fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale ze Szczęsnym to będziemy niepokonani i będziemy wszystko wygrywać do zera. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@CLS63AMG Budzik
2
@Kgorecki2500 Zielony. Mój ulubiony. Pięknie się prezentuje.
0
@snupson ale żadne pretensje tylko zastanawiam się co ta statystyka może Ci powiedzieć? że świetnie strzela karne? przecież to wiadomo od lat.
Bo coś czuje, że próbujesz umniejszyć Mekambe, że więcej strzela z karnych.
1
@Striker @Sir0ckyyy Wierzę, że to się kiedyś zmieni na nasza korzyść.
2
@snupson Jakie to ma znaczenie ile z karnych? gol to gol.
Gdyby Lewy strzelił na 16 bramek 10 z karnych to byłby gorszy? no nie. Bo karne trzeba umieć wykorzystać,
0
@FcPortoFan1999 Wiesz każdy zespół ma zupełnie inny plan na regularny. Jedni w połowie tego sezonu już planuja kolejny sezon ;D inni się docieraja jak Knicks, albo szlifuja już wypracowane schematy jak OKC a mistrzowie graja spokojnie bez spiny i mocno rotuja składem bo wiedza, że sa bardzo mocni i nie potrzebuja wygrywać wszystkiego i ze wszystkimi. Bo to Playoffs będzie najważniejszym testem.
1
@FcPortoFan1999 Bardzo możliwe. Podobnie może być z OKC i Knicks.
2
@Mistrzu888 Fumble Williamsa a Stafford poprawił i kolejny Fumble. :D
Bedzie ciężko Rams to wygrać. Nic kompletnie nie graja w ataku.
3
@Popitek12 Tak. Zdecydowanie Tak.
3
Rams w obronie znakomicie. Oby tylko starczyło sił w 2 połowie i może być ciekawie w śnieżnej Filadelfii.
Kurcze te 171 yardów dołem Eagles boli.
0
@thcmenel420 Oczywiście masz rację. ;)
0
@Bogan No niestety jest jak jest i z tego co pamiętam w zeszłym sezonie na podobnym etapie rozgrywek czyli początek 2024 Lewy również się zaciął.
4
@Bogan Panowie Mekambe jest w swoim prime a Lewy to już z cały szacunkiem emeryt więc nie oczekujmy tu cudów. To i tak dobrze, że tych bramek trochę nastukał.
1
@Stasik91 No niby tak, ale patrząc na to jak graliśmy za Czawiego a raczej kopaliśmy sie po jajach do tego ciagłe kłopoty z finansami do tego kontuzje to i tak jest progres. Dawno nie było takiego ciśnienia na kolejny mecz Barcelony jak za Flika, który niszczy co mecz wrzutki. W LM gramy dobrze już teraz wygraliśmy PK.
Pamiętajmy z jakimi nastrojami rozpoczynaliśmy sezon a jak teraz z ogromna niecierpliwością czekamy na kolejny mecz.
Jest progres i pamiętajmy, że nie od razu Rzym zbudowano. Cierpliwości.
2
@Mistrzu888 @zadafcb ale kompromitacja Lions.
Patryczek idzie po 4 pierścień. To się w głowie nie mieści co tu się wydarzylo. Jeśli Bills/Ravens nie zatrzymają Chiefs to nikt tego nie zrobi,
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zadafcb aj szkoda gadać. Już tyle kur... rzuciłem pod nosem ogladajac ten mecz, że szok. ;)
ale Hjuston graja bardzo dobrze oby to był ten dzień gdzie Patryczek przegra.
3
Brawo Texans!!!!
Walczyć Panowie. Patryczek jest do ogrania.
0
Tymczasem Mo Salah i Wirgin Wan Dajk sa podobno wstępnie dogadani z zespołem Saudyjskim al Hilal - podaje Khalen Qinan.
0
@Hindus ale jakie to życie? kraty, koledzy spod celi, kraty i koledzy spod celi i tak w nieskończoność. Po roku - 1,5 już mu się znudzi to życie.
0
@Nightraider Ja jestem bardziej ciekawy co dalej z polityczna kariera pana Grzegorza - Strażaka. Czy to będzie koniec tej przygody?
Bo mówiąc szczerze pole manewru jest mocno ograniczone.
4
Grzegorz Braun: Bende kurła prezydentem i zgaszę tego Sławka Mentzena moja czerwona gaśnicom.
Konfederacja: Grzegorz Braun nie jest już posłem naszej partii.
3
@Joe_Barbaro
„Jedynie dwie rzeczy są nieskończone – Wszechświat i ludzka głupota, z tym, że co do Wszechświata nie mam pewności” – Albert Einstein.
1
@zadafcb Chiefs, Lions, Rams, Bills.
0
@FCB24 No właśnie... w fazie regularnej OKC i Cavs się wyprztykają a w PO będą męczyć bułę co mecz/rundę. Boston wie, że jest mocny nie ma co się przemęczać bo siły trzeba mieć w Kwietniu i Maju.
0
@Sulimo To było pewne, że nastąpi wyprzedaż. Pogoń ma duże kłopoty kto wie czy to wszystko nie skończy się na 1 Lidze za sezon czy dwa.
5
@ronni37 a mówiłem, że Vikings śmierdzą. Rams pokazali jak się gra w piłkę. ;D
2
@Comentateiro Jedyny i słuszny wybór.