fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
boli dupa? i bardzo dobrze :)
0
Klasyk wraca Legia vs Górnik :)
1
Szacunek mam, ale zejdz na ziemię bo 2 miejsce dla Jagi to max a przy odrobinie szczęścia było by 4 miejsce czyli odpowiednie dla Jagi
0
:)
3
i oby było tak zawsze :)
0
74 minuta i 1:1
0
Obraza? koleś jak możesz mówić że ten klubik był blisko majstra jak nie potrafił wykorzystać +12 pkt przewagi na Legią w dodatku przy zmianie trenera po 9 kolejkach? z czym do ludzi? obudz się bo w pucharach skonczycie na owcach z Madagaskaru i do domu z płaczem i pośmiewiskiem na cały kraj...
1
Legia Warszawa!!! (L)
3
zmarnować szansę to mogły zespoły pokroju Jagi Amici i innych Termalic. Legia to jedyny i najlepszy kandydat do reprezentowania Polski w Europie. Żaden inny klub w Polsce nie sprosta poziomem w Europie oprócz Legii co pokazały tegoroczne rozgrywki juz o PP nie wspomnę
1
Oby ta sytuacja nigdy się nie zmieniła :) im więcej problemów Lecha tym lepiej dla Legii ;)
0
dokładnie na to samo zwróciłem uwagę :) nawet rudera o takim metrażu nie kosztuje tak mało chyba, że promocja była dla pani poseł :) to prawda długi ma po mężu
0
ma immunitet więc może wszystko i nikt jej nie ruszy
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
niech spokojnie ogrywa się w Lipsku i zobaczymy co zaprezentuje w przyszłym sezonie. Przed nim LM i zdecydowanie więcej spotkań. Następnie można go ocenić już mieliśmy kilka gwiazdek jednego sezonu, które przepadły.
0
akurat w przypadku Sancheza nie ma negocjacji ceny bo ta jest ustalona w kontrakcie 25 mln. wpłacamy i jest nasz
0
Konflikty na pewno są tylko o tym nie wiemy, nie ma kreta więc i w mediach cisza.
0
obawiam się, że Ante widział co się stało z Alenem i chyba jednak może się nie zgodzić na transfer do nas dlatego, że jest młody i chce grać a z tym u nas może być ciężko. Chyba, że od razu na wypożyczenie, ale nie wiem czy jest sens.
1
kup Mamie bukiet kwiatów
2
he he :) wiadomo o co chodzi
2
a czy przypadkiem kapitan delfin sam nie zgłosił sie do Urzędu w tej sprawie?
0
ja handluje na walutach głównie na ujku ale kiepawo od dwóch dni mała konsola więc czekamy na wybicie
0
"zgoda buduje niezgoda rujnuje"
1
Oj coś czuję, że czeka nas najtrudniejsze okienko od lat. Kogo byśmy nie chcieli to i tak trzeba wydać mnóstwo kasy.
2
a kto zaoferuje za Gomesa 20 mln? za 10 mln to będzie cud
0
przypomniały mi się słowa "jesteś tyle wart ile za Ciebie zapłacą". Młody zachwycał w młodzieżowej repr. Brazylii uważam, real nie chce przegapić kolejnej wschodzącej gwiazdy
0
zgadzam się brać chłopaka ma znakomite warunki i tak jak napisałeś cena za niego jest promocyjna biorąc pod uwagę, absurdalne ceny na rynku transferowym .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie do tego Totki, Monaco (oby nie osłabiło się za bardzo) będzie ciekawie.
0
bardzo ciekawie zapowiada się przyszła edycja LM
0
spokojnie to tylko jeden mecz wszystko sie może wydarzyć poza tym, Juve potrafi grac z realem. Zobaczymy