1

Świetne zmiany Hansiego. Eric z kartką do bazy na dodatek.

0

Ufff. Wreszcie....

0

Drugi gol jest obowiązkiem grając w przewadze. Wynik wciąż na styku.

0

@Traba727, nie. Wygwizdywany był do końca połowy, kiedy miał piłkę. Ciężko było nie słyszeć.

2

Nigdy nie zrozumiem zachowania kibiców w takim momencie. Gwiżdżą czemu teraz? Że zawodnik jest w stanie kontynuować grę, że całe szczęście nic mu nie jest? Dramat.

0

Za dużo indywidualnych błędów. W końcu nie będziemy mieć tyle szczęścia.

1

Lewus wchodź na karniaczka.

0

@rafal314, Split Fiction było ostatnio chyba na czasie.

1

@July_6_BcN, szkoda, że skaczą o tej samej porze co nasz meczyk. Trzeba będzie pyknąć na dwa ekrany, no ale to nigdy nie to samo oglądanie :(

6



Żeby tradycji stało się zadość, ale dziś wrzucam to przed faktem dokonanym.

3



A Wy, balibyście się?

1

@blakkudium, dziś w Eleven Gol Live ten trener nie dostawał zbyt dobrych recenzji.

3

@jacobFCB, ta nasza społeczność tutaj jest pokręcona, ale jak tylko ktoś ma problemy to łączymy się w jedność i zawsze staramy się pomóc. Pisz tutaj mordo, kiedy tylko najdzie Cię ochota, a graniczy prawie to z pewnością, że zostaniesz wysłuchany, a nie zhejtowany.

0

Czemu jest doliczone tylko 4'? No zaraz chyba spadnę z krzesła. Przecież było mnóstwo przerw.

2

No i tu nie będzie karnego, ale zobaczcie co by było gdyby nie weryfikacja VARu.

3

Mekambe i Kurtuła ciągną ten wózek... Choć trzeba przyznać, że są zdziesionowani przez kontuzje i znowu zgarną 3pkt.

1

Jak można tak nieodpowiedzialnie zachowywać się w polu karnym na takim poziomie. Nie zrozumiem. Zmęczenie to nie wymówka.

1

Alexisie jak ja Cię mordo szanuję za ten mecz.

4

Marcao to już powinien wylecieć w sumie w pierwszej połowie, ale Rodrigo również.

0

Lepsza strata bramki niż strata zawodnika. Marcao ma furę szczęścia.

4



Ło matku! Przecież to jest totalnie chore zagranie.

3



Też jest Waszym hero?

5

@PatrychoO, no i jeszcze regularne obrzydzanie rodzicielstwa, macierzyństwa na onecie. Często ambiwalentnie podchodzę do tematyki teorii spiskowych, no ale czasem za dużo kropek się łączy.

2



Baby shower.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11



Fenomen.

0

@Criss18Barca, jeden z Japończyków to weźmie imo.

0

Kacper na kiepskie warunki trafił ;/

0

@VegetaPolska, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?