jakoś to będzie.

0

Poszukuję labambowicza, który wrzucił niedawno filmik (twitter) z lat 90 kiedy chopoki sobie pykali w pegasusa czy komodore.

1

@Kgorecki2500, moje GTX 1060 6GB i i5 7600k...

Edit. Ostatnio zasięgnąłem informacji i podobno można śmiało po taniości zamawiać z Chin części. Oczywiście z gwarancją kiepsko, ale podobno praktycznie żadnych problemów i śmigają jak złoto. Pamiętaj, że jeśli zbierasz na kartę graficzną prawdopodobnie nie będzie ona kompatybilna z Twoją płytą główną i procesorem.

0

Bez Ousa przez kolejne conajmniej kilka tygodni. Nad Camp Nou zbierają się czarne chmury...

0

70/30 dla United już teraz według mnie w tej parze...

0

Getafe Barcelona CF pięknie dziś wypunktowało Gironę.

1

Laboga zaraz się spuści z tych emocji przy kibicowaniu Gironie...

1

Już nie mogę słuchać tego Labogi już...

8

Czy do kurw$ nędzy ktoś w końcu uderzy z dystansu?

0

@barteggg08 i jeszcze kartkę zbiera. Śmiech na sali... Tak sędziowie z Hiszpanii usprawiedliwiają swoją niekompetencję - zamykając mordę żółtą kartą...

0

@adi7adi8, nie no już jest okej, ale skok Olka przegapiłem. Wkurw mam niesamowity. Rozumiem kontrakty podpisane z reklamodawcami, no ale bez jaj...

5

Brawo sędziowie. Świetna decyzja o obniżeniu rozbiegu. Gratsy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?