0

i jeszcze przypomniał mi się krótkometrażowy film "delfin skacz" i tam CR użyczył swojego głosu.

0

- Liga Barca
- LM Barca
- niespodzianka Semedo
- spadnie real, papugi i Valencia
- PK Barca

1

to przypomniała mi się sytuacja jak wisła za Smudy zawodnika z Youtuba chciała kupić a na testach nie potrafił piłki przyjąć eh ta nasza kopana niby kiepska i słaba ale bez niej jeszcze gorzej

0

to raczej pewne a na zakończenie Szpilka "krul" faceboka zamierzy się z Najmanem w walce tysiąclecia na zakończenie swojej wspaniałej kariery

3

czyli nie jest żle jest jakiś plan

12

żebyś się jeszcze nie zdziwił

0

oby tylko nie stracili tej formy podczas spotkania w Eropejskich pucharach bo tam ogórki nie grają

0

no do sierpnia mogą uzbierać a co póżniej będą zbierać? chyba wpie...l

0

zdecydowanie "siedem" znakomity klimat i fantastyczna gra aktorska Morgana Freemana

1

Forza Ferrari!!!!!

0

Ważne, żeby Legia była pierwsza na zakończenie rozgrywek.

0

no właśnie bo to dopiero początek

0

;) liga długa

0

oby tylko nie skończyli z przytupem w 1 lidze

0

Juventus zainteresowany Manolasem [Tuttosport]

0

czarny łabędz, skóra w której żyję

0

;) dobrze powiedziane :)

2

przecież wszyscy wiemy, że to prawda o co to halo?

0

oferta za Keitę została odrzucona a RB Lipsk uzasadnił w ten sposób, że piłkarz nie jest na sprzedaż

0

widać, że po transferze z Cracovii jego kariera nabrała rozpędu

1

no niestety, ale zobaczymy jak będzie :)

0

Panathinaikos - Gabala / Jagiellonia Białystok
Valletta / Utrecht - Haugesund / Lech Poznań
Arka Gdynia - Ferencvaros / Midtjylland
natomiast Legia jeśli awansuje dalej to:
Astana/Spartaks

0

no dokładnie ;) kaska

0

;)

0

no dokładnie Krycha nie grał cały sezon poprzedni i ten nadchodzący również nie wróży nic dobrego w PSG chyba jednak pieniądze są ważniejsze zwłaszcza na podróże o których KorNIck wspomniał ;)

10

Krycha uciekaj i graj bo jak tak dalej pójdzie to możesz oglądać MŚ przed TV i wspierać Polskę

10

Szacunek Semedo!!!

0

dzięki

0

na chwilę obecną nie, ale okienko jest nadal otwarte a dzisiaj Legia kupiła napastnika więc wzmocnienia jeszcze będą

0

dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?