esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyczuwam porażkę ala Suarez. Jeśli ta kwota to prawda to Mateu nieźle odpłynął... aczkolwiek na pewno wiele zależy również od tego by zwolnić miejsce płac dla innego gracza.
1
Włączyłem 5-ty set i nie żałuję. Świetnie Hubert, no i nutka szczęścia też :)
0
@kapi267, popróbuj różnych wtyczek na przeglądarki internetowe aczkolwiek bez pierdzielenia najlepiej złożyć się z kimś na vpn jeśli szkoda Ci siana.
0
@cold_play, to chyba nie jesteś osobą palącą. Uwierz mi, że nawet te kilka dziennie czasem powoduje wstyd u mnie jak mam potrzebę zapalić w gdzieś towarzystwie. Bardzo niezdrowy i śmierdzący nawyk.
2
@VbamboeB, rzuciłem na 1,5 roku na rzecz vape, lecz wróciłem po jakimś czasie niestety do zwykłych śmierdzieli. Po prostu lubię, szczególnie po posiłku, albo do alko. Nie mam może mega parcia by rzucić bo nie palę dużo, jakieś 4-6 fajek dziennie, ale faktycznie jeśli byłoby coś takiego, by wyrzucić ten nałóg z mojej świadomości to biorę to w ciemno.
0
@jacobFCB, dosłownie szczęścia nie dają, ale pozwalają by żyć godnie i do tego szczęścia zdecydowanie się zbliżyć.
1
@tomek8756, zależy od content'u, który oglądasz. W każdych mediach społecznościowych znajdziesz coś wartościowego dla siebie i jeśli nie są to tylko typowe odmóżdżacze to nie widzę w tym nic złego jeśli faktycznie nie spędzasz w tym wirtualnym świecie każdej wolnej chwili.
0
@Tasde, owszem, ja nie mam z tym problemu, ale ludziksy, którzy nie mają smart tv i dostępu do aplikacji mogą mieć problem ;)
0
Jak na TVP Sport chcą pogodzić transmitowanie czwartkowych meczów w pucharze? Między nimi jest tylko 1h różnicy.
18
Wręcz kilka razy zezłomował.
0
@Szklaner, no właśnie to jest świeże konto, więc to stąd ta przecena? W takim razie mogę w koło macieja zakładać nowe konto i korzystać z tych abstrakcyjnych promocji?
0
@Emhyr, wiem bo jestem tam regularnie, czasem zajmuję się dropshippingiem, a taką sytuację jak dziś widzę po raz pierwszy... Tak jak pisałem wyżej. Pendrive w kształcie credit card za 0,08 pensa i to nie jest odosobniony przypadek. Rozumiem ceny, które są o kilka razy niższe czasem, ale kilkadziesiąt razy niższa zapala mi od razu lampkę.
0
@Emhyr, wszystko fajnie, ale nie jest to odpowiedź na moje pytanie. Takie ceny, o których pisałem są mega podejrzane i zastanawiam się czy to oby ja nie mam czegoś zainfekowanego. Klikniesz kup teraz za 10 pensów, automatycznie podpinasz pod to swoją kartę robiąc przelew i problem gotowy. Stąd moje pytanie czy u Was też takie dziwne anomalie?
0
Czy ktoś z Was przegląda regularnie aliexpr... ecommerce z Chin? Pytanie. Dziś wchodząc tam zauważyłem wiele produktów w dość śmiesznie niskich cenach. Chociażby pendrive w kształcie karty kredytowej za... 0,08 funta. I nie jest to odosobniony przypadek. Coś mi tu nie gra.
0
@Worny, co za k...
0
@KlonaZepan, nie ta pozycja. Potrzebujemy napastnika w zamian, a nie prawego obrońcę ;)
1
@Deviler, kibice Arsenalu również mieli dość Auby.
1
@Worny, i Araujo z bananem :D
4
@Deviler, a wolisz Depay'a w takiej formie?
4
Ale ta interwencja MAtS'a po strzale Rodrygo. Coś fenomenalnego!
6
Let's play.
24
To smakuje prawie tak dobrze jak 3:0. Matko... Jak ja za tym tęskniłem.
https://x.com/_i27M/status/1614723636811923456
0
@truqsi, Balde musi być teraz priorytetem priorytetów, żeby nam przypadkiem gdzieś nie odfrunął...
9
Podsumowanie meczu:
MAtS- TOP
Araujo- TOP
Kounde- TOP
Christensen- TOP
Balde- KOT
Gavi- KOT
Pedri- TOP
Frankie- KOT
Busi- TOP
Ous- TOP
Lewy- TOP
0
@an_di, nie powinna co?
2
Póki co jesteśmy zdecydowanie lepsi, ale za wszelką cenę musimy unikać podłączenia Realu do prądu bo wracać z zaświatów to Oni potrafią najlepiej na świecie. Tffffuu! Wypluć te słowa. Jedziemy z Nimi w drugiej połowie!
1
Real standardowo pokazuje swoją siłę i pewność siebie ujawniając skład dużo wcześniej. U nas niestety czasem brakuje tych cojones i pewności siebie, pokazać że nie mamy nic do ukrycia.
0
@VegetaPolska, jak można się przejmować, że ktoś się odezwał 3h później :D
Bardzo ważne w tych klockach jest cierpliwość i brak marudzenia ;)
0
@AlexDark00, pytanie czy odnajdzie się w naszym graniu. Gość raczej bardzie nadaje się do futbolu bezpośredniego niż do tikitaki męczybuły, choć mogę się mylić.
2
@panczo, chyba zbyt mało kontrowersyjnie. Loża LaBambowych Szyderców staje się coraz bardziej wymagająca ;)