fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
dokładnie masz rację i nie trzeba daleko szukać nasz naród nigdy nie był tak podzielony jak za panowania jaśnie oświeconego jarosława wielkiego
7
za to teraz idziemy w odpowiednim kierunku
4
i to są bardzo mądre słowa, masz mądrego ojca
23
jak to kogo? naród oświecony wybrał 500+
1
tak jak napisałem Ci wyżej nie widzę osoby, która potrafi udzwignąć tą partię po jarku tu nie ma takiego człowieka, każdy w pisie czeka na zdanie jarka nic sami nie potrafią zrobić. Masz rację z tym, że pis wygrał bo jarek nie uczestniczył bezpośrednio w wyborach, ale zobaczysz, że przez brak kompetencji ta partia sama się rozwiąże. Już raz rozłam był jak Ziobro i spółka zakładali własne oragnizacje bo u Jarka było im żle a teraz gdzie są?
1
absolutnie masz rację i najgorsze jest to, że bawią/bawili się za nasze pieniędze mając nas wszystkich w dupie a to obywatele powinni być na pierwszym miejscu bo to my stanowimy o sile tego narodu nie politycy
1
oby to nie było tylko na pokaz ze strony prezydenta bo czas pokaże jakim jest pieskiem
1
a najlepsze jest to, że to dopiero początek popisów wodza naszego
2
i ciężko się z tym nie zgodzić bo teraz pokazał mocherowym beretom, że jest pierwszym męczennikiem Polski i większość to łyknie czy politykiem jest dobrym? już raz u władzy był z Giertychem i Lepperem i wytrzymał 2 lata uważam, że dużo się nauczył od tego czasu, ale czy politykować on potrafi? tego nie wiem
3
przecież Błaszczak zgubiłby się w podmiejskim komisariacie a co dopiero dać mu możliwość rządzenia czymkolwiek
1
dokładnie
3
no właśnie nie wiem skoro Policji nie potrafi ogarnąć to co dopiero taką grupę ludzi w partii
6
zobaczysz co się stanie z pisem po śmierci jarka wszechpotężnego ta partia sama się rozpadnie bo nie będzie osoby, która będzie wszystkim pisała przemówienia. Politycy tej partii bez błogosławieństwa wodza wysokiego boją się cokolwiek powiedzieć, że o myśleniu już nie wspomnę.
4
zaraz a czy lud nasz oświecony nie chciał zmiany? to ma to czego chciał a wszyscy ostrzegali przed tym krasnalem, obiecali 500+ z naszych pieniędzy i lud wybrał.
2
Komentarz usunięty
2
mam nadzieję, że rozumiesz również rodziców, których dzieci codziennie umierają na raka w cierpieniu a jego brata mam w dupie tak jak i jego "zdradzieckiej mordy"
7
ale czego można się spodziewać po tym małym człowieczku? jego interesuje tylko zemsta i było to wiadome od samego początku
8
Bez dwóch zdań wybierz Kancelarię i się nie zastanawiaj
1
przecież to chodzi o film "Miś"
1
ha ha i to są właśnie te detale ;)
0
te Getafe to też ogórek
1
zwykła zagrywka szejka, chęć wykupienia Neymara to nic innego jak odpowiedz na starania (duże słowo jak na nasz zarząd) Barcelony o Marka
7
Barcelona wygrywała przed Neymarem i będzie po Neymarze
2
przy podpisywaniu kontraktu nikt nie myślał, że nasz Umtiti tak szybko odpali
0
ale ja się zgadzam z Tobą przecież napisałem, że gdyby nie tak wysokie zarobki gwiazd nie przyciągalibyśmy sponsorów i przede wszystkim kibiców na CN. I słusznie zauważyłeś, że formacja pomocy potrzebuje wzmocnień bo pozostałe formacje o absolutny top topów na świecie.
0
;)
2
a teraz trochę z innej strony, gdyby nie te pensje dla najlepszych zawodników na świecie nie było by takiego przychodu i zysku
0
jestem również tego samego zdania. Valverde dopiero zacczyna on wie co robi
1
Valverde to nie jest amator zwłaszcza jeśli chodzi o młodych, których genialnie wprowadzał w Athleticu. Spokojnie on wie kto i jak prezentuje się na treningach.. chyba, że wspomniani przez Ciebie zawodnicy mają drobne urazy i dlatego nie wystąpią.
1
te taktyki są już ustalone i teraz jest czas zwłaszcza na treningach aby je spokojnie ogrywać. Valverde już w chwili gdy dowiedzial, się że Barcę poprowadzi miał plan na ten zespół czas pokaże z jakim skutkiem. Chyba nie sądzisz, że tak doświadczony trener teraz na dniach coś będzie kombinował? jetem pewien, że spać nie mógł tylko układał w głowie co, gdzie i jak. Ja bym tak zrobił..