fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale póżniej z górki :)
1
dokładnie :) darcie japy i bezsenna noc :)
4
Komentarz Wolskiego (najlepszego komentatora)
"... Roberto, Sergi Roberto, Sergi Roberto!!! to jest NIE-MO-ŻLI-WE!!!.."
ciary i łzy w oczach...
6
i o to chodzi nic bardziej denerwującego jak ostatnie sekundy meczu i co chwila czas jak nie dla jednej to dla drugiej drużyny. Oczywiście mniej zarobią bo reklam będzie mniej, ale zyskają kibice i o to chodzi
2
ha ha dobrze powiedziane a ciemnota myśli, że rząd dba o Polaków
0
ha ha dokładnie masz rację ile to kuponów przez jedno spotkanie nie wskoczyło. Coś z tym szczęściem jest nie tak :)
0
;)
0
fifa czy FM?
1
wcale bym się nie zdziwił że gdzieś w środku tabeli
0
własnie im siedzę w portfelu i wiem
0
tak myślałem ;)
0
na rynku od dłuższego czasu nie ma ładu i porządku a decyduje portfel i popraw słowo "jusz"
0
stary przecież każdy transfer do PSg jest moim zdaniem przepłacony to dla nich nie jest problem bo mają kaskę. Spójrz na kontrakty poszczególnych zawodników.
0
eh.. nic nie mów kilka kuponów gdzie jeden nie wchodzi... eh gdzie tego szczęścia szukać
0
Uważasz, że dla szejka wpłata klauzuli + podatek stanowi problem? on tyle albo i więcej wyciąga w jeden dzień. Witamy w szeregach LR ;)
3
kurcze, ale jest lato i ja czekam na te ciepełko ;)
10
kurcze bo ja czekam na te upały bo u mnie 3 dzień po 20 st.
0
ha ha wszystko się da tylko trzeba chcieć :)
0
można? można xD
0
dokładnie masz rację i teraz mega zadanie jak to wszystko naprawić bo to będzie proces długotrwały
0
Tym pośmiewiskiem nie jesteśmy od wczoraj to proces, który trwa już bardzo długo w naszym klubie. Nam brakuje prawdziwych specjalistów, którzy potrafią załatwić sprawy niewykonalne a nie ludzi, którzy udają, że coś potrafią.
1
Poczekaj, poczekaj oni dopiero zaczynają więc w tym tempie pokonają nie tylko poprzednie rządy PO ale i sld razem z Giertychem wzięte. Żadna władza nie forsowała ustaw po nocy. To są własnie nowe standardy wyrażnie idzie ku lepszemu.
0
chyba 140 tyś funtów tygodniowo
0
mam nadzieję, że obaj będą spisywać się fantastycznie
7
Powodzenia Jordi!!!
0
niestety, ale właśnie tak jest edukowane nasze społeczeństwo (oczywiście nie wszyscy są tacy) i tak jak napisał aligator większość nawet nie wie jakie podatki płaci ;) eh...
1
taki jest poziom edukacji
0
a ja chętnie zobaczyłbym w tej grupie RB Lipsk oni chyba będą losowani z 4 koszyka
1
dokładnie :)
0
w najbliższej edycji LM Barcelona będzie losowana z 2 koszyka a więc ciekawe spotkania przed nami