0

@Rastafarnianin, wszystko fajnie, ale jednak cena paliwa w Polsce w zeszłym roku była chyba jedna z niższych w Europie. Nie jestem wyborcą pisu, ale chciałbym zaprosić do dyskusji kogoś, kto mi może bardziej rozjaśnić ten temat merytorycznie ;)

0

@Faro, polecam strukturyzowaną. Tzw. woda "żywa" najpierw poddana gotowaniu a potem zamrożeniu. Poszukaj w necie więcej szczegółów.

0

@Bobo25, podłączam się.

0

@DonMatteo901, obejrzyj tę sytuację na żywo. Nie było wcale tak prosto strzelić.

1

Lahozowi mam ochotę przy..erdolić...

0

Jego brak to będzie jak rzucenie na głęboką wodę kiedy np Frankie dozna kontuzji (tfuu! Odpukać) lecz wydaje mi się, że to już ten czas bo im później się to dokona tym później złapiemy automatyzmy z innym, bardziej mobilnym mam nadzieję DM'em.

2

Jeżeli ktoś z Was ma ciulowy poniedziałkowy start tygodnia to polecam korespondencje Dominika Piechoty z Buenos Aires. Dawka uśmiechu i pozytywnej energii gwarantowane :)

1

Kiedy do Kanału Sportowego dzwoni wieloletni kibic Realu i szczerze płacze ze szczęścia bo Leo wreszcie zdobył tytuł MŚ. Chyba nic lepszego już dziś nie usłyszę.

0

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie jest to wyjątkowy dzień w moim kibicowskim życiu. Klęcząc zwycięsko przed tv zalany łzami radości. Uczucie totalnie nie do opisania. Wyjątkowe.

0

Szymon Marciniak i Jego zespół 9/10. Wślizg na Mbappe w drugiej połowie, trafiona piłka, ale został przeorany zdrowo po śródstopiu. Ewidentny faul i żółtko dla Argentyńczyka lecz nie zauważone przez Łysego z Fifa. Reszta meczu perefekcyjnie.

16

Emi Martinez i ta Jego interwencja w ostatnich minutach. Co to jest za przekot!

8

To jest już dla mnie za dużo...

0

Wszyscy wchodzą na raz, bez sensu. Ale tam muszą buzować emocje...

4

To się nie dzieje.

0

@Chaoss, racja. Post pisany w emocjach. Mea culpa.

3

Szkoda Komara, że wędkę dostał, ale trener musi reagować i ma rację.

2

Kocham Was wszystkich.

1

Dziś Julian Alvarez odciśnie swoje piętno na zwycięstwie Argentyny.

0

@RobiS, zgoda lecz lepiej minimalizować ;)

1

@kryhaa, nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zapragnie. Scaloni może nie być przygotowany na to co Francuzi teraz pokażą bez Michała Żyro...

0

@El dominatore, "Who am I, możesz być kim chcesz."

1

@BorzyKrzys, nie możemy się przejmować tym za kogo jesteśmy uważani. Jesteśmy kim jesteśmy, a wrażliwość to cnota u faceta i trzeba o nią dbać i mieć w dupie totalnie zdanie ludzi na których Ci nie zależy :)

1

@RobiS, proponuję wziąć pod mikroskop i zobaczyć jakie "smakołyki" znajdujo się w środku ;)

0

@mint, przyjacielu jeśli to nie trolling to weź spory rozbieg, spójrz na ścianę i wystartuj z całych sił, byle bez hamowania ;)

https://www.fcbarca.com/107792-mundo-deportivo-sergio-busquets-moze-jeszcze-przedluzyc-kontrakt-z-barcelona.html

0

@spacer, codziennie musi ktoś z nas o tym przypomnieć.

3

Moim zdaniem to jest również klarowny sygnał, że nie będzie przedłużał kontraktu z nami i pewnie odejdzie do Stanów. Oby bo ta zmiana na Jego pozycji powinna nastąpić już znacznie wcześniej...

0

@Kessie, królu złoty, niech Ci Bozia w pieniendzach wynagrodzi.

0

Ludziska pomocy! Poszukuję mema z Messim w klapkach i skarpetkach i podpisem, że jest mu w nich wygodnie i ciepło itd. Ratujcie!

1

@Kessie, jebla, piździec.

1

@Emhyr, w zespole Maroka nie grał zbyt wiele bo chopok nie dojeżdża taktycznie. Odejście, drybling, pojedynek 1vs1 jak najbardziej, ale w zespole z Afryki nie byłby częścią całej układanki, ten puzzel tam nie pasował, choć akurat wczoraj wszedł na boisko zdecydowanie za późno kiedy tę całą układankę szlag trafił już wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?