fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dyskutujecie tutaj o tym, czy Neymar powinien być sprzedany czy nie a ja wam powiem, że Barcelona wygrywał przed Neymarem i będzie wygrywała po Neymarze
0
Jak widzisz ta chora mentalność jest przekazywana z pokolenia na pokolenie więc może być ciężko zmienić to nastawienie. Natomiast krzyki i obrzucanie się gównem jednej partii na drugą i odwrotnie to właśnie nazywa się polityka.
0
ha ha :)
4
oby tylko nie sprzedali go po jednym sezonie ;)
1
Brawo Legia!! ;)
0
barcuśl Korwin jest zmęczony pamiętasz posiedzenie Parlamentu i fakt, że Korwin na nich spał? obawiam się, że gdyby wygrał to mógłby przespać swoją kadencję w naszym Sejmie :)
1
akurat Chelsea nie lubię ale nie nazywam frajerami bo to określenie należy do P$G :)
1
a ja zalajkuje ;)
1
ale równie dobrze może być następująca sytuacja, że grając w realu jako rez. wykręcał świetne wyniki w Chelsea będąc podstawowym graczem może skończyć jako rezerwowy. Natomiast tak jak napisałeś dowiemy się o tym pod koniec sezonu
0
w nocy z soboty na niedzielę ;)
0
dokładnie ;)
0
eee... ja bym tego nie brał zbyt poważnie piłka to biznes a Marek chce wygrywać puchary
0
ale to chyba jednak zmienia sens tego co napisałeś czy nie? mnie Zidan nie interesuje i jego wizja a o piłce wiem tyle ile powinienem na tyle, że wiem że wszystkiego nie wygrał
2
a Ty marnujesz się z swoją wiedzą tutaj bo klaskacz jeszcze wszystkiego nie wygrał jako trener, ale co ja tam wiem.
0
lepiej dla nas ;)
0
a ja jestem innego zdania. Nie bez powodu w Juve był rezerwowym i w realu również. To, że jest młody nic nie znaczy zwłaszcza, że jest podstawowym graczem La Furia Roja. Zobaczymy co pogra u Conte, ale coś mi się wydaję, że skończy... no właśnie. Natomiast Perez zrobił genialny deal i tu nie ma co czarować za rezerwowego tyle hajsu ;)
0
he he ;)
0
;D
0
dokładnie
0
A najlepsze jest to, że MAtS nadal się rozwija i może wskoczyć na jeszcze wyższy poziom
2
ja się z nikogo nie śmieję i w mojej wypowiedzi nie było takiego zamiaru
0
;D
0
to nie czytaj
0
ja nie popieram, żadnej władzy bo żadna władza nie zmienia na lepsze życia przeciętnego "Kowalskiego"
8
nie, śmieję się z głupoty innych, którzy zakłamują rzeczywistość wmawjając innym że "nas nic nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne.."
25
może tego nie rozumiesz, ale to wolny kraj ( a przynajmniej jeszcze ) i czy ci się to podoba czy nie każdy ma prawo do własnego zdania, chyba, że jarek zarządził nocne głosowanie i ty jako jego zastępca wprowadzisz cenzurę i ograniczenie wolności wypowiedzi
1
Niestety, fanatyzm jest jak choroba i jak sam widzisz szybko się rozprzestrzenia a cierpieć będą tylko niewinni przez głupotę i zawiść
6
za to za panowania jarka jesteśmy mocarstwem tylko przypomnę 27-1 i śmiech całej Europy. Z tą władzą to poczekaj bo pis wiecznie rządził nie będzie wtedy szybciutko zmienisz zdanie tak jak Ziobro i reszta, która już raz uciekła od jarka bo było żle a ostetcznie dupkę prezesowi wylizali do czysta i teraz to oni są "Panami" ot i taka jest szlachetna nasza władza
0
jestem innego zdania, ale dopóki jarek jest w strukturach nie dowiemy się jaka jest prawda. Ja uważam, że Premier w najważniejszych sprawach konsutluje się z jarkiem jestem tego pewien
10
i dodam tylko, że żadna władza nie musiała forsować ustaw po nocach, ale to są właśnie nowe standardy pis