fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mateusz19191010 Dlaczego miałby stracić szacunek? przecież w koszulce Barcelony nie raz udowadniał, że gra na 200% z sercem dla tego klubu. I to się pewnie nigdy nie zmieni. Ja go mega szanuje. Przyszedł czas, że szuka Nowych wyzwań i należy to uszanować. Czy Pep jako piłkarz odchodzący z Barcelony do Włoch również tracił szacunek? no nie. Taka podjał decyzję i należy to uszanować.
Ode mnie wielkie podziękowania dla araujo i niech mu się wiedzie.
0
@Gall Zgadzam się z tym co napisałeś, ale bardziej chodzi mi o to, że cała kariera przed Penia i pewnie to chce Flik wykorzystać. ;)
1
@LOPEZ16 Penia jest młody i może jeszcze się rozwinać a Wojtek to zwykły Emerytowany palacz który jest już za górka. To raz a dwa Wojtek przyszedł do Barcelony jako zmiennik a nie bramkarz z potencjałem na nr 1. Bo wszyscy wiemy, że jak Marek wróci to Wojtek będzie tylko mu podawał ręcznik. Dlatego Flik stawia na Penie bo jest/może być "przyszłością" Barcelony i chce go rozwijać. Tak to widzę.
0
@NeroTFP1
- Niebo jest „niebiańską Jerozolimą”. Jest to „miasto” o różnorodnych pałacach, ogrodach. Panuje tam szczęśliwość, pokój i harmonia, miłość jakiej nigdy nie zaznaliście nawet w ułamku będac na Ziemi.
Święta i Błogosłowiona Katarzyna Emmerich.
To na podstawie Jej objawień powstał film "Pasja" w reż. Mela Gibsona.
0
Tymczasem widzę w mediach informację jakoby arsenal był zainteresowany ściągnięciem do siebie Nico Williamsa. Klauzula wykupu 60 mln Ojro.
7
Szwagry xD
Psy szczekajom, karawana ze Szwagrami jedzie dalej. ;)
0
arturo Vidal pozdrawia wrzutki ;D
9
Luisito ❤❤❤
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brawo Packers!!!!
Eagles są jak najbardziej do ogrania.
No i robi Nam się meczyk ;D
3
@zadafcb Oczywiście sama inicjatywa pokazywania najlepszej Ligi świata z najlepszymi zawodnikami jest super i oby więcej tego typu imprez transmitowanych przez Polska Tv.
3
@zadafcb Nie wiem jak Ty i reszta chłopaków, ale ja za Chiny nie potrafię ogladać NFL, NBa, MLB czy NHL z Polskim komentarzem. No po prostu nie potrafię. Brakuje mi tych emocji jakie sa w komentarzu amerykanów. Oni tym żyja i ja to kupuje w ciemno. To jest zupełnie inny poziom emocji. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mistrzu888 Zgadzam się no jest progres tylko w PO trzeba coś pokazać jakoś się zaprezentować a tu kurcze była jedna wielka klapa. No w mediach wszyscy się śmieja z tego co Chargers pokazali a dodam tylko, że przed meczem z mocno osłabionymi Texans eksperci w miażdżącej przewadze stawali właśnie na awans gości.
1
@Mistrzu888 Gorzej być nie może. Jestem ciekawy co Vrabel zrobi a jest co zmieniać.
@zadafcb Słuchałem podcastów fachowców w Uesej i padły tam takie argumenty, że Vrabel to były zawodnik Patriots i że zna struktury. Może to był klucz. No nic czekamy co się wydarzy. ;)
1
@zadafcb aj tam człowiek tylko się zdenerwował ;D
1
@Dari0G aj tam wkurwi... łem się tylko i dlatego. ;)
To ostatnia aktualizacja. ;)
4
Dobra po meczu. Nie da się patrzeć na te dziady z Chargers. Zbieranina Januszy.
3
Może i Chargers w ataku grają srakę ale za to w obronie również grają srakę.
Jakim cudem ten zespół zrobił taki bilans w regularnym?
Herbertowi już psycha siadła ale placek niesamowity. Każdy snap to jest sraka w majtkach u Herberta.
7
CJ Stroud to jest kawał grajka. Taka piłkę rzucić pod presja kurcze - Brawo.
5
Półfinał rozgrywek akademickich w footballu amerykańskim i pojedynek Ohio State (czerwoni) vs Texas (biali)
Na zegarze 2 minuty i 29 sekund do końca meczu. Ohio prowadzi 21-14.
W Red Zone ekipa Texas która MUSI zdobyć przyłożenie aby marzyć o zwycięstwie. 4 próba i graja agresywnie.
Na piłce Quinn Ewers rozgląda się, szuka, szuka i....
Jack Sawyer biegnie z piłka ponad 80 yardów. Słodkich snów Texasie ;D
Oj Panie Ewers ten Fumble będzie się śnił po nocach ;D
1
@Aragorn33 El jarek z bananem i leszczem próbują schakować La Bomble ;D
0
@ronni37 Vikings śmierdzą. ;D
To znaczy moim zdaniem zespół niezły, ale mocno się ślizgają. Te mecze takie wymęczone są. Dlatego postawię na Rams bo grają mądrze.
4
@zadafcb Z ogromna przyjemnością. ;D
Chargers, Ravens, Bills, Packers, Bucs, Rams
@ronni37 Podaj swoje typy ;)
3
@Popitek12 To zależy z kim byś rywalizował w tej II rundzie, ale powiedzmy, że TaK aczkolwiek NIE.
0
@4drian0 Nie znam się za bardzo na tym, ale ta seria to pewniaczek i fani na pewno zakupia kolejna odsłonę tej gierki. To klasyczek i nawet jeśli poprzednie tytułu zawodziły to jednak nostalgia u graczy pozostała. ;)
2
@esem91 Widać, że w ameryce sobie poradzili z oszustami ubezpieczeniowymi nie to co w zacofanej Europie.
Swoja droga być ubezpieczonym i jeszcze zostać okradzionym przez własnego ubezpieczyciela to prawdziwy Dziki Zachód. xD
11
Jesteś objęty nakazem aresztowania przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze?
Masz kłopoty i nie wiesz co zrobić?
Nie martw się!!!!
W Polsce znajdziesz bezpieczne schronienie na koszt podatników. Jeśli masz pytania nie krępuj się i dzwoń. Nasi konsultanci rozmawiaja we wszystkich jezykach świata.
Infolinia 500 500 500.
1
@zuang1995 "Można być wierzącym i nie chodzić do kościoła i się nie zgadzać z ich sektą."
No nie zgadzam się z tym. Do Kościoła chodzimy dla Boga nie Księdza to raz a dwa każdy wierzący potrzebuje sakramentów św. które sa niezbędne do zbawienia.
1
@usztafik Kolega @Safrani nie napisał, że jest niewierzący tylko zapytał jak można Boga okłamać.