fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb @kamil295 Commanders wracaja do gry ;)
0
@michal26 @ali3gator Ironia.
1
NIe ma Lewego i od razu więcej strzelamy. Przypadek?
1
@Comentateiro Choroba nie wybiera. Nie ma znaczenia czy to dorosły czy dziecko, czarne, białe, żółte czy zielone. Dzisiaj te wszystkie szczekacze ujadają, ale gdy przyjdzie choroba i zacznie się bieganie po szpitalach to właśnie w dużej mierze sprzęt Jurka i wszystkich biorących udział - ratuje życie.
5
WOŚP
Stan konta na godzinkę 11-45:
45 mln 586 tyś
SIEMa i Lecimy!!!
1
Mark Cuban załamany. Boston łatwo.
Klay Thomson myślałem, że gość takiego formatu będzie grał pierwsze skrzypce pod nieobecność Doncicia niestety to jest ciało obce w drużynie Mavs.
0
@messi33 Bardzo dobrze.
0
@FcPortoFan1999 No faktycznie choć powiem Ci szczerze, że trzymałem kciuki za Pacers właśnie. ;)
0
@FcPortoFan1999 aj żle spojrzałem ;D i mecz Eagles dopiero jutro także oglądam meczyk Wilki - Nuggets ;D
1
@FcPortoFan1999 @Comentateiro No niestety dzisiaj na główne danie wjeżdza pojedynek Eagles vs Commanders. Czyli starcie o awans do Super Bowl. Choć zerknę sobie co się tam dzieje i czy Joker znowu zdemoluje rywali ;)
2
Jazda City!!!!
Dawaj Pepciu po zwycięstwo. Jego wysokość Haaland.
0
Brawo RB Lipsk!!!
0
@Popitek12 TaK.
7
@comtedurgell Od kilku lat nic nie obstawiam i jest mi z tym dobrze. Polecam. ;)
0
@Jakchcesz No dobra a teraz poważnie. Napisałeś to dla zgrywy czy faktycznie masz tak, że patrzysz na wszystko i wszystkich z pogarda? dlaczego? taki sposób bycia?
1
@adamek20151 @GigiAmoroso @July_6_BcN
Eh... kiedyś to były filmy nie to co teraz.
15
"Kargul podejdż no do płota,
a na co?
Podejdz jak i ja podchodzę."
0
@Luciano99 ale może właśnie araujo nalegał na taki zapis tak jak napisałem wyżej, po kontuzji Inigo Barcelona nie ma nic do powiedzenia i musiała się zgodzić na te warunki bo potrzebujemy obrońcy na już. My nie mamy silnych kart aby takie tematy rozgrywać i araujo o tym doskonale wie. Zgadzam się, że to słabe rozwiązanie ale stoimy pod ściana.
0
@Luciano99 a jakie mamy wyjście? To klub stoi pod murem i musi dać to co chce araujo.
3
@Luciano99 No tak ale jest druga strona medalu. araujo to szklanka i powiedzmy będzie grał 1/4 spotkań za bardzo dobry hajs więc jest to jakaś alternatywa aby mówiąc brzydko pozbyć się go. Może On sam kiedyś postanowi odejść więc uważam, że Wilk syty i owca cała.
1
@MesQueUnClub96 To proste Imię alicja piękne i wybierane dość rzadko co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość tego imienia.
45
@MOLESTA Lepsze to niż Brajanek, Majkelek czy Denisek.
1
@ketrab321 Moim zdaniem tu nie ma znaczenia czy się odbuduje czy nie bo po sezonie i tak go z Nami nie będzie. Wróci Marek zostanie Penia a Wojtek na szluga.
1
@Mitch_Atleta Jestem pewien, że losy II WŚ skończyłyby się dokładnie tak samo. Czyli w końcowym efekcie hitler zostałby pokonany. Cięzko jest walczyć na tak dużym terenie w tak długim czasie. To raz a dwa historia pokazuje, że tyrania jednego obłąkanego szaleńca zawsze przegrywa.
Co do Polski to pewnie nie zostałaby zniszczona, ale jako naród zostalibyśmy upodleni. hitler wykorzystywałby Polski naród do zbrodni.
1
@norbi77 Coś czuje, że wrzutki wylosują kogoś mocnego i sie skończy ich szczęście. ;)
0
@Aragorn33 Przecież jesteśmy największym partnerem handlowym Niemiec więc te relacje powinny być jak najlepsze. I to powinien być priorytet dla nowego Kanclerza.
1
@wojopancer 5-2 nad wrzutkami i szalona radość piłkarzy/sztabu i Samba w wykonaniu grubego Laporty.
0
Może jeszcze ta Kasia wróci.
0
Szykuje się kolejna kompromitacja wrzutek. To już taka tradycja. I fajnie ;D
0
Nie znam się za bardzo, ale Keys dzisiaj świetnie rozegrała Igę i zasłużyła na finał. Wielkie Brawa.