10

boli dupa? i bardzo dobrze :)

0

Klasyk wraca Legia vs Górnik :)

1

Szacunek mam, ale zejdz na ziemię bo 2 miejsce dla Jagi to max a przy odrobinie szczęścia było by 4 miejsce czyli odpowiednie dla Jagi

0

:)

3

i oby było tak zawsze :)

0

74 minuta i 1:1

0

Obraza? koleś jak możesz mówić że ten klubik był blisko majstra jak nie potrafił wykorzystać +12 pkt przewagi na Legią w dodatku przy zmianie trenera po 9 kolejkach? z czym do ludzi? obudz się bo w pucharach skonczycie na owcach z Madagaskaru i do domu z płaczem i pośmiewiskiem na cały kraj...

1

Legia Warszawa!!! (L)

3

zmarnować szansę to mogły zespoły pokroju Jagi Amici i innych Termalic. Legia to jedyny i najlepszy kandydat do reprezentowania Polski w Europie. Żaden inny klub w Polsce nie sprosta poziomem w Europie oprócz Legii co pokazały tegoroczne rozgrywki juz o PP nie wspomnę

1

Oby ta sytuacja nigdy się nie zmieniła :) im więcej problemów Lecha tym lepiej dla Legii ;)

0

dokładnie na to samo zwróciłem uwagę :) nawet rudera o takim metrażu nie kosztuje tak mało chyba, że promocja była dla pani poseł :) to prawda długi ma po mężu

0

ma immunitet więc może wszystko i nikt jej nie ruszy

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

niech spokojnie ogrywa się w Lipsku i zobaczymy co zaprezentuje w przyszłym sezonie. Przed nim LM i zdecydowanie więcej spotkań. Następnie można go ocenić już mieliśmy kilka gwiazdek jednego sezonu, które przepadły.

0

akurat w przypadku Sancheza nie ma negocjacji ceny bo ta jest ustalona w kontrakcie 25 mln. wpłacamy i jest nasz

0

Konflikty na pewno są tylko o tym nie wiemy, nie ma kreta więc i w mediach cisza.

0

obawiam się, że Ante widział co się stało z Alenem i chyba jednak może się nie zgodzić na transfer do nas dlatego, że jest młody i chce grać a z tym u nas może być ciężko. Chyba, że od razu na wypożyczenie, ale nie wiem czy jest sens.

1

kup Mamie bukiet kwiatów

2

he he :) wiadomo o co chodzi

2

a czy przypadkiem kapitan delfin sam nie zgłosił sie do Urzędu w tej sprawie?

0

ja handluje na walutach głównie na ujku ale kiepawo od dwóch dni mała konsola więc czekamy na wybicie

0

"zgoda buduje niezgoda rujnuje"

1

Oj coś czuję, że czeka nas najtrudniejsze okienko od lat. Kogo byśmy nie chcieli to i tak trzeba wydać mnóstwo kasy.

2

a kto zaoferuje za Gomesa 20 mln? za 10 mln to będzie cud

0

przypomniały mi się słowa "jesteś tyle wart ile za Ciebie zapłacą". Młody zachwycał w młodzieżowej repr. Brazylii uważam, real nie chce przegapić kolejnej wschodzącej gwiazdy

0

zgadzam się brać chłopaka ma znakomite warunki i tak jak napisałeś cena za niego jest promocyjna biorąc pod uwagę, absurdalne ceny na rynku transferowym .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie do tego Totki, Monaco (oby nie osłabiło się za bardzo) będzie ciekawie.

0

bardzo ciekawie zapowiada się przyszła edycja LM

0

spokojnie to tylko jeden mecz wszystko sie może wydarzyć poza tym, Juve potrafi grac z realem. Zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?