esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale ananasy. Wszystkich wprowadzili w zakłopotanie tym losowaniem :D
Pierwszy raz widziałem taki sposób, kiedy to najpierw losują gospodarzy ;)
Łyknąłem parę Athletic-Barca jak młody pelikan.
0
@NaFazieHitman, tactical.
7
@barteggg08, 4h snu to zbrodnia. Nie katuj organizmu, to bardzo ważne dla całościowej regeneracji.
0
@michal26, więc co teraz z ofensywą do której Rosjanie się przygotowują/przygotowywali, a czołgi miały być już na Ukrainie? Armia UA z nikłymi szansami w takim razie?
0
@michal26, to z czołgami, które miały dotrzeć jakoś teraz, co był temat też tutaj wałkowany ostatnio?
5
@Encore, to się nazywa przytomność umysłu i umiejętność pracy pod presją.
0
@L e o, Dni w serwisie: 3933
0
@sk13, zgoda w pełni ;)
1
@Sau_Ron, ja to widzę raczej trochę inaczej. Zauważyłem, że to z nami zazwyczaj wszyscy gryzą trawę.
7
@Kinginiesta, co za jeb@ne chamidło...
1
Fajna akcja Eza Abde. Jak chłopakowi głowa będzie dojeżdżać to możemy mieć z Niego pociechę w przyszłości.
0
Olek niszczy wszystkich przed kamerą.
0
@AmigoBlancos, oby ;)
0
@sk13, zabłysnąłeś :)
1
@regatta52, kończ waść, wstydu oszczędź. Nole TOP.
3
@FCBparasiempre, "Nole" to pseudonim Djokovicia :)
0
@Kondziubarca, wszystko fajnie, ale w tym momencie stajemy się przewidywalni i nie mamy praktycznie żadnego argumentu na ławce (jedynie rotacje Alba-Balde).
1
@brd42, w pełni rozumiem...
0
Może z drugiej strony będzie to wyzwanie dla Xaviego by wprowadzić "zamiennik", który choć w jakiejś części zastąpić Komara. To też teraz pokaże Jego kunszt trenerski. Fajnie się gra kiedy machina punktuje bez większych usterek. Teraz został wciśnięty przycisk AZ-5 i ciekawe czy nasz Mister będzie potrafił coś stworzyć w ofensywie bez Ousa. Całe szczęście mamy Lewandowskiego (forma jest jaka jest, ale w końcu będziesz zwyżkować) i jestem pełen nadziei, że... jakoś to będzie.
0
Poszukuję labambowicza, który wrzucił niedawno filmik (twitter) z lat 90 kiedy chopoki sobie pykali w pegasusa czy komodore.
1
@Kgorecki2500, moje GTX 1060 6GB i i5 7600k...
Edit. Ostatnio zasięgnąłem informacji i podobno można śmiało po taniości zamawiać z Chin części. Oczywiście z gwarancją kiepsko, ale podobno praktycznie żadnych problemów i śmigają jak złoto. Pamiętaj, że jeśli zbierasz na kartę graficzną prawdopodobnie nie będzie ona kompatybilna z Twoją płytą główną i procesorem.
0
Bez Ousa przez kolejne conajmniej kilka tygodni. Nad Camp Nou zbierają się czarne chmury...
0
70/30 dla United już teraz według mnie w tej parze...
0
Getafe Barcelona CF pięknie dziś wypunktowało Gironę.
1
Laboga zaraz się spuści z tych emocji przy kibicowaniu Gironie...
1
Już nie mogę słuchać tego Labogi już...
8
Czy do kurw$ nędzy ktoś w końcu uderzy z dystansu?
0
@barteggg08 i jeszcze kartkę zbiera. Śmiech na sali... Tak sędziowie z Hiszpanii usprawiedliwiają swoją niekompetencję - zamykając mordę żółtą kartą...
0
@adi7adi8, nie no już jest okej, ale skok Olka przegapiłem. Wkurw mam niesamowity. Rozumiem kontrakty podpisane z reklamodawcami, no ale bez jaj...
5
Brawo sędziowie. Świetna decyzja o obniżeniu rozbiegu. Gratsy.