esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB, to dla nas znakomita wiadomość.
30
Karol Strasburger by się nie powstydził.
https://x.com/sernique_/status/1617495823901773824
10
Ktoś tam na górze czuwa nad nim zdecydowanie.
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1617427531497340929
0
@MarcelNJ11, nie wiem ;)
4
Już jadą.
0
@Kondziubarca, luzik :D
0
@Kondziubarca, ale, że do mnie pijesz? Bo nie wiem czy mam się czuć obrażony :D
8
No, no, szykowało nam się kolejne Księstwo Polsko-Litewskie.
0
Czy tylko ja zastanawiam się czemu wszyscy dziennikarze są tak pewni awansu do przyszłego Euro? Przecież nasze ostatnie mecze z Albanią wyglądały co najmniej średnio. Ów właśnie potrafili nas zdominować w naszej twierdzy na Narodowym i klepali nas jak młodych. Koniec końców wygraliśmy ten mecz dość wysoko, ale nie jest powiedziane, że szczęście znowu się do nas uśmiechnie. Jesteśmy teraz też w momencie kolejnej roszady na poziomie selekcjonera, więc ja bym się grubo zastanowił by lekceważyć Albańczyków...
0
@LewoSkrzydlowy11, zabronisz mi mieć własne zdanie? Nawet jeśli tak, to mam to głęboko w czterech literach ;)
0
@LewoSkrzydlowy11, gościu skończ. Nie chcę po prostu wymawiać poprawnej nazwy tych zwyrodnialców. Jak dla mnie ten naród powinien nie istnieć.
0
@adi7adi8, wydaje mi się, że zależy od turnieju, który jest rozgrywany i jakie zasady w nim panują. Mogę postawić tezę gdzie widziałem na ów flashscore również mecze kiedy przy putlerowych nie było żadnej flagi.
0
@michal26, na pewno nie śledzę jak Ty, ale jedno rzuca mi się w oczy. Wszystko (dostawy broni, amunicji i ciężkiego sprzęty) to na razie plany i tylko plany. Czy te dni kiedy to wszystko musi przejść te pierdołowate procedury nie mogą zaważyć na końcowym niepowodzeniu UA?
0
Jakim ciulem tego pana Karen Chaczanow pokazują na flashscore z Putlerową flagą?
Tak samo panią Aleksandrową? A kysz z marami nieczystymi.
0
@Dzemik55, wyczuwam trolling i chęć trafienia do gorących.
1
@Encore, chyba nie. Arajuo raz na jakiś czas też tak złomuje rywali. Choć nie będąc obiektywnym oczywiście ja z gwizdkiem w ręku w momencie wapno dla Łodzi.
0
@magister97r, nie znałem go kiedyś, ale faktycznie spoko gość.
1
@macio_944, :-D
0
@Saviola88, skąd ta Wasz wiara w NATO... Historia Was nie uczy? Umiesz liczyć? Licz na siebie.
0
@abram3k, która drużyna gra u siebie? Ta, która zostanie wylosowana jako pierwsza z pary?
0
@Emhyr, przydomek naszych odwiecznych rywali. Los Factos.
1
Kessie is back moi drodzy.
0
Jestem ciekaw ilu tutaj jest antimadritistów z krwi i kości, którzy zamiast naszego meczu oglądają Real :D
0
Ansu is back moi drodzy.
0
@Emhyr, Ty to jak coś napiszesz :D
0
Pique and jar of jam gate. Let's start the game :D
1
@adi7adi8, to się chyba nazywa super tiebreak.
19
Trudno się nie zgodzić...
0
Na jakim kanale leciał mecz Superpucharu Włoch?
4
Nie wiem czy było, ale śmiechłem.