0

@Encore Tymczasem ruchy Suns:
wymiana na linii Suns - Jazz.
Do Phoenix ida 3 pierwszorundowe picki: 2025, 2027 i 2029
Do Jazz idzie 1 pick pierwszorundowy Suns niezastrzeżony.
To chyba te 3 picki pójdą wymianie za Butlera.
I teraz tak, czytam, że Beal jest gotowy na wymianę tylko tak się zastanawiam po kiego grzyba Miami ten Beal?


1

@Kapitan hawk Już nie mogę się doczekać tej krwistej sieczki ;D

0

Brawo Celtic!!!
Nareszcie bramka. Tylko jedna porażka w tej edycji Czampions Lik. Brawo Panowie.

0

aj...
City wyglada jak te gwiazdy NBa z filmu Space Jam które nagle przestały grać w kosza. I podobnie jest z MC. Przecież Oni w tej chwili to wygladaja jak Mirki spod bazaru. Goście z łapanki. Brak składu i ładu w tej drużynie.

6

Kurwa ależ katastrofa City. Trgedia Posejdona co się dzieje z tym zespołem po kontuzji Rodriego.

2

@Popitek12 Zdecydowanie TaK.

0

Robi się meczycho w Paryżu. 1-2

1

Złota łytka - Jacek Grejlisz ❤❤❤
Legenda
Brawo City!!!! Maszyna ruszyła. 0-2

1

@Cyzix Brawo Pepciu!!!!

2

@Who_you_mam I ten Grejlisz strzela bramkę na 0-1. Pep jest genialny. ;)

1

@zadafcb Bills i Commanders.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Skrót meczu Benfika - Barcelona z Polskim komentarzem. Dla chętnych i nie tylko. ;)


0

@Marcelinho99 ale jak to?
Władze bvb w Poniedziałek: Wspeiramy Sahina i go nie zwalniamy.
Władze bvb w Środę: Sahin już nie jest trenerem naszego klubu. xD

0

@gaucho104 Wygląda na to, że tak ;)

0

@gaucho104 MOże dlatego, że sa Polakami.

10

@Yoohoo No widać, widać szkoda tylko, że nie ma tej pewności przy próbie przyjęcia sobie piłki.

1

Kawiarenka płonie xD

4

Jesteśmy DZiaDami.

1

Jest Franek na boisku i już gramy Żogę Bonito.

1

@Szmulek Nie tylko dzisiaj. Już od dłuższego czasu Lewy kopie się po jajach.

0

@cchesterr43 Kurcze ja już marzę aby w Polsce tyle było ;(

0

@Litman Co daje te klepanie? no jak to co większe posiadanie piłki. To DNa Barcy.

0

@wyrek No nie byczku spalony jest wtedy kiedy sędzia tak powie.

0

Jestem ciekawy czy grajaca w przewadze Czerwona Zvezda zrobi remontadę z PSV.

3

Takimi meczami przegrywa się La Ligę.

0

@Hosh Wróciły wspomnienia. Kiedyś to była Barcelona nie to co teraz. ;)

2

@Aragorn33 Pewnie tak, ale już wyobrażam sobie plucie na Penie w podobnej sytuacji. To sa te detale.

0

@pero1983 Nie chyba a na pewno. Palacz niech sobie wraca na emeryture.

1

@RomanGroza a kto ta obrona dyryguje? prezydent?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?