esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie, jebla, piździec.
1
@Emhyr, w zespole Maroka nie grał zbyt wiele bo chopok nie dojeżdża taktycznie. Odejście, drybling, pojedynek 1vs1 jak najbardziej, ale w zespole z Afryki nie byłby częścią całej układanki, ten puzzel tam nie pasował, choć akurat wczoraj wszedł na boisko zdecydowanie za późno kiedy tę całą układankę szlag trafił już wcześniej.
4
@Kessie, uwielbiam takich ludzi, którzy mają tak nayebane w głowie.
0
@Emhyr, Napoli mając aspiracje mistrzowskie musi mieć szeroką kadrę, a szczerze wierzę w Beresia, że to jest Jego moment by zrobić krok na przód aczkolwiek Twoją narrację też rozumiem.
2
@Emhyr, no bez jaj. Nie ma co tego porównywać. Ja tam wierzę w to, że Bartek będzie otrzymywał szanse nie tylko od święta.
22
https://x.com/VIPMaxwell/status/1603133888209059841
Zonk.
13
Śmieszek znowu wraca z kolejną produkcją. Całkiem nieźle mu to idzie.
0
@tristan87, trafiłem jakieś kilkadziesiąt minut temu ;)
0
@Pedri16Future, "Łukaaaaaaaaaaaaaaaaaaasz Piiiiszczeeeeeeek."
1
Griezmann dziś zawodnikiem meczu według mnie. I oczywiście Kounde po raz kolejny wybija piłkę z lini bramkowej. Co gość ma czutkę do tego to sztos.
1
@Emhyr, Alvarez, Ghakpo, Juranovic, Gvardiol.
0
@LS, zwykła i atmosfera stadionu jak najbardziej, z kamery taktycznej widzę po raz pierwszy. No chyba, że było to gdzieś na samym dole i nie miałem potrzeby scrollowania. Dziś w transmisjach pojawiło się trzecie od góry, stąd zwróciłem na to uwagę.
0
@LS, pierwszy raz dziś widzę taką dostępność, a oglądam każdy mecz online.
1
Dziś mecz Francja-Maroko będzie można obejrzeć z kamery taktycznej (TVP Sport onilne).
0
@Ksavix, dobry trolling.
3
@macio_944, tak, oby. I ten ich nudny futbol...
1
@Siro, "oh my word". Ciaaarrry.
0
@NeKenI, wczuj się w fabułę i w zadania poboczne. Gra jest genialna.
0
@Tridente2015, chyba idealny do roli antagonisty.
2
Ale wywiad z Leo po meczu równie wielki co Jego występ. Nie dość, że genialny piłkarz to jeszcze świetny mówca.
3
Ake kryjący Leo? Siatka, gol.
Gvardiol kryjący Leo? Siatka, gol.
Factos.
0
@MarioVeB!, Roki na ławce. Wchodzi jako zadaniowiec.
0
@Tridente2015, a Voldi?
1
@IronSanHybrid, kradnę ;)
Ed.
Słoneczko też świeci coraz to jaśniej :)
Oby w niedzielę nastąpił wybuch Supernovej w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)
0
The Best. Goat. There is only one. Leo Messi.
3
@DonCarletto, miałem kiedyś znajomą, która była najbardziej uśmiechniętą i rozpromienioną kobietą jaką chyba poznałem, kochająca matka i żona. Popełniła samobójstwo. Depresji często po kimś nie widać po prostu...
0
@Sulimo, ależ absolutnie nie wrzucam. Mega doceniam występ Chorwatów na tym mundialu i ubolewam, że trafili na ekipę Leo aczkolwiek jak widać w każdej drużynie znajdzie się jakiś "rodzynek".
0
@marcin62, co znów?
5
Tęskni za kamratami.
1
@Emhyr, interpunkcja Rysiu ;D