0

Jeszcze troszkę. Wytrzymaj Wrocław!!!!

0

@FcPortoFan1999 Jestem bardzo ciekawy tego spotkania. Czuje, żę Papszun nie wypuści takiej szansy.

0

@FcPortoFan1999Tak w Poniedziałek stanie przed szansa

1

No jesli wynik we Wrocławiu sie utrzyma to jutro Raków stanie przed ogromna szansa odskoczyć czołówce na 4 i 6 pkt.

3

@zadafcb No i mamy w Bostonie poważnego WR.
Tylko pytanie czy On jeszcze wzniesie się na wyżyny? zerwane wiązadła krzyżowe to poważna kontuzja.

/photo/1

3

I jak tu szanować Elementa? no nie da się choć człowiek się stara i próbuje. No nie da się. No nie da.

0

@FcPortoFan1999 Wiesz co? ja nie będę zdziwony jeśli w przyszłym sezonie Legii zabraknie w Ełropie. Tu jest tyle sprzątania, że głowa mała. Szrotu jest pod sufit i coś z tym trzeba zrobić. To raz a dwa jeśli przyjdzie nowy trener to z miejsca zostanie wrzucony na potężna minę bo tym szrotem trzeba jakoś grać, wypromować i sprzedać. Legię czeka bardzo ciężki okres.

0

@FcPortoFan1999 Uważam, że w Legii jest za duży bałagan i Feio sobie z tym nie poradzi. Co z reszta widać jak My gramy z Radomiakami, Mielcami czy Motorem. Jedna wielka kopanina. I jeszcze się nie zdziwię jak PP przegramy.

0

@FcPortoFan1999 To znaczy moim zdaniem Feio i tak poleci po sezonie. Nawet jeśli wygra PP to wszystko wskazuje na to, że nie będzie trenerem w przyszłym sezonie. Widziałem informacje, że Żewłakow ma rozmawiać z Vukoviciem. Podobno Maciek Skorża ma ogromne problemy w Japonii może Legia będzie próbować go ściagnać do StoLicy.

0

@Hosh Dla Nas lIga skończyła się na Motorze, Radomiaku czy Koronie. Teraz tylko dograć Ligę i tyle. LK dobrze się pokazać i wszystkie siły na PP.

0

@takisobiektos No niby tak, ale każdy zespół ma problemy. Jak patrzę na Miśki to nie widzę tam takiego mistrzowskiego charakteru. Jeśli ktoś by Was zapytał kto się będzie bił o tytuł to nikt o Miśkach by nawet nie pomyślał. I to jest najlepsza ocena tej drużyny. Tak mi się wydaje. Bo potencjał jest ogromny tylko problem od dłuższego czasu jest taki, że Oni nie graja na miare potencjału.

0

@takisobiektos Tak sobie myślę, że to wisiało w powietrzu. Jenkins jest tam już 6 lat i nie widać progresu w tej drużynie. Masz takich grajków jak Ja, Bane, Jackson wcześniej Marcus Smart teraz ten wysoki Edey i Miski wyglądają jak zbieranina grajków. W obronie ten zespół wyglada bardzo przecietnie, praktycznie każdy mecz z Topem i dostaja w pape. Szokuje jednak czas tej decyzji bo PO zbliżaja się wielkimi krokami.

2

@takisobiektos @kamil295 Bulls po raz drugi w tym sezonie ograli Lejkersów. Kurcze w Chicago rodzi się coś fajnego.

1

@zadafcb Pięknie wchodzimy w sezon. ❤❤❤
I ten młodziutki Campbell pięknie się pokazał. Zdobył 1 bazę i rodzinka na trybunach oszalała ;D

1

Słodkich snów Texasie
Boston to bierze ;D
@zadafcb

4

@Lordzi
Najman? Miałes chłopie złoty róg. Miałeś w tej naszej ukochanej Barcelonie wszystko. I to wszystko zmarnowałeś.

26

@wpwelement
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

0

@NeroTFP1 No to teraz powrót na Łazienkowska Fabiańskiego i Bereszyńskiego i zaczynamy walke o tytuł.

0

@Jakchcesz Jest jeszcze ponad 9% niezdecydowanych i na moje niewprawione oko to jednak sporo. Może właśnie warto pochylić sie nad ta grupa i zachęcić do oddania głosu na Sławka. ;)
Tylko pytanie jest takie czy Sławka interesuje ten niezdecydowany elektorat?

35

Dyscyplina jest najważniejsza. I to mi się bardzo podoba u Flika. Nie ma świętych krów. Regulamin drużyny jest dla wszystkich taki sam bez żadnych wyjatków.
Brawo Flik.

1

Komentarz usunięty

0

@Azi No właśnie i teraz dyskutujemy sobie o Sławku i muszę każdemu z osobna pisać dokładnie taki sam komentarz. No jest to mega uciażliwe.
I teraz skpiowałem odpowiedż z @July, żeby Tobie odpisać ;D

2

@July_6_BcN No właśnie i teraz dyskutujemy sobie o Sławku i muszę każdemu z osobna pisać dokładnie taki sam komentarz. No jest to mega uciażliwe.

0

Słuchajcie nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ale odpowiadając na komentarz nie mogę oznaczyć kilku osób. I żeby odpowiedzieć wszystkim zainteresowanym muszę pisać oddzielne komentarze.
@Moderacja o co tu chodzi? co już zepsuliście?

2

@arasz1819 Kiedyś taka moda była na Kukiza nie wiem czy pamiętacie.

2

@takisobiektos No jest potężnym KOKSEM.
Powiem szczerze, że chyba nigdy nie widziałem takiego grajka szczególnie wysokiego z pozycji nr 5, który gra w ten sposób. Rozgrywa, asystuje, rzuca tróje, demoluje pomalowane. MVP.

1

@July_6_BcN No jestem bardzo ciekawy jak to wpłynie na poparcie.

1

@tbas No jestem bardzo ciekawy jak to wpłynie na poparcie.

2

Po ostatnim wywiadzie Sławka jedno jest pewne. Kobiety nie zagłosują na przedstawiciela Konfederacji a na pewno większość kobiet. I teraz tak się zastanawiam czy to był dobry ruch? zwłaszcza, że jest realna szansa dogonić (a kto wie czy przy odpowiednich wiatrach przeskoczyć) kandydata bezpartyjnego wspieranego przez pis Doktura Nawrockiego o pseudonimie artystycznym Batyr.
Sławomirze, Sławku, Sławciu Ty nie kandydujesz na Premiera tylko Prezydenta wszystkich Polaków.

0

@lucca87 Problem jest taki, że On nie chce odejść. Dobry kontrakt, fajne miejsce do życia. Po co miałby z tego rezygnować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?