esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetne zmiany Hansiego. Eric z kartką do bazy na dodatek.
0
Ufff. Wreszcie....
0
Drugi gol jest obowiązkiem grając w przewadze. Wynik wciąż na styku.
0
@Traba727, nie. Wygwizdywany był do końca połowy, kiedy miał piłkę. Ciężko było nie słyszeć.
2
Nigdy nie zrozumiem zachowania kibiców w takim momencie. Gwiżdżą czemu teraz? Że zawodnik jest w stanie kontynuować grę, że całe szczęście nic mu nie jest? Dramat.
0
Za dużo indywidualnych błędów. W końcu nie będziemy mieć tyle szczęścia.
0
https://giphy.com/gifs/chelsea-ucl-mrperak-5trh7AO3Yef7WhpJaj
Vaaaamos!
1
Lewus wchodź na karniaczka.
0
@rafal314, Split Fiction było ostatnio chyba na czasie.
1
@July_6_BcN, szkoda, że skaczą o tej samej porze co nasz meczyk. Trzeba będzie pyknąć na dwa ekrany, no ale to nigdy nie to samo oglądanie :(
6
Żeby tradycji stało się zadość, ale dziś wrzucam to przed faktem dokonanym.
3
A Wy, balibyście się?
1
@blakkudium, dziś w Eleven Gol Live ten trener nie dostawał zbyt dobrych recenzji.
3
@jacobFCB, ta nasza społeczność tutaj jest pokręcona, ale jak tylko ktoś ma problemy to łączymy się w jedność i zawsze staramy się pomóc. Pisz tutaj mordo, kiedy tylko najdzie Cię ochota, a graniczy prawie to z pewnością, że zostaniesz wysłuchany, a nie zhejtowany.
0
Czemu jest doliczone tylko 4'? No zaraz chyba spadnę z krzesła. Przecież było mnóstwo przerw.
2
No i tu nie będzie karnego, ale zobaczcie co by było gdyby nie weryfikacja VARu.
3
Mekambe i Kurtuła ciągną ten wózek... Choć trzeba przyznać, że są zdziesionowani przez kontuzje i znowu zgarną 3pkt.
1
Jak można tak nieodpowiedzialnie zachowywać się w polu karnym na takim poziomie. Nie zrozumiem. Zmęczenie to nie wymówka.
1
Alexisie jak ja Cię mordo szanuję za ten mecz.
4
Marcao to już powinien wylecieć w sumie w pierwszej połowie, ale Rodrigo również.
0
Lepsza strata bramki niż strata zawodnika. Marcao ma furę szczęścia.
4
Ło matku! Przecież to jest totalnie chore zagranie.
3
Też jest Waszym hero?
5
@PatrychoO, no i jeszcze regularne obrzydzanie rodzicielstwa, macierzyństwa na onecie. Często ambiwalentnie podchodzę do tematyki teorii spiskowych, no ale czasem za dużo kropek się łączy.
2
Baby shower.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Fenomen.
0
@Criss18Barca, jeden z Japończyków to weźmie imo.
0
Kacper na kiepskie warunki trafił ;/
0
@VegetaPolska, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać ;D