0

masz rację, ale to ich sprawa

0

oj dokładnie masz rację :)

0

Aj... eh ja miałem serię 4 kuponów z rzędu każdy po 50-60 zł i w każdym jeden mi nie wskoczył... współczuje

0

i to tylko pokazuje jak silna jest Amica skoro z zespołem walczącym desperacko o utrzymanie w cienkej jak sik pająka ekstraklapie nie potrafi pokonać kopaczy z Gdyni. Taki poziom prezentuje Amica to co będzie z pasterzami z Islandii lub Luksemburga? manita?

0

jeśli chodzi o siatkówkę to mamy najlepszych kibiców na świecie!!! najlepszy doping reszta sie chowa

1

no oby, ja się nie nastawiam, na turnieju w Polsce będzie kilka świetnych ekip i zapowiadają się bardzo wyrównane ME

0

niestety uważam, że nic ciekawego nie pokażemy dlatego, że po prostu odstajemy od pozostałych piłkarsko

3

no nie wiem skoro pokonała w finale PP właśnie tą cienką Amicę Poznań może się okazać, że wypadną zdecydowanie lepiej

0

Masz absolutnie rację z zatrzymaniem najlepszych choć to nie jest takie proste. Tylko Legia jest gotowa na LM co pokazała świetnym występem w obecnej edycji.

5

a teraz wyobraż sobie co zagrają w Europie skoro w naszej lidze mają takie problemy

0

ładna taśma ile mogłeś zgarnąć?

1

tak jak napisał Headliner film znakomity, ale są lepsze i również oparte na faktach :)

0

tylko Legia bo tylko Warszawski zespół jest gotowy na LM

1

Jeśli chodzi o Finchera to Dziewczyna z tatuażem, zaginiona dziewczyna polecam oba filmy mają świetny klimat i wciągają bez reszty i jeszcze Azyl

3

Masz dużo racji z tym, że Pedro nie chciał zostać u nas bo nie interesowała go rola zmiennika. Dlatego zaakceptował ofertę the special five

1

obecnie już nie słucham ale w przeszłości słuchałem dużo Eldo i Gramatiku, i WWO

1

chyba na początku Lipca ma być oficjalka

2

he :) dajcie się białym nacieszyć jeden tytuł na przestrzeni kilku lat zobaczcie jak oni na to czekają na kolanach błagają o wygraną :) pod warunkiem, że z tej podniety nie zgubią tego pucharu pod autobusem :)

6

no nie dwóch Gomesów w jednym klubie to jednak za dużo

0

i brawo :) choć bardzo bym chciał zobaczyć u nas Verrattiego i jego grę w tak fantastycznym klubie jak Barcelona

0

i wyrzucił real z CdR :)

0

A ja tylko dodam Lola, że bez względu na pieniądze powinniśmy kupić klasowego ŚP bo niestety, ale żadne Iniesty czy Gomesy nie udzwigną już 2 linii a ja chcę widzieć Messiego z przodu a nie w 2 linii a do tego potrzebny jest klasowy ŚP, który potrafi kopnąć piłkę do PRZODU a nie w bok i o zgrozo do bramkarza. Kasa nie gra roli bo znając umiejętności biznesowe naszego zarządu i tak wydamy mnóstwo pieniędzy więc lepiej kupić kogoś z najwyższej półki.

0

a ja dodam tylko Caceres

3

Co ty porównujesz Suareza, który tłukł bramki za bramką w dwóch ligach w tym PL do ogóra, którego ulubionym podaniem jest podanie do.. tyłu, który co mecz nie wie z kim gra?

9

a niech fauluje aby tylko Juve strzeliło jedną bramkę więcej a najlepiej ze spalonego

0

no może masz rację zobaczymy

0

no własnie nie racze

0

no zobaczymy to tylko piłka

1

to prawda, ale i mecz bardzo istotny no zobaczymy Sevilla to nie Granada choć grają mega lupę ale ro ciągle Sevilla

0

pamietajcie, że Juve ma już majstra w kieszeni a real musi spinać dupsko w lidze a przed nimi Sevilli słaba bo słaba ale i real zmęczony i presja wyniku ogromna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?