fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jeszcze przypomniał mi się krótkometrażowy film "delfin skacz" i tam CR użyczył swojego głosu.
0
- Liga Barca
- LM Barca
- niespodzianka Semedo
- spadnie real, papugi i Valencia
- PK Barca
1
to przypomniała mi się sytuacja jak wisła za Smudy zawodnika z Youtuba chciała kupić a na testach nie potrafił piłki przyjąć eh ta nasza kopana niby kiepska i słaba ale bez niej jeszcze gorzej
0
to raczej pewne a na zakończenie Szpilka "krul" faceboka zamierzy się z Najmanem w walce tysiąclecia na zakończenie swojej wspaniałej kariery
3
czyli nie jest żle jest jakiś plan
12
żebyś się jeszcze nie zdziwił
0
oby tylko nie stracili tej formy podczas spotkania w Eropejskich pucharach bo tam ogórki nie grają
0
no do sierpnia mogą uzbierać a co póżniej będą zbierać? chyba wpie...l
0
zdecydowanie "siedem" znakomity klimat i fantastyczna gra aktorska Morgana Freemana
1
Forza Ferrari!!!!!
0
Ważne, żeby Legia była pierwsza na zakończenie rozgrywek.
0
no właśnie bo to dopiero początek
0
;) liga długa
0
oby tylko nie skończyli z przytupem w 1 lidze
0
Juventus zainteresowany Manolasem [Tuttosport]
0
czarny łabędz, skóra w której żyję
0
;) dobrze powiedziane :)
2
przecież wszyscy wiemy, że to prawda o co to halo?
0
oferta za Keitę została odrzucona a RB Lipsk uzasadnił w ten sposób, że piłkarz nie jest na sprzedaż
0
widać, że po transferze z Cracovii jego kariera nabrała rozpędu
1
no niestety, ale zobaczymy jak będzie :)
0
Panathinaikos - Gabala / Jagiellonia Białystok
Valletta / Utrecht - Haugesund / Lech Poznań
Arka Gdynia - Ferencvaros / Midtjylland
natomiast Legia jeśli awansuje dalej to:
Astana/Spartaks
0
no dokładnie ;) kaska
0
;)
0
no dokładnie Krycha nie grał cały sezon poprzedni i ten nadchodzący również nie wróży nic dobrego w PSG chyba jednak pieniądze są ważniejsze zwłaszcza na podróże o których KorNIck wspomniał ;)
10
Krycha uciekaj i graj bo jak tak dalej pójdzie to możesz oglądać MŚ przed TV i wspierać Polskę
10
Szacunek Semedo!!!
0
dzięki
0
na chwilę obecną nie, ale okienko jest nadal otwarte a dzisiaj Legia kupiła napastnika więc wzmocnienia jeszcze będą
0
dzięki