0

@Janas11224, hahhaa. That's fuckin6 it bro! Niby ziomek mógł się pomylić, ale chyba nie zostanie mu to tutaj wybaczone :D

0

Mąka ze świerszczy dopuszczona przez Komisję Europejską. Produkt wchodzi na sklepowe półki. [Noizz.pl]

0

@Essos, Myślisz, że zawali ten skok? Myślę, że tak.

0

@michal26, to jeszcze opisz T-62 w kilku zdaniach ;)

1

Vini asysta świata klasowa.

0

Bosze... Griezmann.

1

@Emhyr, i ta radość Ousa po bramce. Nigdy wcześniej tak nie celebrował. Jego reakcje przy bramkach w przeszłości były w stylu "kolejny dzień w biurze". Wczoraj widać było w Nim tę eksplozję Barcelonismo.

1

@Lionel_Messi10, po tym jak Ibra zastrzelił lwa na polowaniu, które sam sobie zorganizował straciłem do Niego resztki szacunku.

0

@NeKenI, jaram się w huk, ale muszę podrasować PC bo na średnio-minimalnych mi się nie uśmiecha grać ;/

0

Jak można być za Barcą i nie kibicować dziś Atletico?

0

@Sau_Ron , któryś z tych meczów bodajże będzie sędziował Marciniak.

0

@Rl9k1nG, "todos los goles"

2

Magdzie na prawdę coś przeskoczyło w tym turnieju. Podniosła swój tenis o jakieś kilkaset procent. Mam nadzieję, że utrzyma podobny poziom i będziemy mieli pociechę cieszyć się trofeami już nie tylko Guwniary, ale i też Magdy :)

0

@Janas11224, Czarek Wilk w Hola La Liga miał ciekawą opinię, że to działa jak bańka i wydają znacznie więcej niż zarabiają i w końcu to po prostu jebni3

0

Jeśłi Sabalenka utrzyma swój poziom gry to Magda będzie miała bardzo, bardzo ciężko, ale wiemy, że Białorusince nie trzeba wiele by odcięło Jej prąd.

1

@Jackazz, moim zdaniem Andreas nie wytrzymuje czasem kondycyjnie, ale wpuszczanie Alonso owszem i jest trochę wołaniem się o problemy aczkolwiek nie jestem jednym z wielu naczelnych krytyków tego piłkarza.
@macio_944, przerażające jest tutaj czasem to jak nie wiele potrzeba by zmieniła się narracja co do danego piłkarza.

1

Pamiętam jak tu ktoś miał "ale" do wyprowadzania piłki przez Christensena... Beczka śmiechu. Gość jest crackiem.

0

@tbas, na moje oko problem z "2" albo "4".

0

@Vernon_Roche, przykre, ale dużo w tym prawdy.

0

@MarcelNJ11, ten zwód przynosi korzyść na dobrej dynamice. Fati ostatnio pokazuje jej bardzo mało.

1

@VbamboeB, ja byłem trochę obsrany już w 70 minucie bo wiedziałem, że zaraz będzie trzeba zmieniać, no i... miałem rację, zaczęły się schody...

6

Chyba nie ma innej drużyny na świecie, która potrafi sobie tak skomplikować życie na własne życzenie... Kilka razy zawał pod koniec.

1

Chyba nigdy nie widziałem takiej radości Ousmane po strzelonej bramce. Brawo Komar!

2

Ależ rzuciłem inwektywą teraz bo myślałem, że żółtko dla Sergio...

2

Kartek zapomniał frajer... Chyba dlatego, że to był rewanż teraz na lewym...

0

@Encore, a zobacz na te drugie pół, które wyjdzie na boisko. Wciąż mają kim straszyć aczkolwiek liczę oczywiście na zwycięstwo naszych podopiecznych.

0

@draxidox, tactical.

0

Polemika a propos agresji Gaviego na TVP Sport, czy oby to nie jest brutalne... Jebł3m.

3

@Culers, @Bartula, @LukaszFan, do wszystkich Was cwaniaczki. Kolega @Jonyx miał prawo być zamotany bo jeszcze kilka dni temu, jak i wczoraj godzina tego meczu (flashscore) widniała jako 20:00; a kolejny mecz dzisiejszy o 21:00.

3

@Pewex, chopocku porwałeś się z szabelką na świętość. My, wyznawcy Gothica nie przyznamy Ci racji, choćbyś ją miał :D

- O bogowie, walka.
- Żadna walka.

No rozjeb@ło mnie to :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?