fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
tylko, że Juve jako jedyne potrafi powstrzymać taktykę łysego klaskacza czyli tysiące wrzutek
27
"Messi czy Cristiano? Ronaldo jest bardzo dobry, ale wybieram Messiego. On jest niesamowity." @Gheorghe Hagi
15
dzieciaki muszą się wypłakać daj im szansę :)
0
Rasiak?
0
referent
0
świetna lewa noga i kapitalna szybkość, ale chyba on nie chce być zmiennikiem i pójdzie tam gdzie bedzie miał większe szanse na grę
1
Jak mógł strzelić Legii kapitan delfin jak on gra całe życie z "kontuzjom"?
0
spokojnie, i u nas będą zmiany nie można ciągle wygrywać :)
0
Ta
0
toć real nie będzie tak grał do końca zycia a wy już żałobę ogłośiliście :)
5
i gdzie sie podziała ta zadziorność ta brudna gra Cholo własnie tego nie znosił real... eh czas na zmiany kadrowe w Atleti
0
ja nie oglądam Polskiej tv wcale tylko zachodnią bo komentarz jest profesjonalny. Natomiast co do eleven dopóki jest tam Mirosławski nie zamierzam słuchać i oglądać jego spuszczania się na realem :)
0
:) są specjaliści w komentarzu i specjaliści nic na to nie poradzimy dlatego ja oglądam na stacjach zachodnich bez nerwów i na spokojnie cieszę się komentarzem :)
2
NC+
0
Ten Lucas fajnie czyści po prawej a taki wiatr miał być po jego stronie
0
Atleti to chyba pasuje ten wynik
2
zejście tego śmieszka Carvajala może zmienić oblicze tego spotkania bo Nacho nie gra tak do przodu
0
uderzył lucasa w głowę
1
real to juz chyba tego wyniku broni
0
i to jest ta tuskawka na torcie xD
0
Ta, jeszcze mecz sie nie skończył
0
Gameiro!!!!! ku....
2
I juve
0
pierwsze gołębie wystraszone :)
0
:)
1
ważne, żeby wyeliminowali real za tydzień dzisiaj nie muszą :)
1
wszyscy dzisiaj za Atleti :)
1
trzymamy kciuki może przy odrobinie szczęścia zobaczysz skoki do wody najlepszego delfina na świecie kapitana grzmota :) trzymamy kciki i po LM
1
zapomniałem boisko treningowe Leo :)
0
ale czy o tym awansie nie decydują bramki? a my jesteśmy na dużym minusie?