fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Tymczasem ruchy Suns:
wymiana na linii Suns - Jazz.
Do Phoenix ida 3 pierwszorundowe picki: 2025, 2027 i 2029
Do Jazz idzie 1 pick pierwszorundowy Suns niezastrzeżony.
To chyba te 3 picki pójdą wymianie za Butlera.
I teraz tak, czytam, że Beal jest gotowy na wymianę tylko tak się zastanawiam po kiego grzyba Miami ten Beal?
1
@Kapitan hawk Już nie mogę się doczekać tej krwistej sieczki ;D
0
Brawo Celtic!!!
Nareszcie bramka. Tylko jedna porażka w tej edycji Czampions Lik. Brawo Panowie.
0
aj...
City wyglada jak te gwiazdy NBa z filmu Space Jam które nagle przestały grać w kosza. I podobnie jest z MC. Przecież Oni w tej chwili to wygladaja jak Mirki spod bazaru. Goście z łapanki. Brak składu i ładu w tej drużynie.
6
Kurwa ależ katastrofa City. Trgedia Posejdona co się dzieje z tym zespołem po kontuzji Rodriego.
2
@Popitek12 Zdecydowanie TaK.
0
Robi się meczycho w Paryżu. 1-2
1
Złota łytka - Jacek Grejlisz ❤❤❤
Legenda
Brawo City!!!! Maszyna ruszyła. 0-2
1
@Cyzix Brawo Pepciu!!!!
2
@Who_you_mam I ten Grejlisz strzela bramkę na 0-1. Pep jest genialny. ;)
1
@zadafcb Bills i Commanders.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Skrót meczu Benfika - Barcelona z Polskim komentarzem. Dla chętnych i nie tylko. ;)
0
@Marcelinho99 ale jak to?
Władze bvb w Poniedziałek: Wspeiramy Sahina i go nie zwalniamy.
Władze bvb w Środę: Sahin już nie jest trenerem naszego klubu. xD
0
@gaucho104 Wygląda na to, że tak ;)
0
@gaucho104 MOże dlatego, że sa Polakami.
10
@Yoohoo No widać, widać szkoda tylko, że nie ma tej pewności przy próbie przyjęcia sobie piłki.
1
Kawiarenka płonie xD
4
Jesteśmy DZiaDami.
1
Jest Franek na boisku i już gramy Żogę Bonito.
1
@Szmulek Nie tylko dzisiaj. Już od dłuższego czasu Lewy kopie się po jajach.
0
@cchesterr43 Kurcze ja już marzę aby w Polsce tyle było ;(
0
@Litman Co daje te klepanie? no jak to co większe posiadanie piłki. To DNa Barcy.
0
@wyrek No nie byczku spalony jest wtedy kiedy sędzia tak powie.
0
Jestem ciekawy czy grajaca w przewadze Czerwona Zvezda zrobi remontadę z PSV.
3
Takimi meczami przegrywa się La Ligę.
0
@Hosh Wróciły wspomnienia. Kiedyś to była Barcelona nie to co teraz. ;)
2
@Aragorn33 Pewnie tak, ale już wyobrażam sobie plucie na Penie w podobnej sytuacji. To sa te detale.
0
@pero1983 Nie chyba a na pewno. Palacz niech sobie wraca na emeryture.
1
@RomanGroza a kto ta obrona dyryguje? prezydent?