1

@Kessie, jebla, piździec.

1

@Emhyr, w zespole Maroka nie grał zbyt wiele bo chopok nie dojeżdża taktycznie. Odejście, drybling, pojedynek 1vs1 jak najbardziej, ale w zespole z Afryki nie byłby częścią całej układanki, ten puzzel tam nie pasował, choć akurat wczoraj wszedł na boisko zdecydowanie za późno kiedy tę całą układankę szlag trafił już wcześniej.

4

@Kessie, uwielbiam takich ludzi, którzy mają tak nayebane w głowie.

0

@Emhyr, Napoli mając aspiracje mistrzowskie musi mieć szeroką kadrę, a szczerze wierzę w Beresia, że to jest Jego moment by zrobić krok na przód aczkolwiek Twoją narrację też rozumiem.

2

@Emhyr, no bez jaj. Nie ma co tego porównywać. Ja tam wierzę w to, że Bartek będzie otrzymywał szanse nie tylko od święta.

13



Śmieszek znowu wraca z kolejną produkcją. Całkiem nieźle mu to idzie.

0

@tristan87, trafiłem jakieś kilkadziesiąt minut temu ;)

0

@Pedri16Future, "Łukaaaaaaaaaaaaaaaaaaasz Piiiiszczeeeeeeek."

1

Griezmann dziś zawodnikiem meczu według mnie. I oczywiście Kounde po raz kolejny wybija piłkę z lini bramkowej. Co gość ma czutkę do tego to sztos.

1

@Emhyr, Alvarez, Ghakpo, Juranovic, Gvardiol.

0

@LS, zwykła i atmosfera stadionu jak najbardziej, z kamery taktycznej widzę po raz pierwszy. No chyba, że było to gdzieś na samym dole i nie miałem potrzeby scrollowania. Dziś w transmisjach pojawiło się trzecie od góry, stąd zwróciłem na to uwagę.

0

@LS, pierwszy raz dziś widzę taką dostępność, a oglądam każdy mecz online.

1

Dziś mecz Francja-Maroko będzie można obejrzeć z kamery taktycznej (TVP Sport onilne).

0

@Ksavix, dobry trolling.

3

@macio_944, tak, oby. I ten ich nudny futbol...

1

@Siro, "oh my word". Ciaaarrry.

0

@NeKenI, wczuj się w fabułę i w zadania poboczne. Gra jest genialna.

0

@Tridente2015, chyba idealny do roli antagonisty.

2

Ale wywiad z Leo po meczu równie wielki co Jego występ. Nie dość, że genialny piłkarz to jeszcze świetny mówca.

3

Ake kryjący Leo? Siatka, gol.
Gvardiol kryjący Leo? Siatka, gol.
Factos.

0

@MarioVeB!, Roki na ławce. Wchodzi jako zadaniowiec.

0

@Tridente2015, a Voldi?

1

@IronSanHybrid, kradnę ;)
Ed.
Słoneczko też świeci coraz to jaśniej :)
Oby w niedzielę nastąpił wybuch Supernovej w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

0

The Best. Goat. There is only one. Leo Messi.

3

@DonCarletto, miałem kiedyś znajomą, która była najbardziej uśmiechniętą i rozpromienioną kobietą jaką chyba poznałem, kochająca matka i żona. Popełniła samobójstwo. Depresji często po kimś nie widać po prostu...

0

@Sulimo, ależ absolutnie nie wrzucam. Mega doceniam występ Chorwatów na tym mundialu i ubolewam, że trafili na ekipę Leo aczkolwiek jak widać w każdej drużynie znajdzie się jakiś "rodzynek".

0

@marcin62, co znów?

5



Tęskni za kamratami.

1

@Emhyr, interpunkcja Rysiu ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?