0

@KrwawiaceoczyVEB, to dla nas znakomita wiadomość.

30

Karol Strasburger by się nie powstydził.

https://x.com/sernique_/status/1617495823901773824

10

Ktoś tam na górze czuwa nad nim zdecydowanie.

https://x.com/swiat_kolpakow/status/1617427531497340929

0

@MarcelNJ11, nie wiem ;)

4

Już jadą.



0

@Kondziubarca, luzik :D

0

@Kondziubarca, ale, że do mnie pijesz? Bo nie wiem czy mam się czuć obrażony :D

8

No, no, szykowało nam się kolejne Księstwo Polsko-Litewskie.


0

Czy tylko ja zastanawiam się czemu wszyscy dziennikarze są tak pewni awansu do przyszłego Euro? Przecież nasze ostatnie mecze z Albanią wyglądały co najmniej średnio. Ów właśnie potrafili nas zdominować w naszej twierdzy na Narodowym i klepali nas jak młodych. Koniec końców wygraliśmy ten mecz dość wysoko, ale nie jest powiedziane, że szczęście znowu się do nas uśmiechnie. Jesteśmy teraz też w momencie kolejnej roszady na poziomie selekcjonera, więc ja bym się grubo zastanowił by lekceważyć Albańczyków...

0

@LewoSkrzydlowy11, zabronisz mi mieć własne zdanie? Nawet jeśli tak, to mam to głęboko w czterech literach ;)

0

@LewoSkrzydlowy11, gościu skończ. Nie chcę po prostu wymawiać poprawnej nazwy tych zwyrodnialców. Jak dla mnie ten naród powinien nie istnieć.

0

@adi7adi8, wydaje mi się, że zależy od turnieju, który jest rozgrywany i jakie zasady w nim panują. Mogę postawić tezę gdzie widziałem na ów flashscore również mecze kiedy przy putlerowych nie było żadnej flagi.

0

@michal26, na pewno nie śledzę jak Ty, ale jedno rzuca mi się w oczy. Wszystko (dostawy broni, amunicji i ciężkiego sprzęty) to na razie plany i tylko plany. Czy te dni kiedy to wszystko musi przejść te pierdołowate procedury nie mogą zaważyć na końcowym niepowodzeniu UA?

0

Jakim ciulem tego pana Karen Chaczanow pokazują na flashscore z Putlerową flagą?
Tak samo panią Aleksandrową? A kysz z marami nieczystymi.

0

@Dzemik55, wyczuwam trolling i chęć trafienia do gorących.

1

@Encore, chyba nie. Arajuo raz na jakiś czas też tak złomuje rywali. Choć nie będąc obiektywnym oczywiście ja z gwizdkiem w ręku w momencie wapno dla Łodzi.

0

@magister97r, nie znałem go kiedyś, ale faktycznie spoko gość.

1

@macio_944, :-D

0

@Saviola88, skąd ta Wasz wiara w NATO... Historia Was nie uczy? Umiesz liczyć? Licz na siebie.

0

@abram3k, która drużyna gra u siebie? Ta, która zostanie wylosowana jako pierwsza z pary?

0

@Emhyr, przydomek naszych odwiecznych rywali. Los Factos.

1

Kessie is back moi drodzy.

0

Jestem ciekaw ilu tutaj jest antimadritistów z krwi i kości, którzy zamiast naszego meczu oglądają Real :D

0

Ansu is back moi drodzy.

0

@Emhyr, Ty to jak coś napiszesz :D

0

Pique and jar of jam gate. Let's start the game :D

1

@adi7adi8, to się chyba nazywa super tiebreak.

19

Trudno się nie zgodzić...


0

Na jakim kanale leciał mecz Superpucharu Włoch?

4

Nie wiem czy było, ale śmiechłem.



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?